» »

izdelava spletne prodajalne; misli, vtisi, nasveti etc.

izdelava spletne prodajalne; misli, vtisi, nasveti etc.

gandolfini ::

ola

nimam dovolj casa da bi se sam naucil joomlo in postavil eno spodobno spletno trgovino..
zato.. zelo mi je vsec tale trgovina(ne delam reklame bognedaj;), ne zgleda prevec zakomplicirano, ni nekih hudih animacij, zgleda enostavno in ucinkovito.
Zdaj mene zanima s kerimi programi je omenjena stran narejena(obstajajo kaki templates),
kolk bi mene kostalo da mi nekdo izdela podobno stran(slikce izdelkov mam vse, tekste tud napisane, koncept bi bil pa enak kot omenjena stran), mogoce se kdo javi tu gor, mi mogoce predlaga koga(blizina Ce, Mb zazeljena), predvsem me zanima cena in cas izdelave webshopa enakega koncepta kot je zgoraj povezava.

domeno in gostovanje ze imam v uporabi

hvalezen bom vsakomur ki mi bo kaj uporabnega napisal!

Lp,
miha

t3hn0 ::

se tako simpl design vcasih niti ni tako preprost :)

jst sm zdej v roku 2 tednov spisal eno spletno trgovino...verjetno jo bom pa se dodelaval. naceloma je 1 mesec dovolj casa za kaj takega.
cena...vseeno odvisna od tvojih specifikacij in ali je zadeva spisana na roke ali je pa uporabljena kaksen cms.
vec na zs ;)
^.^

gregy ::

Intimna je včasih bila na Oscommerce, vendar sedaj ko sem jo pogledal nisem več siguren. Drugače ti jaz predlagam Oscommerce (tudi mi ga uporabljamo) in se da delati čuda z njim. Obstaja malo morje templateov in pa vsak php programer ti bo naredil dodatna čuda. Ravno danes sva z našim programerjem ugotavljala, da smo v naš oscommerce dodali že preko 70 contribuitionov (modulov - vtičnikov - pluginov ...)

zadeva je enkratna .. priporočam
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OSCommerce nastavitve (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Izdelava spletišč
62452010 (19161) Skarabej
»

Spletna Trgovina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10722034 (18048) Gandalfar
»

Splet (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
666063 (4944) Adrijan0
»

Postavljalci internetnih strani POZOR - spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
313145 (1889) Looooooka
»

Spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
211943 (1590) Cyberlukir

Več podobnih tem