» »

kako shraniti wordove dokumenta kot speltna stran da obdržijo izgled.

kako shraniti wordove dokumenta kot speltna stran da obdržijo izgled.

Dusko ::

Imam naslednji problem sam uporabljam za oblikovanej speletne strani frontpage.In sedaj bi rad vključil par wordowih dokumentov na stran ,da bi si jo lahko uporabniki natisnili gre za navodila in za prijavnice. .Stran mora delovati tako ,da ko kliknem na določeno temo odpre wordov dokument ,ki je shranjen kot speltna stran.torej vse dokumente ogledujem z browserjem.Skratka pdf in to da, bi mi odprlo word ko bi kliknil na link odpade.tako kot tudi kakšno download dokumentov.Skratka na voljo imam za odpiranje samo browser in sedaj imam težave ker če vordov dokument shranim kot speltna stran oziroam če jo pastam v front page zgubim postavitev ,ki sem jo imel prej v wordu.Vse je razpotegnjenjo in dokument pol ni primeren za tiskanje.Sedaj sem sicer stvari ponovno oblikoval stvari v wordu sem dal vse skupaj v okvirček za besedilo in stvar kolkotolko špila samo puščice ki so kot linki do naslednjih strani zdaj ni.Mislim zgleda da nekaj ni dobro zlinkano.ker vse eto sem oblikoval zdaj v wordu in če tam oblikume strani tako kot so mi všeč mi ko shraim stran kot speltno stran se shrani še mapa z istim imenom kot je dokument v katerem je še vse polno datotek.Samo pol mam pa tezavo vse to na ent postavit.Mam pa stran na geocities.Pač zanima me ali obstaja kakšna rešitev za moj problem,da bi oblika dokumentov ostala enaka. in da bi lahko brez problemov dodal puščice pol v frontpage.
Vsem anjlepša hvala za odgovor.

darh ::

na server posnami wordow dokument - torej datoteko s končnico .doc. Novejši browserji (IE, za ostalo ne vem), podpirajo, da se ti direktno odpre Word (v browserju notr) in tam je tudi vsebina dokumenta... najmanj zajebancije - najbolj učinkovito...

kar se pa tiče wordovega exporta v HTML... bljak !!! don't do it...
Excuses are useless! Results are priceless!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Word mi izpiše tekst v kodah

Oddelek: Pomoč in nasveti
131396 (892) konspirator
»

Office 2007

Oddelek: Programska oprema
193556 (2904) javr
»

MS Word

Oddelek: Programska oprema
71543 (1408) acerAspire
»

Windows nastavitve

Oddelek: Pomoč in nasveti
301935 (1467) MadMax
»

M$ word97 problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
6786 (720) Lunik

Več podobnih tem