» »

Predvajanje HD-DVD videa na računalniku

Predvajanje HD-DVD videa na računalniku

Revenant ::

Iz neta mi je uspelo pretočiti 29GB velik HD-DVD video. Na disku imam torej dve mapi: "ADV_OBJ" (50MB) in "HDDVD_TS" (29GB). Kolikor si sam predstavljam zadevo pripravim do delovanja tako, da (recimo) z nerotom ustavarim "DVD" oz. sliko diska, ki vsebujeta ti dve mapi. Potem novo nastali .nrg mountam z Alholcem 120% in uporabim nek predvajalnik. Vprašanje je seveda kateri (SMPlayer, VLC ?), in kako bo to delovalo in seveda če sploh? Kakšen drug korak? Vaše izkušnje s predvajanjem takih masovnih filmov (1080p ali i, ne vem točno)? Film je tako velik ker je 3 DVD set, a vseeno iz mape "HDDVD_TS" se tega ne da razbrati.

Komentarji dobrodošli!
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.
  • spremenilo: Revenant ()

jan01 ::

Najnovejši powerdvd(samo pogooglaj za trik, ker so pri najnovejšemu onemogočili predvajanje hd dvdjev... link )

bluefish ::

Za ustvarjanje slike diska boš potreboval še AnyDVD.

Revenant ::

Okej, da bo tema imela simsel. Vsi željni predvajanja full HD 1080p na kompu, pa brez blu-ray pogona, potegnite vista codec package. Naveza v kombinaciji z VMP10 deluje fantastično. Popolnoma gladko pri Turiounu TL-60 2.0 GHz. In to z integrirano Radeon X1250 128MB. Ne potrebuješ novenega ustvarjanja slik itd... zgolj klikneš na največji .evo fajl (v mojem primeru 26.4 GB). To pa je HDDVD. Dokler ne vidiš si ne predstavljaš. Sicer imam 1680 LCD a vsak pixel je zase, divxe sploh ne gledam več!:D Kakšni detajli, lepše kot crysis!

res, super! Upam da bo komu koristilo.
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Revenant ()

bluefish ::

osebno zadovoljen z mkv, ki zasede max 8GB.

eos ::

jst sm samo enkrat gledau blu-ray oz.hd-dvd v original velikosti in najbolj mi je predvajal ArcSoft TotalMedia Theater

Swiwer ::

Zanimiva tema tole.

Jaz sem na Pentium 4, 2.8 Ghz + HD3650 512MB AGP sprobal Power DVD 8 Ultra (pa tudi 7.3 Ultra) pa ni noben zaznal HD-DVD datotek na disku. ArcSoft TotalMedia Theater pa je zadevo sicer zaznal ampak ko sem dal play mi je CPU zabilo na 100% in video se je zelo zatikal. V konfiguraciji programa je bilo doloceno "use hardware acceleration" ampak ni bilo razlike. Instalirane imam relativno sveze driverje s CD-ja in DirectX 10. Kdo ve zakaj ne dela ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Swiwer ()

Revenant ::

VMP10 + Vista codec package
Bolje golob v roki kot kurac na strehi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za predvajanje Blu-ray filmov

Oddelek: Pomoč in nasveti
185211 (5031) Anney
»

Predvajanje datotek .mkv

Oddelek: Programska oprema
404042 (3322) Zvezdica27
»

Katera programska oprema za DVB-T mpeg4 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Zvok in slika
27564734 (22442) k4vz0024
»

Ogled celotne DVD zbirke iz naslonjača (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
667825 (6111) Spock83
»

Kvaliteta visoke ločjivosti s ploščka DVD (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
847123 (4440) _Enterprise_

Več podobnih tem