» »

Lepa stran???

Lepa stran???

Area_51 ::

:)) Prosim povejte, kakšna se vam zdi naslednja spletna stran . Sicer ni moja ampak je od nekoga, ki ga dobro poznam.

Tukaj je naslov:

www.nkkoper.net:)
Area 51

perci ::

Preveč živa barva za moje pojme

CaqKa ::

na takšnih straneh kot je ta se mi to ne dopade da je vsebina samo čez polovico zaslona... pa na c3enter nastavljeno.. a ljudje ne znajo naredit da bi se stvar kar se da raztegnila tudi v sirino da nebi bilo potrebnega toliko skrolanja?

rasta ::

V Mozilli je stran grda + dolgo se nalaga!

jRk0 ::

Ne razumem, zakaj so novice na taki beli podlagi -> sploh ne pase lepo, pa se tako je napisano, da mislis, kot da gre za tista obvestila, ko strani ne najde:) Pa meni slik ni odprlo ob robovih pa bannera. Drugace pa je kar lepa.
You fuck up once, you loose two teeth.

Matek ::

Meni sta dosti lepši toti dve:

http://www.nkmaribor.com
http://www.viole89.com
:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

CaqKa ::

uf čeprav nisem privrženec nobenega nogometa morem povedat da sem ponosen da ima maribor tako lepe strani.... poleg tega so lepše berljive in boljše izkoriščene ;)

SLOWWWeb.net ::

Kot prvo,...men se stran ne naloži do konca [beri: slike zgoraj in spodaj-mogoče robovi :\ se obnaša kot da jih ni na strežniku].

Oblika: Ok, si pač naredil da se vidi tudi tistim, ki imajo manjše zalone. To je pohvalno. Navigacija je tudi OK, sam malo bolj se spusti v desigen. Pa mogoče modra, rdeča in rumena tudi ne gresta kaj preveč skupaj. Znebi se tudi tistega datuma, ure in števca [mimo grede: zakaj imaš kar dva?].

Notranjo belo barvo poiskusi zamenjati s kakšnim svetlejšim oz. temnejšim modrim odtenkom ;) . Sprobavaj mal.

Sicer pa vedi: vsake oči imajo svojega malarja :D . Stran si naredi tako, da bo tebi všeč.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Area_51 ::

:)) :) Ok hvala za vaše kritike. Probal bom prepričati avtorja(soseda), da spremeni vsaj nekaj stvari. Seveda, če bo on to hotel... Še enkrat hvala za predloge...:)
Area 51

migič ::

Preveč modre, modre, modre, modre...:O
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Area_51 ::

:)) Že res, da ni ne vem kej ampak ste opazli, koliko ljudkov(naroda) jo je obiskalo. okrog 19500 v treh mesecih. To pa je neki, za ametersko stran.:)
Area 51

spacejam ::

dej mariborcani, ljubljanacani, kopercani, goricani, EJ vsak klub ima svoje barve in v tem je bistvo.
mani je osebno najlepsa siva barva in kaj bom zaradi tega kritiziral barve klubov. vijola in zelena pa sploh niso lepe, SIVA IN CRNA pa prevladujejo.

glede strani: dela vse v redu motim me le da je stran staticna in se vse dogaja v enem okviru!

sem kopercan FORZA KOPER & MILAN
Space-jam Team & Co.

cahahopie ::

Barve klubov JA, toda odvisno kako jih uporabiš.

Forza Publikum!:O

Area_51 ::

:)) Sem opazil tudi jaz. Koper ima modro pa rumeno. Na tej strani pa je samo modra in nič rumene, to pa je huda napaka. Ker en klub v sloveniji ima samo modro barvo.:)
Area 51


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere barve je ozadje na tej sliki?

Oddelek: Loža
234600 (3576) čuhalev
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29017025 (11304) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68744388 (26254) Ziga Dolhar
»

Samsung SyncMaster 1200NF PROBLEM!!

Oddelek: Zvok in slika
131460 (1256) johnib
»

Spremembe designa

Oddelek: Slo-Tech
491985 (1347) darh

Več podobnih tem