» »

[Xbox 360] Nasveti za nakup

[Xbox 360] Nasveti za nakup

«
1
2

Mavrik ::

Odcepitev iz druge teme. Brez piratstva in brezveznega flamewara prosim.
The truth is rarely pure and never simple.

majeric0 ::

Zdravo!

Da ne odpiram nove teme za brezveze bom vprašal kar tukaj, ker vidim da mavrik ti se spoznaš na konzole. :D

1.Zanima pa me če se Xbox360 Elite splača bolj kupit kot PS3 ali katero koli drugo konzolo? oz. katero se najbolj splača(Po mojem mnenju Xboxa zato sem napisal "Če se Xboxa splača bolj kupit"

2.in tudi če je Xbox360 Elite najnovejša in najboljša verzija Xboxa?

Ker me full mika da bi si nabavil tole zadevo.

3.Med drugim me tudi zanima če morem za Xbox kupovat igre ali lahko enostavno snamem iz partisa burnam na DVD+R Double layer vstavim v Xbox in igram?

4.Ter tudi, če bo 19 palčni PC zaslon delal tudi za Xbox in če bi lahko brez problema preklapljal med PCjem in Xboxom?


5. Lahko na Xbox ker sem med enim od postov videl da se lahko priklopiš na internet.Lahko s prijnatelji chatas npr. preko skypa in če lahko igre kot so Call of Duty igraš preko neta?

Vem vprašanje je veliko zato ne zahtevam da odgovoriš na vse zaželjeno pa je :P

LP
DUGICAJT :D

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

kratos ::

1. Xbox 360 sigurno, tu sploh ni uprasanja.
2. Xbox 360 Elite je najnovejša konzola microsofta in je ista kot ostale konzole razen da ima večji disk ter kablovje za lepso/bolso grafo... v hardware se pa ne razlikuje.
3. Ixtreme 1.6 medtem ko ps3 ima Blu-ray za katerega vsi vemo, da je edina konzola na kateri ne moreš igrat pirat iger. GOVORJENJE O PIRATSTVU PA JE NA TEM FORUMU PREPOVEDANO.
4. Ja, preklapljal bos lahko brez problema.
5. Da, chatas s frendi v igri (zraven dobis slusalko ter mikrofoncek izrecno za chattanje). Za igranje multiplayer iger pa bos rabil gamecard... priporocam ti 1 leto za 30-40 eur kar je res poceni za 1 leto tako da se ti splaca to kupit.
Ce imas se kaksno uprasanje kar uprasaj :)
z nakupom xboxa 360tke se pa nebos zaje*al, ker je vrhunska konzola, ki ti daje maximalen uzitek !

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

GoldRakun ::

Beri spodaj!

Zgodovina sprememb…

GLAVNI ::

1. Xbox 360 sigurno, tu sploh ni uprasanja.


Ko si že tako pameten, pa mu še povej zakaj.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

Berserker ::

Tip je omenil nekaj zvezi z piratstvom torej vrjetno xbox ker ziher ni nor da bi šel orginale kupovat na ps3 piratstva ni(mi je vseeno če delajo ps2, ps1 igre, pa se te se ne dajo več bojda igrat, vrjetno je mislil za ps3 igre). Pa nevem zakaj bi elite kupoval, kupi si naj navaden 60gb premium pa je čist zadosti. X-šlkatla bo še marsikaj prikazala ko prideo novi GOW3 , sej ps2 je tudi kazal svojo končno zmožnost že pred 2007 pa je prišel god of war z uber grafiko za ps2, isto bo za x360, cliff je že nevem kdaj pravil da bo gow2 končna meja pa bo novi del še kar za 360. PS3 se je tudi obremenil pri gta4 in še marikateri igri, da nebom karal ps3-ja bom rekel da ima tudi xbox kdaj trenutke slabosti, recimo večje nalagalne čase pa počasnejše nalaganje tekstur-.

Zgodovina sprememb…

  • premaknil od: Mavrik ()

GoldRakun ::

Popravljeno na en post, zaradi lepše preglednosti
Zdravo!

Da ne odpiram nove teme za brezveze bom vprašal kar tukaj, ker vidim da mavrik ti se spoznaš na konzole. :D

1.Zanima pa me če se Xbox360 Elite splača bolj kupit kot PS3 ali katero koli drugo konzolo? oz. katero se najbolj splača(Po mojem mnenju Xboxa zato sem napisal "Če se Xboxa splača bolj kupit"

2.in tudi če je Xbox360 Elite najnovejša in najboljša verzija Xboxa?

Ker me full mika da bi si nabavil tole zadevo.

3.Med drugim me tudi zanima če morem za Xbox kupovat igre ali lahko enostavno snamem iz partisa burnam na DVD+R Double layer vstavim v Xbox in igram?

4.Ter tudi, če bo 19 palčni PC zaslon delal tudi za Xbox in če bi lahko brez problema preklapljal med PCjem in Xboxom?


5. Lahko na Xbox ker sem med enim od postov videl da se lahko priklopiš na internet.Lahko s prijnatelji chatas npr. preko skypa in če lahko igre kot so Call of Duty igraš preko neta?

Vem vprašanje je veliko zato ne zahtevam da odgovoriš na vse zaželjeno pa je :P

LP

Kupi kar XBOX360 ELite pa bo mir.(I love PS3). Je pa tukaj nekaj zelo zmotnega.
Namreč po tvojem mnenju se X360 bolj splača kupiti, na koncu se izkaže, da sploh nimaš svojega mnenj, kaj se splača pa kaj ne (kupi tisto, kar ma več frendov)
4. Bo.
5. Lahko (itaq vse konzole novejše generacije podpirajo to)

1. Xbox 360 sigurno, tu sploh ni uprasanja.
2. Xbox 360 Elite je najnovejša konzola microsofta in je ista kot ostale konzole razen da ima večji disk ter kablovje za lepso/bolso grafo... v hardware se pa ne razlikuje.
3. Ixtreme 1.6 medtem ko ps3 ima Blu-ray za katerega vsi vemo, da je edina konzola na kateri ne moreš igrat pirat iger. GOVORJENJE O PIRATSTVU PA JE NA TEM FORUMU PREPOVEDANO.
4. Ja, preklapljal bos lahko brez problema.
5. Da, chatas s frendi v igri (zraven dobis slusalko ter mikrofoncek izrecno za chattanje). Za igranje multiplayer iger pa bos rabil gamecard... priporocam ti 1 leto za 30-40 eur kar je res poceni za 1 leto tako da se ti splaca to kupit.
Ce imas se kaksno uprasanje kar uprasaj :)
z nakupom xboxa 360tke se pa nebos zaje*al, ker je vrhunska konzola, ki ti daje maximalen uzitek !

Postavljam nekaj trditev na laž.
1a. Samo zato ker imaš tudi ti? Aja po možnosti naj še skoči z mosta(posiljevalec )
1b. Kakor za koga, svetujem ti , da si ogledaš čimveč podatkov (čim manj fanboyevskih) o WII, PS3 in X360. Glede na to, da so te že drugi posilili, potem kupi kar X360
2. X360 Elite ni najnovejša konzola, ampak "verzija" konzole. PS3 je možno razširiti na 1TB (trdi disk). Že spet ena neumna: Hardware se še kako razlikuje!
3. Kaj ti kvasiš? Primerjaš neki software z br ploščkom. Spet ena laž: na PS3 je možno igrat pirate(PS2, PS1).

Še nekaj o vseh treh konzolah: Čeprav je bil PS3 (in še je) veliko za ostalima dvema, zdaj hitro drvi proti vrhu, kmalu se obeta nižja cena.
Xškatla je že 100% izkoriščena medtem ko je PS3 nekje 40%, za WII ne vem( ker je družabna konzola).
Na kratko: Če nimaš denarja, da bi si kupil PS3, kupi X360. In peči svoje ****** pirate. Nato pa čez kako dobro leto oziroma tedaj ko se poceni, kupi PS3, ker bo v glavnem vse taboljše potem na PS3.
Naj omenim, da je PS Online skupnost v dosti boljšem stanju kot X360 skupnost.
Če boš slučajno nabavil PS3 (ali pa PSP ) odsurfaj na to stran. WWW.DOBER.SI
Aja če ti je igra, film, album ali program všeč, pa magari imaš pirata doma, podpri razvijalce in igro, film, album ali program kupi.

(!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!((!(!(!(!(!(!(!(!
Obvezno preberi moj 1. post v tej temi, da ne bo brezveznih kreganj. če tega nisi zmožen, raje ne piši več v to temo.
Bojda ti znaš toliko, kot si napisal, torej nič. Vse se da, tukaj ni bojda! Da se igrat PS2 in PS1 pirate.
Jaz imam konzolo (PS3) od 31 decembra pa imam komaj 5 originalnih iger, pa mi nič ne manjka, se zabavam enako.(Ne bi vam škodlo, če bi se odvadili ameriškega razkošja: Vsi bi meli čimveč za NIČ denarja)
[Ne moreš primerjati 10let stare konzole in 4 leta stare konzole] In ne moreš primerjati SONY PS2 z Microsoft Xbox 360. Eno je Software podjetje, drugo Hardware. Tako da je to kar si napisal da bo Xbox360 prišel z übergrafiko se motiš(to bi lahko napisal samo za PS3, ker je SONYev izdelek, oziroma če bi na koncu mel Xbox(1) über grafiko - pol bi lahko primerjal z X360), ker je izkoriščen potencial že 100% ( ok rečmo 95%, za tiste ki še sanjate. ).
Naslednjič ne prihajaj z fanboyevskimi ven, ampak z dokazanim (ko že posiljuješ kaj naj kupi , potem razloži zakaj = brez fanboyevskih seveda! Ne gre? No to je to, kot sem napisal da je Slo X360 skupnost v k****.[To se vidi tudi tako, da je na tem forumu 40 tem o X360 in 38 jih je zaklenjenih; 10 tem o PS3 in samo ena ali dve zaklenjeni] ) Zraven še napiši, da ni užitek igrat na nekem 20" ekranu ampak na najmanj 32" ekranu.[Resnica]
In ko že govoriš (oziroma še boš), da ima X360 bolšo grafiko, povej zakaj[LAŽ].( Poglej eno igro, ki je iz Ps3 portana na X360 oz obratno, pa boš videl zakaj taka grafika).
Kot zgleda, ste se vsi preveč navadili na ameriško razkošje(ter hrano= beri debelost)
IN ČE ŽE KAJ POVEŠ, POVEJ VSAJ NEKAJ PAMETNEGA!
--------------------------------------------------------------------------------------

Lej jaz mam prekleto malo dnara in nimam glih kakega razkošja. In ko mi je dolgčas grem kam s kolesom in igram igre 1x na teden. Če prišteješ še k temu moja leta, opaziš , da nimam zavoženega življenja.
Nazadnje ko sem nekaj prav mastnega jedel pa je bilo to oktobra lani, in še tedaj je bil kebab ki pa je itak Turški.

Kot sem že napisal, kupi frigging X360 Elite in pohaxaj cel xsvet, imej se lepo,), bodi samostojen in uživaj v igranju. Če je pa vse kar znaš delati v dnevni, igrat konzolo, pa se raje vrži konzolo ven, pa pojdi na kakšen pohod - sveži zrak pa itak ne škodi!
Se da pa dobiti igre (PS3, X360, WII) tudi od 18 funtov dalje( original), tako da igre niso drage, če si jih lahko kupiš, z rabljenimi pa tudi ni nič narobe.
Če že tako nelegalno snemate igre pa jih igrate pa pojdite v trgovino pa spizdite Xbox al pa Plazmo. Za to pa nimate jajc a?

In medtem ko tukaj niti ne berete kaj je podčrtano ali krepko tiskano, se raje pobrigajte za to, kako vas M$ nateguje.

IN ČE ŽE KAJ POVEŠ, POVEJ VSAJ NEKAJ PAMETNEGA! , ker odgovori kot je ta: "Kupi to, ker sem tudi jaz to kupil" , kažejo na to da nimate kaj iskati tukaj.

In če ste slučajno spregledali kaj sem napisal, samo za vas še enkrat:
Obvezno preberi moj 1. post v tej temi, da ne bo brezveznih kreganj. če tega nisi zmožen, raje ne piši več v to temo.

Itak pa ste že dokazali, da tega niste zmožni.

In tako je počil lonec, in te bedne SONY vs MICRO vojne je konec.
Zdaj pa marš brez nekih zavajanj.

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Daj no ne se razburjat , pomojem si jezen na američane ker si se sam navadil na razkošje vrjetno te zdaj že čaka hamburger. Imam ps3 od prihoda MGS4 pa imam 4 igre , se ne zabavam ker če igram obrnem tisti SP v 5 urah pol pa igram z random igralci iz sveta, ker skoraj doben od kolegov nima ps3( ista zgodba pri vseh: dokler se ne odkleni ni šans), večina teh ima xbox zato je igranje MP precej boljše ker ima LIVE dober sistem povezovanja kolegov v tvoj match pa ostale bonbončke ki jih nebom omenjal, , primerjal sem konzoli na taki raveni da ne tekmujetam v bistvu sem samo podal primer(ker ps2 je bla pa res uber konzola) nekaj podobnega se lahko zgoi tudi z xboxom(mogoče,mogoče pa ne), glede piratstva o ps2,ps1 igrah na ps3 pa ne blebetat, ker nihče nebo kupil ps3 da bo igral te, prej ps2 pa govoril sem o ps3 igrah tak oda ti nisi mene dobro razumel. Sem xbox fan z razlogom ker me je sony dovolj nategnil, da o wii ne govorim , najrajši ga še v vitrini nebi pogledal.

Zgodovina sprememb…

Mavrik ::

Offtopic ste.
The truth is rarely pure and never simple.

AapocalypseE ::

kratos, trdiš, da je Xbox 360 Elite najnovejša konzola microsofta. A Arcade in Premium pa sta stari Xbox 360 al kaj?

Daj ne zavajaj ljudi no...

XsenO ::

1.Zanima pa me če se Xbox360 Elite splača bolj kupit kot PS3 ali katero koli drugo konzolo? oz. katero se najbolj splača(Po mojem mnenju Xboxa zato sem napisal "Če se Xboxa splača bolj kupit"
2.in tudi če je Xbox360 Elite najnovejša in najboljša verzija Xboxa?
Ker me full mika da bi si nabavil tole zadevo.
3.Med drugim me tudi zanima če morem za Xbox kupovat igre ali lahko enostavno snamem iz partisa burnam na DVD+R Double layer vstavim v Xbox in igram?
4.Ter tudi, če bo 19 palčni PC zaslon delal tudi za Xbox in če bi lahko brez problema preklapljal med PCjem in Xboxom?
5. Lahko na Xbox ker sem med enim od postov videl da se lahko priklopiš na internet.Lahko s prijnatelji chatas npr. preko skypa in če lahko igre kot so Call of Duty igraš preko neta?


1. najbolše priporočilo, ki ti lahko dam je, da si pogledaš katere igre ti(in bo) 360 oziroma PS3 ponujal in se v glavnem glede tega odločiš. Multimedijsko si upam trdit, da je PS3 boljši (zaradi Blu ray-ja) po drugi strani pa na 360 je večina multiplatform iger lepših (čeprav so razlike minimalne).

2.Elite je pač le različica 360 hardversko so vse popolnoma enake. Razlika je le v priloženi opremi.
Arcade: osnovna verzija brez hard disk-a
Premium: priložen 60 gb hard disk, componentini/kompozitni kabel za HD sliko, mikrofon
Elite: priložen 120 gb hard disk, componentini/kompozitni in HDMI kabel za HD sliko, mikrofon je črne barve (med komponentini/kompozitni kablom in HDMI kablom, vsaj na mojem HD ready LCDju nisem opazil)

3. Je možno modificirati, s tem se zgubi garancijo. Za kaj več info pa ni tu dovoljeno. Anyway če se odločiš za nakupovanje špilov, ti toplo proporočam kupovanje iz anglije.

4. Uporabljam TV tako da osebno ti nebi znal povedati, toda kolkor sem slišal ni težav.

5. Obe konzoli ti omogočajo instant messeging in voice communication. Za igranje online na 360 je potrebno plačevati okoli 33 EUR za 13 mesecev, na PS3 je online igranje zastonj.


GoldRakun: Malo umiri strasti, saj nisi nič manj neumnosti kot kratos kvasnil...


Anyway še enkrat, če si pozabil...poglej igre, ki ti ena ali druga ponujata in se le in samo le zaradi teh odloči, katero kupiti.
1 + 1 = 1

Ted ::

Eno vprašanje.

Xbox360 bi želel priklopiti direktno na zvočnike Genius 5.1, ki imajo samo analogne vhode. Je to možno na premium verziji ali potrebujem elite, ki bi naj imel nek pretvornik zraven?
Mah...

Mavrik ::


Xbox360 bi želel priklopiti direktno na zvočnike Genius 5.1, ki imajo samo analogne vhode. Je to možno na premium verziji ali potrebujem elite, ki bi naj imel nek pretvornik zraven?


Preprosto: ni možno brez kakega posebnega receiverja vmes.

Xbox 360 ima naslednje načine izhoda zvoka:
- Čez HDMI (prostorski zvok)
- Optični izhod na A/V kablu (v kolikor povezuješ sliko čez HDMI rabiš tole: adapter, priloženo samo k Elite-u)
- Činč izhod na A/V kablu, toda samo 2 kanala
The truth is rarely pure and never simple.

kratos ::

torej, povedal sem mu po mojih najbolsih izkusnjah kaj naj kupi, nato pa se je ps3 fanboy razburil vendar to ni nic cudnega... za elite sem logicno sklepal da so najprej naredili premium/arcade in sele nato elite, ne zdi se mi logicno da bi najprej naredili 120 gb disk in nato 60 gb disk :).
glede piratiziranja: LOL kaksno si usekal GoldRakun, ti bi sel dejansko kupit ps3 da bi lahko igral ps1/ps2 igre ? bravo.
imel sem ze xbox 360 ter wii in tudi ps3-ja sem se ze naigral in po osebnih izkusnjah povem da wii ter ps3 nimata za burek proti xbox 360tki.
in se tega ne razumem, zakaj si kupil ps3 za 500-600 eur(z 5 igrami) ce ga igras 1x tedensko ? meni ze zdrava pamet pove da nekaj kar nebom velik uporabljal kupim cenejse, pa nima veze kaj. In to tut potrjuje da si ps3 fanboy, ki se kot drugi jezijo po celem www-ju... zanimivo mi je pa to da vedno ps3 fanboyi pretiravajo ter zacnejo krege ko jim xbox 360 fani dajo trdne dokaze kako so se "zajebali" z nakupom ps3-ja :).
tako da se vedno: kupi xbox 360, iz izkusenj vem da ti bo prinesel več zabave za manjšo ceno.

XsenO ::

Razsvetli nas s temi: "trdne dokaze kako so se "zajebali" z nakupom ps3-ja"
1 + 1 = 1

GoldRakun ::

Nisem se razburil in 2x sem napisal, da je konec kreganja nato pa še dale fanboyi (magari Nintenodjevi) govorite tri dni daleč.
Sedaj sem se spomnil, kaj sem nekje prebral: Vojne med PS3 in X360 še itak samo delajo Xfani ki so debili in Xfani ki so retardi.
Glede na to, da ste že spet dokazali, da niste prebrali niti mojega prvega niti drugega posta, vam PRIPOROČAM, da si ga preberete, da ne bo že spet 3x isto napisano, kar sem jaz napisal.
Če tega niste zmožni ( do sedaj ste mi že to 3x dokazali) raje ne pišite v to temo.
In upam, da se tema zaklene: "Ko si že pogreješ žüpo jo ali vsej požeri al pa vkre fukni"
Kratos: če nisi sposoben prebrati kar je KREPKO napisano, raje pojdi nazaj v šolo in ne govori kdo začenja vojne, ker bi lepo blo, če bi si prebral, da si napisal, da je WII, PS2, PS1, XBOX1, NDS, PSP, PSPGo za 1ku*** samo zato ker je tebi všeč X360.Ne gre se zato kaj je tebi všeč, ampak(spet beri KREPKE besede), kar BO njemu všeč.
Itak pa sem mu že sam napisal, kaj naj kupi (in mu za zdaj še nisem priporočal PS3ke), je bedno da ste eni tako neizobraženi in poste kar spregledate, ter pišete na pamet ter ponavljate.

(( Kdor je hotel kupiti PS3, ga je itak kupil pa magari za 600€ ali pa 400€.))
(( Ne vem pa od kod ti ideja, da še PS vedno stane 600€. Še v tem letu bomo dobili PS3 SLim in PS3 Price Drop))

In ponavljam da nebo še kdo nadaljeval tega:
Glede na to, da ste že spet dokazali, da niste prebrali niti mojega prvega niti drugega posta, vam PRIPOROČAM, da si ga preberete, da ne bo že spet 3x isto napisano, kar sem jaz napisal.
Če tega niste zmožni ( do sedaj ste mi že to 3x dokazali) raje ne pišite v to temo.

XsenO:
Razsvetli nas s temi: "trdne dokaze kako so se "zajebali" z nakupom ps3-ja"


Nemore nas, reče samo tisto, kar od drugih sliši, sam ne preveri nič.

Zgodovina sprememb…

AapocalypseE ::

kratos, so naredli prej 60GB kot 120GB disk ja, ampak ti si napisal kot da je Elite najnovejša zadeva od Microsofta iz leta 2009.... wuuuaaaa :|

Zgodovina sprememb…

Berserker ::

Ne 120 gb je bil za elite xbox, 60gb disk so kasneje v 2008 ali malo prej zamenjali z 20gb diskom , vrjetno zaradi instaliranja iger na disk. GoldRakun vojna se je očitno z mn3njalnika sme preselila, na konzolah pa so jo ps3 ffani ucvrli na ps3,dober.si

majeric0 ::

Nevem meni se zdi da ste me prepričali vsi da se XboX-a splača kupit...Edino kar me mantra je online igranje...da bi še to mogel plačevat...Da bi vsaj dal 33 al 40 € kakor ste rekli pa bi mel mir ne pa da še čez 1 leto spet kupovat...

Glede iger pa sem opazil ne samo pri XboXu tudi pri ostalih konzolah pridejo prej ven...GTA IV je že bla leto dni nazaj za XboX ven in podobno...

Glede nakupa pa jaz pravim za drugo leto, ko grem delat kam pa gnar dobim...Upam da bo do takrat PREMIUM(odločil sem se za njega ker je v ELITE samo neki dodaten priključeknostalo je isto) ccenejši :D

Hvala vam res...Ni pa se treba zdaj tu prepirat zaradi mene lol, postal sem že akr nekaj tem ampak v vsaki so se prepirali ... Na to bi lahko malo popazli in se pogovarjali kot normalni odrasli ljudje ...

P.S.: Jaz sem mislo da ste moj post že zbrisali zdaj pa vidim da se je odprla nova tema :P
DUGICAJT :D

Mavrik ::

Trenutne govorice kažejo, da se Premium ukinja in bosta ostala samo Arcade in Elite. Verjetno se bo zato Elite pocenil.
The truth is rarely pure and never simple.

mtosev ::

zelo slabo. Arcade je neuporaben. Elite z 320E pa predrag. ce bo cena do 265E bo ok ce ne pa pac ne.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

XsenO ::

Za nakupovanje folk priporoča http://cheapxboxlivecodes.com/ (sam je nisem testiral, ker mi je trenutno visa electron na "popravilu"). Aja ko si boš nabavil, ti toplo priporočam, da narediš angleški acc.
1 + 1 = 1

majeric0 ::

Kaki acc to misliš?
Pa kaki angleški?

EDIT: razumem

v vsakem primeru pričakujem pocenitve ali pa vsaj kako novo boljšo verzijo...
DUGICAJT :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: majeric0 ()

Mavrik ::

zelo slabo. Arcade je neuporaben. Elite z 320E pa predrag. ce bo cena do 265E bo ok ce ne pa pac ne.


Dost logično je pričakovati da se bo cena izenačila s trenutno ceno Premiuma.
The truth is rarely pure and never simple.

AapocalypseE ::

Kak ste tečni že eni s tem da je Arcade neuporaben. Pa kaj mislite, da vsi rabijo trdi disk al kaj? Mislite, da si vsi nekaj vlečejo iz Live? Eni preprosto samo vstavijo dvd in igrajo igre. 256MB prostora pa je dovolj za shranjevanje položajev pa še kak update. Niso vsi tako zahtevni kot vi tukaj na slo-techu. Vedno kdo ma daljšega ...

XsenO ::

Casual igralec, verjetno res ne zgubi kaj dosti. Toda povprečni uporabnik, ki kupi xbox brez disk se s tem odpove 2/3 potencijali, ki mu ga konzola ponuja.
1 + 1 = 1

Mavrik ::

Tako je. Čeprav tudi casual igralec izgublja, saj je XBLA poln odličnih (sicer manjših) iger, ki po kvaliteti presegajo marsikatere naslove na DVDjih.

Poleg tega pa, sedaj se začenja digitalna distribucija originalnih iger, tako da ni treba več se zajebavat z dvdji in kar je pomembneje, napovedana je prva igra, ki bo obvezno rabila disk za svoje delovanje (Forza Motorsport 3 se bo morala inštalirati).

Glede na to da brez diska ne moreš pobrat dodatne vsebine za igre, ti zmanjkuje mesta za popravke, zamujaš ogromno odličnih (casual in ne), ne moreš inštalirati igre in tako pohitriti delovanje in kmalu določenih iger sploh več ne boš mogel igrati... je šparanje za tisti majhen drobižek evrov ena ogromna bedarija. Tisti si naj raje kupi PS2 in uživa s tistim, bo še več prišparal.
The truth is rarely pure and never simple.

Berserker ::

JA pa vse več DLC-jev prihaja samo na XBLA , recimo dodatne mape pa izbrisani chapterji za gow2, cela igra battlefield 1943, recimo addoni za kakšne igre, recimo zastojn ali plačljivi packi avtov zua forzo, itd...

kratos ::

Tocno tako kot je mavrik povedal... dokler sem to jaz dokazoval so me vsi napadali zdaj je pa tišina.
@goldrakun
ne trudi se vec :) povrsno bereš zato brcaš v prazno ter ps3 fanboyi vedno začnejo kreg, če hočeš pa te tvoje dokaze pa na youtube napiš xbox360 vs ps3 boš videl... xbox vedno zmaga in potem taki kot ti fanboycki ki so bili nategnjeni iz strani sonya si ne priznajo da so se zasrali =).

XsenO ::

Kratos: še vedno čakam na tvoje:
trdne dokaze kako so se "zajebali" z nakupom ps3-ja

povdarek na tvoje "ne-fanboyjevske" dokaze, ker random nabijanje na youtubu s strani fanboyjev se mi ne da poslušat.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

kratos ::

najbol se zavejo da so zajebali pri ceni... ker je pac ps3 se 1x-2x drazji od xboxa... in tudi z xboxom 360tko imaš več užitkov med igranjem (več iger - pirat, igranje s prijatelji - xbox live, lepša grafika - za malenkost,...) medtem ko ps3 ownerji se tolažijo z tistimi parimi igrami ki koštajo okoli 70 eur v sloveniji, ki jih obrnes v 6 urah ter potem igras multiplayer z random igralci katere sploh ne poznas in kako zabavno je igranje z nepoznanimi ljudmi ?

XsenO ::

najbol se zavejo da so zajebali pri ceni


Res je za tisto kar ponuja je vsaj 60-100€ predrag, je pa tudi res, da za tisto ceno ponuja odlično multimedijsko rešitev v obliki Blu-ray, internet, integriran wifi, linux, disk lastne izbire (fuck off microsoft s njihovimi 10x dražji diski, od tistega kar bi morali biti)

igranje s prijatelji - xbox live

Ehmm PSN (playstation network) omogoča isto in to zastonj...

lepša grafika - za malenkost

Res, toda razlike v večini iger opazijo le res pikolovski. V preostalih igrah, kjer so res bistvene razlike, pa so ponavadi take igre, katere se nebi niti splačalo porabiti DVDja za zapečt.

medtem ko ps3 ownerji se tolažijo z tistimi parimi igrami ki koštajo okoli 70 eur v sloveniji,

Me zanima koliko bedakov pa sploh kupuje igre v sloveniji, ko pa so iz anglje tako poceni. Dobrih iger, ki pa so le na PS3 je več kot dovolj, dokler čakaš na ostale (isto seveda velja tudi za Xbox). Smešna reč xbox igre so pri nas dražje kot tiste za PS3 :))

ki jih obrnes v 6 urah


Jah sej večina, današjih iger na vseh sistemih traja dosti več ane?

ter potem igras multiplayer z random igralci katere sploh ne poznas in kako zabavno je igranje z nepoznanimi ljudmi ?

Preberi zgoraj, pa nehaj kvasat neumnosti.

In zdej za konec glavna blesarija zakaj je xbox ZOMFGT BEST CONSOLE EVAHHHH
več iger - pirat

Torej xbox je boljši ker lahko piratiziram = fail, imeti več iger na napravi ni vedno dobro. Sam sem to izkusil na mojemu čipanemu PS2. Na njemu sem pobral/zapekel skoraj vse igre, ki so dobile oceno nad 80% (med njimi tudi must play naslove). Ugani koliko sem jih preigral do konca? Manj kot 5%. Toda ne zato, ker mi nebi bile všeč toda zato, ker sem jih imel preveč in sem se pol enostavno vsega naveličal.

Anyway stojim za trditvijo, če se odločaš za nakup konzole se odloči glede na igre, ki jih ena ali druga ponujata, ne pa na neumnosti, ki jih kvasijo fanboyji. Če pa se ne moreš odločiti pa si nabavi obe 8-)
1 + 1 = 1

kratos ::

ps3 ima moznost dodajanja prijateljev ? ter povezovanje v serverje za njim ?
tega nisem vedel.
Za naročevanje iz tujine se pa motiš, otroc ki imajo to konzolo in 3 kolegi ki imajo/so imeli to konzolo (2 sta jo prodala) so kupovali iz slovenije ker niso imeli paypala/zaupanja v naročevanje iz tujine.

ampak tudi nemores ps2-ja primerja z xbox 360tko...
ja, jaz sem fan god of war igre ki mi je se vedno najbolsa narejena igra kar jih je... vse ima za 10 od grafe do gameplaya cisti win... vendar zaradi gow-a ps3-ja nebom kupil ker mi je cist na kratko povedano skoda dnarja. Kupim xboxa prisparam vec 100 eur z temi evri si kupm par platojev laškiga in se mam fajn 1 mesec. tko nekako zgleda moja logika :)

XsenO ::

Za naročevanje iz tujine se pa motiš, otroc ki imajo to konzolo in 3 kolegi ki imajo/so imeli to konzolo (2 sta jo prodala) so kupovali iz slovenije ker niso imeli paypala/zaupanja v naročevanje iz tujine.


To je njihov problem ne pa slabost 360/ps3


ampak tudi nemores ps2-ja primerja z xbox 360tko...


Ehmm kje vidiš, da sem konzoli primerjal. Edino kar sem tam rekel je da možnost piratiziranja zna pobrati užitek od igranja.
1 + 1 = 1

GLAVNI ::

XsenO, na katero angleško stran z igrami si mislil?

XsenO ::

www.blahdvd.com
www.game.co.uk
www.gameplay.co.uk
www.shopto.net
www.zavvi.co.uk

Jih je še več samo te v glavnem uporabljam.
Seveda moraš imeti kreditno (visa electron je dovolj)
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

GLAVNI ::

Kaj pa poštnina v povprečju?

XsenO ::

okoli 2€, ene parkrat pa mi niso niti zaračunali
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

GLAVNI ::

visa electron (abanka) - a morš kej članarine plačevat oz. imaš kakršne koli stroške z njo?

XsenO ::

Nevem kako je na Abanki, toda na banki Koper ni nič za doplačevat.
1 + 1 = 1

GLAVNI ::

A se da z njo plačevati tudi na PS Store? Če veš mogoče.

XsenO ::

Hmm to ti bom znal povedati naslednji teden, ker je visa neki zajebala pa mi bo kartica za nekaj časa neuporabna. Toda kolkor sem slišal lahko BP kupuješ na ameriškem PSN, edini problem naj bi bili dodatki za igre, ki naj bi zahtevali USA verzijo špila (stand alone igre kot battlefield 1943, flower, itd nebi smelo biti težav). Drugače za EU naj bi oktobra prišle predplačniške kartice s točkami v stilu MS pointsov.
1 + 1 = 1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: XsenO ()

GLAVNI ::

Vidiš to bi bilo fenomenalno, ker zdaj na PS3 sem povezan kot državljan Anglije (saj kot Slovenec ne moreš dostopati do PSN Store-a, čeprav ne vem zakaj), pa še neke podatke potrebuješ, ko jih npr. na Maestru ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GLAVNI ()

Berserker ::

GLej GLAVNI kaj če bi ti svojo temo o ps3 odprl, tukaj govoriš samo o ps3 , xboxa še omenil nisi. Sev vemo kaj nam hočeš povedat da ima ps3 vse sam prosim to razlagaj v drugi temi.

GLAVNI ::

Daleč od tega. Itak bolj offtopic, ko je bila tema od začetka, itak nisem mogel biti.

XsenO ::

No del o spletnih trgovinah, pride v poštev za vse konzole, drugače pa bi morda res bilo dobro, da odpreš eno "glavno" temo za PS3, ne pa da uletavaš v vsako xbox temo...
1 + 1 = 1

Berserker ::

DAjte prosim naslove kje v MB lahko kupiš live naročnino, točke pa razne dodatke, pa če imajo na zalogi sploh.
Aja pa še to v cajtengu za casul publiko Večer sem mimogrede našel nek članek o xbox portable, to sicer prvič ne čujem ampak do zdaj je bila bolj kot ne šala, dodali so sliko kako naj bi zgledal(celo analogno gobico ima) ampak mislim da je vse fejk zaenkrat.

Zgodovina sprememb…

kratos ::

te slike od xbox portable delajo z photoshopom in jih je veliko... tako da pomoje xbox portable konzole nebo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kratos ()

XsenO ::

tr33k: priporočam ti, da za točke in naročnino si zrihtaš viso electron in potem preko paypal kje kupiš.
1 + 1 = 1

Berserker ::

GLej jaz žal ne kupujem ničesar preko interneta in tujine pač sem bolj ziher če grem sam nabavit ker nimam nekega zaupanja v to. Zadnjič sem naročil rainbow six las vegas 2 za xbox360 dobim pa verzijo za pc, pa podobne fore. SIcer pa ste vsi tako leni da mroate vse z doma naročat malo bi se lahk nekateri g33ki pošetali do štacune.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200121 (77294) radovednik
»

PS3 al Nagradnja PC-ja al Xbox (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
9514475 (10994) PARTyZAN
»

Za občasno igranje Playstation 2 ali Xbox 360

Oddelek: Konzole
493424 (2316) Berserker

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116652 (58162) Mavrik
»

Wii daleč spredaj, Xbox povozil PS3

Oddelek: Novice / Konzole
428579 (3350) RuskiSnajper

Več podobnih tem