» »

PS2 okvara

PS2 okvara

T_F_7 ::

Čaw.
Moja draga pleja mi je več let vdano služila, nato pa sem jo posodil sosedu. Njegova 11 mesečna hčerkica je pritisnila gumb za odprtje vratc (fat verzija) in se usedla na vratca. Le-ta se niso odlomila ampak samo upognila tako, da se niso več dala zapret. Sosed se je nato spustil v vlogo 'majstra' :'( in ps2 'prešraufau'. Uspelo mu je usposobiti vratca tako, da so se nekako dala zapret, vendar ps2 ne bere več dvdjev. Odnesel sem ga na servis, kjer so rekli, da če so samo vratca problem bo stalo 30€, če pa je bralec pokvarjen pa 60€. Čez čas mi javijo da pride morebitno popravilo 100€. Ko sem prišel ponj so mi rekli, da je tudi tray pokvarjen(del hardwarea).
Zanima me naslednje:
Ali je možno da se je tray pokvaril ob tem ko se je dojenček usedel na vratca (kar se meni zdi manj verjetno) ali ga je pokvaril sosed ko je začeu šraufat in čarat po konzoli???
Upam da je med nami kakšen 'stručko' ki bo vedel odgovorit na to vprašanje. Vnaprej se zahvaljujem za odgovore.
Pri spremembi podpisa lahko traja nekaj časa, da le-ta postane vidna.
  • spremenil: T_F_7 ()

Pyr0Beast ::

Odgovornost je bila na tistem, katerem si mu ga posodil. Kaj je z njim delal ni več tvoja stvar, če ne dela je to njegova krivda.

Če nima dojenček ravno 30 kil dvomim, da bi se vse skupaj tako hitro zvilo. Zelo vrjetno je, da ga je sosedovo čaranje ubilo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

T_F_7 ::

to pa itak da je odgovornost na njegovi strani! sej tudi plačal bo vse sam.8-O
Zanima me samo ali si je sam skopal jamo ali ne, tako da ga lahko morebiti še okaram po vrhu, ker mu res ni bilo potrebno se igrati serviserja...;(
Pri spremembi podpisa lahko traja nekaj časa, da le-ta postane vidna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: T_F_7 ()

LuGi ::

Odvisno kje vse je praskal.. Verjetno se je laser poškodoval..cene so pa tudi odvisne od tega katere verzije je..ne sam fat / slim.

T_F_7 ::

verzija je scph 50004. ne sej se ne gre za ceno. bolj me zanima kako je prišlo do okvare traya. ali ga je mala ali ga je on? kaj je bolj verjetno?
Pri spremembi podpisa lahko traja nekaj časa, da le-ta postane vidna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako pravilno kuriti? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16726020 (2191) d4vid
»

[DivXviD] Yakumo predvajalniki (strani: 1 2 3 425 26 27 28 )

Oddelek: Zvok in slika
1388188049 (24973) gasper6201
»

Li-Ion vs. Li-Poly (strani: 1 2 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
8014004 (12569) Pyr0Beast
»

Sfukan CD-rom

Oddelek: Strojna oprema
291424 (1074) stromar
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361324 (974) tomaz255

Več podobnih tem