» »

PS3 par vprašanj... :)

PS3 par vprašanj... :)

ZuPk0 ::

Lep pozdrav !

prvo kot prvo bi se rad zahvalil vsem ki pomagajo z odgovori...

drugo pa bi rad vprašal glede PS3 namreč jaz bi si kupil to ampak sem mislil tako narediti (povejte mi ce se splaca) imam dokaj solidn PC crysis pa to uredu dela na 3/4 grafiki ta pc bi prodal in si kupil PS3 in z ostankom še 26" monitor ,zdele si mislte wtf mu ni jasn ??!! ampk sem se naveličal PC-ja :S usako leta dam tolko za komponente da bi šel na PS3 k gres po internetu lahko...pač kupiš tiste igrice...pa to.. no povejte mi prosim vaše mnenje glede tega ? (želel sem si kupiti xbox elite namest ps3 ampak sm si mislu da bi blo bolje ps3 nwm povejte prosim kaj mislite)

hvala :)

Valvoline ::

Dokler ni čipa jaz ga neb kupu :8)

ZuPk0 ::

aja zanima me še ,kao lahko daš PC miško pa tipkovnico na PS3 če ma tko kdo mi nej prosim pove katero tipkovnico in miško ima..:D

XsenO ::

Miška in tipkovnica ti na konzolah v igrah odpade.

Kljub temu da si se PCja naveličal je pomojem brezveze ga prodat, saj neveš kdaj ti pride prav (pa tudi če le za igre).
Glede izbire konzole pa trenutno je še vedno boljša izbira Xbox360 predvsem zaradi velike baze iger, ekskluziv in cene. No razen če si fan sonijevih frančiz.
1 + 1 = 1

ZuPk0 ::

tnx XsenO bom premislil...

koliko velik lcd al pac monitor je priporocliv za XBOX 360 ??

aja pa kater paket mi priporočate (xbox 360) ker ni dosti razlike razen GB hard disk

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZuPk0 ()

ZuPk0 ::

mogoče kdo ve kje kupiti kabel da Xbox 360 priklopiš na LCD monitor od pc-ja monitor ima tisti analogni konektor (ponavadi je notri modra barva tiste plastike)

XsenO ::

Arkade se ne splača ker nima diska zato vzemi vsaj premium. Anyway si vseno poglej igre, ki ti obe konzoli ponujajo in se glede tega odloči.
1 + 1 = 1

ZuPk0 ::

kaj pa glede velikost monitorja pa tistega prklucka mogoce kdo ve ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Playstation 3 ali xbox 360 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
10534180 (23375) Pesimist
»

[Xbox 360] Nasveti za nakup (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6110313 (7677) GLAVNI
»

Xbox 360 premium nasveti (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
777369 (5071) brecoboy

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116629 (58139) Mavrik
»

Playstation 2?

Oddelek: Konzole
453728 (3190) Johansen

Več podobnih tem