» »

pomoč-wireless

pomoč-wireless

giba ::

Živjo, mam problem pa ne vem kako ga rešim? Upam da je kdo ki ga bo znal rešit :) Mam nokio n81 8gb in doma se dobil od siol modem ki ima tudi wireless. Na mojem telefonu je prav tako. Moj wireless na telefonu sem že preizkušal na drugih dostopnih točkah in deluje, vendar ko sem se hotel povezati doma me to ni uspelo. Wireless je vklopljen tko da ne vem kaj je narobe. Ker na telefonu mi ga zazna in ko se hoče povezati nekaj časa melje :) nato pa mi izpiše to "povezava ni mogoča, wlan omrežja ni mogoče najti" pa čeprav mi kaže da je omrežje in tudi 100% signal.
Mi lahko kdo pomaga ker ne vem kje je problem :'(
Lp

neo ::

tudi na nokii moraš verjetno skonfigurirat PPOE dostop za siol, vsaj tak deluje to na določenih njihovih routerih, bedasto v glavnem.
Neo's

giba ::

tudi na nokii moraš verjetno skonfigurirat PPOE dostop za siol, vsaj tak deluje to na določenih njihovih routerih, bedasto v glavnem.


Bi mi znal to razložit oz. kdo drugi? Kakšen je postopek?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793564651 (1480) c23po
»

Siol modem žično na wrt54gl v1.1 dd-wrt za WiFi

Oddelek: Omrežja in internet
217838 (7674) NeMeTko
»

sinope568+in linksys WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
175887 (5577) dreamtheater
»

Po zamenjavi modema internet preko wirelesa ne dela (zelo zanimiv problem) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5623078 (21994) MTB
»

Novi SIOL-ovi "komunikacijski prehodi" (gateway-i) SAGEM F@st™3344 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Omrežja in internet
15543902 (19442) imallears

Več podobnih tem