» »

Siol duo in nova strojna oprema ?

Siol duo in nova strojna oprema ?

K0K0 ::

Torej doma imamo že par let siolov adsl + siol tv. Lani smo zaradi nadgradnje na adsl2, podpisali novo pogodbo za paket duo in se vezali za 2 leti.
Pri tem smo dobili nov modem (prejšnji ni podpiral adsl2) ne pa tudi novega tv kumunikatorja. Takrat sem mislil da je ta pravtako last telekoma in se zato nisem obremenjeval. Sedaj ko je stari amino crknil pa sem zvedel da je amino moja last.
Po tej logiki bi mi morali oni pri podpisu nove pogodbe dati tudi nov tv komunikator.
Na siolu pa trdijo, da dajo nove aminote samo novim naročnikom. Lahko pa ga kupim za cca 130€ ali ga dobim za 1€ če se ponovno vežem za 2 leti.
Je tole normalno al me probajo nategnt in lahko pokličem inšpekcijo ?

Pyr0Beast ::

Če ste ga kupili je vaša last, če niste, je njihova. :)

Vseeno pa lahko zatežiš za zamenjavo.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Veron ::

drobni tisk, boš videl, da je to dovoljen "nateg" :)
Najbolje in najceneje boš prišel skozi z 1eur (+2let) sagem stb

K0K0 ::

2004 smo za siol tv brez vezave itd... plačali 20-30k sit (točne cene se ne spomnim) in z tem je menda vsa oprema postala naša last. 2007 smo podpisali novo pogodbo z 2 letno vezavo. Samo pri tem nismo dobili novega komunikatorja kot vsi ostali, ki pred tem niso imeli siol tv storitve.
Če je stari amino moj je moj! Kako lahko sedaj oni meni prodajo storitev z 24 mesečno vezavo zaradi subvencionirane opreme če je oprema itak moja ?

To je tak kot če bi mobitel oglaševal da dobite novo Nokio N95 če se vežete za 24 mesecev. Ko bi podpisali pogodbo pa bi vam rekli, da že imate Nokio 3310 in vam bi dali samo novo sim kartico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

roCkY ::

Amino si pri menjavi paketa kupil za 1 €. Tudi sam imam takšnega, ki sem ga dobil najprej v uporabo pred 5 leti - no bo čez nekaj dni. Ob prehodu na novi paket pa je bil taisti v skladu s pogodbo kupljen in je v lasti uporabnika.
Amine sedaj " menjajo" seveda po ustaljeni praksi le ob vezavi po subvencionirani ceni.

S STB-ji štrikajo tako pri Siolu kot pri T2. Vsaki na svoj način.

Še to. Če ni na obzorju menjave ponudnika podpiši za 2 leti in imaš mir. Kolker pa zastopim tole Amina lahko menjaš upravičen pa si še do enega ob podalšanju pogodbe.

Kaj dost ni narediti, taka je prodajna politika ponudnika. Vzemi ali pusti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: roCkY ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SiOL Trio vs T-2 Trojček

Oddelek: Omrežja in internet
349403 (7381) Mare2
»

SiolTV - kvaliteta Amino/Sagem (HDMI - Scart) ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
174148 (3794) Tomson
»

Siol internet in siol paketi - dodatna vprašanja pred nakupom

Oddelek: Omrežja in internet
52753 (2753) jerriho
»

Siol in njihove nove/stare laži in zavajanje kupcev (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
757201 (4432) BlueRunner
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036417 (15824) Primoz78

Več podobnih tem