» »

kako zapečt DVD 7.4G

kako zapečt DVD 7.4G

multiscan ::

Pekač, ki je v uporabi je NEC 3500ag in do sedaj nisem imel težav.Uporabljam nero express6, pa mi na koncu(ali pa kje vmes) napako:))

Poizkusil sem tudi z NTI media maker 8, tui s tem ni šlo?!?!?!
Ploščki ki sem jih kupil so maxell 8.5GB dual layer.

Na necu sem upgradal firmware(sem mislil da bo bolje) pa nobenih opaznih sprememb ni bilo opaziti.Jest bi pa tako rad dal kompleten DVD na en plošček...........

lasse007 ::

A to bi rad zapekel DVD film?

Jaz jih pečem z ImgBurn.
Samo ne vem, če ni pri tebi problem pri DVD pekaču.
"Predstave s črno magijo in njenim popolnim razkrinkanjem"
(Mihail A. Bulgakov, Mojster in Margareta)

multiscan ::

Ja film oz koncert.Unčil sem že več ploščkov DVD9, DVD5 gre pa čisto normalno skozi.

Han ::

Namesto da uničuješ plošče rajši simuliraj snemanje oziroma v navideznem pogonu poskusi zapisati ISO...

Želiš koncert posneti ali presneti? Si poskusil tudi s CloneDVD2?

Valvoline ::

Raje uporabi 2x DVD5. Al pa zripaj z programom dvdshrink. Iz DVD9 ga spraviš na DVD5.
Tile starejši pekači imajo full težave z kompatabilnostjo z DVD+\-DL ploščke.
Updataj si firmware pekača. Na lastno odgovornost !!
Tle jih maš
http://forum.rpc1.org/portal.php
Se pa moraš najprej registrirat.

multiscan ::

Han in potem, ko reimo da simulacija uspe?
Aja, to bi diagnoza da me zeza pečica:'(

Valvoline,
updejtd firmwara sem že naredil, ni nobenih sprememb.
Ja, vem da lahko vdsrink uporabim pa zreduciram zadevo da gre na dvd5, ampak potem nimam vsega gor al pa je tako slaba kopija da ni vredno.

Če zadevo razdelim na dva dela.....kako pa bo potem menu delal?
8-O

Valvoline ::

Menu maš istega na enem in drugem DVD-ju.
Le vsebina se potem razdeli. Če je film si pač nastaviš film na enem dvd-ju,extra vsebine na drugem. Osebno še nisem vidu filma ki ga dvdshrink ne spravi skoz pa da ne bi mel super kakovosti na DVD5.

Han ::

Če lahko narediš ISO, lahko potem le tega testiraš z navdeznim pogonom (npr. DAEMON Tools, Virtual CloneDrive), vsebino pa pregledaš v predvajalniku (npr. PowerDVD, WinDVD). V kolikor vse deluje ok, ISO zakuriš na DVD.

multiscan ::

Valvoline
če se ne motm pri dvdshrinku lahko izbereš dele, ki jih posnameš ali pa zmanjšaš posnetek s tem da zmanjšaš število podatkov, dele pa pustiš pri miru.
Torej nimaš vsega gor ali pa npr zmanjšaš resolucijo.

Han
posnetek na računalniku dela bp, problematična je le količina podatkov ki znaša 7.4GB.

Težava se mi pojavi ko pečem DVD9, vsak program ki sem ga imel do sedaj, pa naj bo to Nero, FinalBurner, NTI DVD Maker, ImgBurn... mi začne pečt, zgleda da ko bi moral začet pečt drugi layer javi napako.
Zajebel sem 6 DVD9, glede na to, da sem dal za sendvič 10 DVDjev 18€....bi bilo skoraj 8-Oceneje da bi šel DVD kupit v štacuno!!

Res ne vem kje in kaj me zaj... pekač NEC 3500AG je dual layer, plošček tut taprav, programi ....ne morejo biti 4 programi zanič

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multiscan ()

JanK ::


Res ne vem kje in kaj me zaj... pekač NEC 3500AG je dual layer, plošček tut taprav, programi ....ne morejo biti 4 programi zanič


Pomoje v tem zajcu grmi tic. Leta nazaj je bil NEC v vrhu kvalitete pekacev. Tako sem tudi za domaci racunalnik nabavil tocno tega, 3500AG. Ampak po letu in pol so se zacele tezave pri pecenju, tudi navadnih DVDjev. Dvoslojnih pa sem unicil natanko toliko, kot sem jih poskusal zapeci, zato se kasneje s tem sploh nisem vec trudil.

dukenukem ::

nec je men isto odpovedal ,a si probal pečt na manši hitrosti ?in če maš n-force čipset, izberi microsoftove ide gonilonike in ne od n-forca

multiscan ::

nec je men isto odpovedal ,a si probal pečt na manši hitrosti ?in če maš n-force čipset, izberi microsoftove ide gonilonike in ne od n-forca


Zdej bi pa še kak podnapis prosil, kaj naj pogledam?Kje?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEC dvd-rw 3500/3520/3540 (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Strojna oprema
1496100836 (25345) nuclear
»

[DVD9 peka] triki & nasveti

Oddelek: Zvok in slika
253123 (2612) largie
»

Kateri DVD medij?

Oddelek: Kaj kupiti
201451 (1144) SloMusty
»

Kakobi dva isota posneu na 1 dvd?!?

Oddelek: Zvok in slika
61218 (952) McOtto
»

Za vse, ki kupujete DVD zapisovalec

Oddelek: Kaj kupiti
313981 (2259) BaRtMaN

Več podobnih tem