» »

X360 net

X360 net

lol123 ::

Zanima me kako deluje internet na X360 ... A mogoč lahko kr priklučiš na normaln internet, ki ga uporablaš za PC ali rabiš še kaj drugega?

Pa kaj je s 1 month Gold trial, ki ga dobiš zraven? Je kaj povezano z igranje preko neta?

LuGi ::

Karkol je že normaln internet..ampak lahko ga prikljucis direkt kot PC
Gold rabiš za igranje prek neta..ko kupis konzolo dobis 1 mesec zastonj. Če ne podalsas ti ga spremenijo v Silver. Z silver lahko samo downlodas demote in ostale stvari..

lol123 ::

Koliko pa stane podaljšanje Golda ter, a se podaljšanje tudi kupuje po mesecih ali je za vedno (če po mesecih, kolikšna je cena za 1 mesec).

Meizu ::

Ok, ponavadi sem res zagovornik tega, da če nekdo nekaj ne razume, vpraša na tem forumu. Ampak namesto da čakaš brezveze na odgovor, bi v Googlu ta podatek našel še tako zabit n00b. Jao folk...

12 mesečen account Gold je okoli 44$. Pošljejo ti brezplačno.
http://www.buy.com/prod/xbox-360-live-1...

destroyer2k ::

Meizu

Tak za info me zanima kak dovg pa pošilja ta trgovina na dom.

LuGi ::

Ja free in the fucking united states :D Če mas kreditno kartico ne rabis teh prepaid zadevscin :) pogooglaj če najdes kerga k se bavi stem

Meizu ::

Ja, verjetno je res ja. Sam se mi pa res ne da it pozanimat, kako imajo s tem. Sam verjetno če jim nakažeš denar na transakcijski račun, jim ne bi bil problem v eni kuverti tiste nalepke al kr je že poslat... :P

Tihi Mi53k ::

Al pa kode po mailu.

Bramac ^^ ::

Imaš prodajalce live gold kode (12+1) tudi na bolhi..

Zgodovina sprememb…

llamma ::

Jst sm si kupu gold za 3 mesce... kaj nej rečem, bilo je dobro, dokler je trajalo, potem pa so mojo konzolo blokirali za vedno. Ampak kaj čmo, sej jim ne zamerim. So že imeli razloge, zakaj mojo spiratizirano 360ko odklopiti od spleta. :-)

destroyer2k ::

llamma

Kje pa si dobil za 3 mesece sploh?

llamma ::

@destroyer2k ... Avstrija, mi je kolega prinesu. Ne spomnim se točne cene, ampak celoletne takrat nisem želel, ker sem vedel, da me bodo hitro banali. :) Preiskusil sem pa fifo(jih celo nekaj premagal) in Forzo 2, tam pa sem samo gledal, saj je en model, s katerim me je vrglo na progo, bil očitno res preveč dober, saj je celotno dirko odpeljal brez napak in to z driftom, čeprav igra sama tega niti ne omogoča ... skratka, tip je bil bolan.:P Takrat me je tudi kar malo minilo online igranje, raje premagujem kolege, ki niso vešči igranja. :D

destroyer2k ::

llamma

Aja to pa malo čudno se mi je zdelo da bi iz slovenije lahko to dobil, ma se multiplayer je edino dober online pri konzoli za kake strelske, ko sem jaz probal iti avtomobile so bli sami geeki, sam sn pa špilo tak dovg dokler nisn vedno premago ih potem pa sn nehal zdaj pa hočem biti edn izmed najbolših v battlefield bad company.

lol123 ::

A X360 lohk kar povežem z PC in bo net deloval na X360 ali morem povezat direktno na modem/router?

LuGi ::

ce mas dve mrezni potem bo treba bridgat connection. Ce mas vecportni router-modem prkiklopi raje tja.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Xbox One (strani: 1 2 3 424 25 26 27 )

Oddelek: Konzole
1347298034 (17748) filip007
»

[XBOX 360] Nasveti (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Konzole
988200337 (77510) radovednik
»

Xbox (prosim za nasvete)

Oddelek: Konzole
324149 (3889) Mojchy_3_

Vse o Xbox 360 (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Konzole
1943116744 (58254) Mavrik
»

Valve ne mara PS3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7011162 (9172) BigWhale

Več podobnih tem