» »

XboX 360 ali PS3 ??? Vprašanje prosim pomoč ? !

XboX 360 ali PS3 ??? Vprašanje prosim pomoč ? !

ZuPk0 ::

Lep pozdrav !
mene zanima nekaj glede xbox 360 če bi vi kupovali kaj bi kupili PS3 ali Xbox ??? (prosim ce se nekomu se da mi povedati dobre in slabe strani teh dveh...) kater package se splaca kupiti me se zanima...



hvala za vnaprej

opeter ::

Xbox, ker je poceni in imaš dosti zanimiv iger. Blu-ray se bo verjetno dalo posebej dokupiti.
Prednost PS3 pa je: BR-pogon za BR-filme, baje večja moč osemjedrnika, nekatere ekskluzive, katere na XBoxu ni.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

ZuPk0 ::

opeter hvala ti za odgovor !!! mi lahko samo še pove nekdo ali bo vredu 24" lcd za igranje igric na xbox (ker bi tega uporabil od PC-ja ???

Mavrik ::

Ja. Jaz špilam stvari na 20" in zgledajo kul.
The truth is rarely pure and never simple.

ZuPk0 ::

kul

mtosev ::

xbox
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

c3p0 ::

Xbox brez nadaljnjega. Edini plus PS3 je bluray, ki je za večino še vedno neuporaben. Ko bo, bodo pa playerji že skoraj zastonj.

Valvoline ::

Varnostne kopije zaenkrat predvaja samo X360.
PS3 je daleč od tega.

Berserker ::

Xbox ruled, a nima ps3 sam eno jedro? , sicer pa ima tudi xbox svoje exkluzive ki so precej boljše od ps3-jevih. ja pa xbox se da fleshad. no ps3 network ni plačljiv vendar je slabše porihtan kot pa xboxov live ki je pa plačljiv.

bluefish ::

pa počakaj kakšen mesec z nakupom dokler se ne razjasni, ali bo zadnji firmware ponovno množično vklapljal tri lučke smrti.

LuGi ::

firmware ponovno množično vklapljal tri lučke smrti.


Od kdaj pa FW "vklaplja" RROD? wtf? :|

Razen če si mislim ban hammer.

bluefish ::

sicer so vse skupaj bolj ko ne le govorice: http://www.neowin.net/forum/index.php?s...

c3p0 ::

Xbox sam po sebi ne more ugotoviti če je konzola "flashana" ali ne. Posredno ugotavljajo preko timingov vstavljenega medija. Pa še tukaj niso preveč dobri, ker so pobanali že tudi precej neodklenjenih konzol. Je pa zadnje dni nova akcija, zato pozorno na Live!

Da bi odklep povzročal RROD je pa zelo bosa.

Berserker ::

Hej sago a ti odklepaš tudi nove xboxe ?

c3p0 ::

Vse, a privat da ne bomo kregani.

DeathKiller ::

Mene pa zanima, ali na PS3 lahko odpiram direktorije? Rad bi namreč pod GLASBA kopiral MP3 in to po zvrsteh (nap. en direktorij DOMACA, naslednji TUJA...). Namreč, ko na PS3 skopiram glasbo iz računalnika, ključka ali zunanjega diska, gre vse na en direktorij. Tudi sortiranje je le po naslovih pesmi in ne tudi po izvajalcih. Ali se da spremeniti tudi to?

Romancek1 ::

To pa zanima tudi mene. Pa še to bi rad vprašal. Ko iz PS3 napravim backup na zunanji disk (zaradi zamenjave notranjega diska) ne vem, ali ta backup vsebuje celoten obstoječi disk (z vsemi že izvedenimi instalacijami...) ali gre samo za osnovne programe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PS3 vs. Xbox 360 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Konzole
478264543 (10781) Larisabrownb
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200069 (77242) radovednik
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324128 (3868) Mojchy_3_

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116647 (58157) Mavrik
»

Nakup konzole (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
504978 (3492) marcel282

Več podobnih tem