Forum » Zvok in slika » Nočno slikanje z fotoaparatom CanonS5
Nočno slikanje z fotoaparatom CanonS5
Pyr0Beast ::
Pa prestavi v manual mode, ker drugače nastavitve ne primejo.
Some nanoparticles are more equal than others
Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place
BigWhale ::
30-40s pri slikanju zvezd pomeni, da imas na sliki ze sled zvezde, ce nimas stojala z motorjem, ki spremlja 'vrtenje neba'.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Učenje fotografije - nasveti za na potOddelek: Zvok in slika | 5411 (4480) | KTr1sk |
| » | Canon EOS 1100D in EOS 600D (strani: 1 2 )Oddelek: Novice / Ostalo | 30427 (27609) | lurker |
| » | Canon izstopil iz Megapixel dirke (strani: 1 2 3 )Oddelek: Novice / Ostale najave | 16172 (10118) | Okapi |
| » | dilema z fotoaparati... (strani: 1 2 3 4 )Oddelek: Kaj kupiti | 13152 (11197) | jype |
| » | canon s5 firmware (strani: 1 2 )Oddelek: Zvok in slika | 7632 (7067) | Pyr0Beast |