» »

Spletna Trgovina

Spletna Trgovina

1
2
3

Gost ::

Čakam odgovor na zgornji preprosti vprašanji.

lennchma ::

Prevedem ja.

overlord_tm ::

lennchma je izjavil:

Pa ne bluzi no. Kaki problem pa ti je prevajanje? Če zna človek dobro angleško, potem mu ni problem prevesti tudi 20 tipkanih strani v wordu.

Ocitno se nikoli nisi prevajal :)

lennchma ::

Ti že veš. Boli mene kurac. Če bi jaz rabil prevod, bi si ga že sam naredil. 50EUR pa ziher ne dam nekemu friku z očali, ki se preveč ceni.

Vice ::

Pusti tistih 20EUR mene bolj zanima kdo naredi unikatno trgovino za 300EUR po mojih željah.

Gost ::

Lennchma, pustiva kreg. Popolnoma preprosto in dobrovoljno: Iščem prevajalca za nekaj strani člankov. Kvaliteta in cena sta mi vsekakor pomembni. Če mi pokažeš, kaj znaš, koliko za količino računaš, se lahko dogovoriva. Če lahko izdaš še račun, bi bilo super.

Znaš morda še kaj drugega?

lennchma ::

http://www.shop123.si/

Gost je izjavil:

Lennchma, pustiva kreg. Popolnoma preprosto in dobrovoljno: Iščem prevajalca za nekaj strani člankov. Kvaliteta in cena sta mi vsekakor pomembni. Če mi pokažeš, kaj znaš, koliko za količino računaš, se lahko dogovoriva. Če lahko izdaš še račun, bi bilo super.

Znaš morda še kaj drugega?



Računa ti sicer ne morem izstaviti, ker sem zaposlen pri podjetju, ki ni v moji lasti.
Lahko pa se zmeniva za plačilo po pogodbi. Poznam enega poceni pravnika, ki to zrihta tako kot je treba.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lennchma ()

Vice ::

Ne hočem trgovino za 300EUR s SVOJIM designom.

p.s. pa da se ne ubadam in štejem koliko artiklov sem dal v trgovnino ker takšna omejitev je bizarna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Gost ::

Kar se trgovine tiče, je tistih 300EUR bilo verjetno malo karikirano. Nobena *ustrezna* trgovina po meri ne bo prišla pod nekaj 1000EUR.

Lennchma, daj malo zadihaj in premisli preden pišeš po forumu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

Vice ::

No ja glede na to da ta shop123 je na mangentu že vem da meni ne ustreza :|

lennchma ::

Vice je izjavil:

Ne hočem trgovino za 300EUR s SVOJIM designom.


http://www.shop123.si/cenik.html

Gost je izjavil:

Kar se trgovine tiče, je tistih 300EUR bilo verjetno malo karikirano. Nobena *ustrezna* trgovina po meri ne bo prišla pod nekaj 1000EUR.

Lennchma, daj malo zadihaj in premisli preden pišeš po forumu.



Kaj zdaj, a ne rabiš prevajanja?
Pa nimaš šans, da bi dal 1000€ za spletno trgovino no!
A ste res čisto vtrgani s temi cenami? Še kurbice niso tako drage. :D:)):P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lennchma ()

Vice ::

Ja gledam cenik in vidim da me oblikovanje pride 400EUR + postavitev + vnos posameznega artikla.... pa smo hitro pri okoli 1000EUR, s tem da sem omejen na št. artiklov... aja še to je treba plačat.
S tem da VEM da bi prilagoditev prišla več ker vem kaj omogoča Mangento.

lennchma ::

Zgleda, da rabi trg konkurenco pri izdelavi spletnih trgovin ... :D
Samo nekaj me še zanima. Koliko vas je tukaj, ki rabite UNIKATNO spletno trgovino z LASTNIM GRAFIČNIM DESIGN-om?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lennchma ()

Gost ::

Kaj zdaj, a ne rabiš prevajanja?


Lennchma, vsekakor. Daj mi na PM pošlji reference, kaj si do zdaj že vse prevedel in CENO.

lennchma ::

Gost je izjavil:

Kaj zdaj, a ne rabiš prevajanja?


Lennchma, vsekakor. Daj mi na PM pošlji reference, kaj si do zdaj že vse prevedel in CENO.


Ej človek, pa jaz ne prevajam poklicno. A naj sedaj grem folk za nazaj gnavit, če še imajo dokumente, ki sem jih prevedel??? :O

Lahko se zmeniva tako: jaz ti zadevo prevedem, ti pa sam določiš ceno glede na zadovoljstvo s prevodom?

overlord_tm ::

lennchma je izjavil:

Zgleda, da rabi trg konkurenco pri izdelavi spletnih trgovin ... :D
Samo nekaj me še zanima. Koliko vas je tukaj, ki rabite UNIKATNO spletno trgovino z LASTNIM GRAFIČNIM DESIGN-om?


Ubistvu je v tem segmentu najvec konkurence v sloveniji (vec nase racunalniske firme niso sposobne). No, pa se za POS in racunovodske sisteme je konkurenca :p

Cene so pa ze smesno nizke, kvaliteta pa se bolj smesna.

lennchma ::

1000EUR je smešno nizka cena? 8-O

overlord_tm ::

lennchma je izjavil:

1000EUR je smešno nizka cena? 8-O


Ja.

Gost ::

Ok. tnx za info. Sicer očitno nimaš referenc, ampak vsak mora nekje začeti. Premislim in se ti oglasim glede prevodov.

lennchma ::

Pa tu ni prave konkurence no. Če pa slučajno je, kot praviš overlord_tm, potem pa je narod prekleto jebeno požrešen. Očitno nekatere ljudi osrečuje edino denar. :|

Gost je izjavil:

Ok. tnx za info. Sicer očitno nimaš referenc, ampak vsak mora nekje začeti. Premislim in se ti oglasim glede prevodov.


Pa nočem jaz nič začeti. Prevajanje ni moj biznis :)
Pač sem se ponudil, ker si pač povpraševal. Saj ti pravim, če res rabiš prevode, piši PM in se zmeniva za pogodbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lennchma ()

Vice ::

lennchma je izjavil:

Pa tu ni prave konkurence no. Če pa slučajno je, kot praviš overlord_tm, potem pa je narod prekleto jebeno požrešen. Očitno nekatere ljudi osrečuje edino denar. :|


Požrešen? Domnevam da še hodiš v šolo. Če bi bil privatnik mi verjemi da bi zelo težko shajal skozi mesec če bi delal trgovine za 1000€. Kaj šele da bi moral kriti vse stroške. Če hočeš trgovino ali stran narediti tako kot se zagre to ni samo en dan dela. In ko daš še polovico državi...

IceIceBaby ::

lennchma, ti si hecen.

1. Prevod take trgovine kot je Prestashop ni nekaj kar narediš v 2 urah. Če tebe veseli delo za 2EUR na uro potem se priporočam, te vzamem v službo.

2. Zelo očitno je, da nimaš pojma koliko dela gre v eno spletno trgovino in, kar je za ceno še bolj pomembno, koliko je trgovina vredna za naročnika.

Za nekaj, kar ti prinaša par jurjev ali par 10 jurjev prometa mesečno je pač treba nekaj plačati. Sploh če želiš kakovosten izdelek, ki bo dejansko prodajal.

Če te pa veseli imeti spletno trgovino za zabavo in zato, da vsake 14 dni nekdo naroči en izdelek za 8EUR pa izvoli :)

Tody ::

Pa tukaj gre še za mesečni najem in ti ne prodajo trgovine. Tukaj si potem ful omejen, ko hočeš narediti kako optimizacijo, kak modul inštalirat ali kaj takega ker ti ne dajo dostopa do strežnika in ti za vsak tak poseg pomoje mastno računajo.

Aja par tisoč evrov za podjetje ni nič in se temu strokovno reče investicija. Seveda če je načrtovana tako da se bo v čim krajšem času povrnila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

lennchma ::

Vice je izjavil:

lennchma je izjavil:

Pa tu ni prave konkurence no. Če pa slučajno je, kot praviš overlord_tm, potem pa je narod prekleto jebeno požrešen. Očitno nekatere ljudi osrečuje edino denar. :|


Požrešen? Domnevam da še hodiš v šolo. Če bi bil privatnik mi verjemi da bi zelo težko shajal skozi mesec če bi delal trgovine za 1000€. Kaj šele da bi moral kriti vse stroške. Če hočeš trgovino ali stran narediti tako kot se zagre to ni samo en dan dela. In ko daš še polovico državi...


Tvoja domneva je napačna. Šola je že zdavnaj končana.
Če pa ti država pobere vse, pa je najbolje, da greš v tujino (nekje v EU), kjer so manjši davki. Poštni predal v EU sploh ni problem odpreti, firme registrirati tudi ne, davke plačuješ v tisti državi, kjer imaš prijavljeno podjetje, pokojnino si tudi tam plačuješ, v Sloveniji pa imaš odprto PE.
Zdaj, če je naša država požrešna, še ne pomeni, da moramo biti požrešni tudi mi, ker si potemtakem sami sebi kopljemo jamo brez dna. Kapitalizem in monetarni sistem stojita že na tako zelo majavih tleh, da že kar čutim potres pod nogami. Zatorej, če vam država pobere preveč denarja, pojdite registrirati podjetje v tujino in imejte tukaj PE. Bolane oz. precenjene storitve niso nikdar rešitev za gospodarstvo.

IceIceBaby ::

EU sploh ni problem odpreti, firme registrirati tudi ne, davke plačuješ v tisti državi, kjer imaš prijavljeno podjetje, pokojnino si tudi tam plačuješ, v Sloveniji pa imaš odprto PE.


Bravo. To si verjetno nekje slišal, ampak je žal skregano z logiko. Vse skupaj je malo bolj komplicirano in dejansko se manjšim firmam ne splača v tujino, če želijo delati po predpisih.

Lahko pa odpreš firmo v tujini, skriješ bančne račune in upaš, da še dolgo ne bo sporazumov za vprogled v bančne račune in podobno.

Brez zamere, ampak očitno je, da imaš o podjetništvu ravno toliko pojma kot o izdelavi spletnih trgovin...nič.

Bolane oz. precenjene storitve niso nikdar rešitev za gospodarstvo.


Prav tako kot ni rešitev smešno prenizka cena storitev.

Že en čisto kratek izračun ti pove kakšne so dejansko cene. Pri nas recimo delamo eno trgovino trije ljudje po cca 40 ur (optimistično, če gre vse po planih). Razloži mi prosim, kako lahko takšen izdelek stane 300EUR, če to ne pokrije niti minimalne plače za enega človeka.

Pa to so samo stroški dela, kje so še potem vsi ostali stroški in v končni fazi dobiček podjetja.

lennchma ::

IceIceBaby je izjavil:

EU sploh ni problem odpreti, firme registrirati tudi ne, davke plačuješ v tisti državi, kjer imaš prijavljeno podjetje, pokojnino si tudi tam plačuješ, v Sloveniji pa imaš odprto PE.


Bravo. To si verjetno nekje slišal, ampak je žal skregano z logiko. Vse skupaj je malo bolj komplicirano in dejansko se manjšim firmam ne splača v tujino, če želijo delati po predpisih.

Lahko pa odpreš firmo v tujini, skriješ bančne račune in upaš, da še dolgo ne bo sporazumov za vprogled v bančne račune in podobno.

Brez zamere, ampak očitno je, da imaš o podjetništvu ravno toliko pojma kot o izdelavi spletnih trgovin...nič.

Bolane oz. precenjene storitve niso nikdar rešitev za gospodarstvo.


Prav tako kot ni rešitev smešno prenizka cena storitev.

Že en čisto kratek izračun ti pove kakšne so dejansko cene. Pri nas recimo delamo eno trgovino trije ljudje po cca 40 ur (optimistično, če gre vse po planih). Razloži mi prosim, kako lahko takšen izdelek stane 300EUR, če to ne pokrije niti minimalne plače za enega človeka.

Pa to so samo stroški dela, kje so še potem vsi ostali stroški in v končni fazi dobiček podjetja.


A vi trije ste mutavi, da delate po 40ur? 3x40ur!!? O fak narod.
Potem pa ni čudno, da imate take bolane cene.
Lahko se izgovarjate gor ali dol, cene so pretirane, da te glava peče. Bejžte nekam no.

Tody ::

Torej misliš da se da dobra trgovina prej kot v enem tednu/človek narediti?

IceIceBaby ::

leenchma, sem ti že povedal da si hecen. Očitno nimaš pojma o teh stvareh pa vseeno nas hočeš prepričat, da si pojedu vso pamet tega sveta.

Gost ::

Lenchma, prosim pokaži kaj oprijemljivega, kje in kakšno trgovino dobi človek za 300EUR? To lahko narediš ti?

lennchma ::

IceIceBaby je izjavil:

leenchma, sem ti že povedal da si hecen. Očitno nimaš pojma o teh stvareh pa vseeno nas hočeš prepričat, da si pojedu vso pamet tega sveta.


Ti si en degen. Bolnik kapitalistični ej. Kam pa misliš, da boš prišel?

Gost je izjavil:

Lenchma, prosim pokaži kaj oprijemljivega, kje in kakšno trgovino dobi človek za 300EUR? To lahko narediš ti?


Saj sem ti rekel, da jaz ne delam zato, da bi molzel druge ljudi. Delam zato, da jaz in moja družina preživi.
Lahko ti naredim trgovino in ti mi jo plačaš po tvojem zadovoljstvu. Fer?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lennchma ()

IceIceBaby ::

Sej vem, da se nima smisla kregat, ampak vseeno me zanima kako boš preživel 300EUR? Prosim razloži.

Če želiš vsaj minimalno plačo moraš narediti 4, 5 trgovin za 300EUR mesečno, pa še to gre bolj na tesno, ko odšteješ vse stroške.

Če sam narediš 4 do 5 trgovin mesečno pomeni, da izdelki niti slučajno niso na nivoju in ni varjante, da boš redno dobival 4 do 5 projektov na mesec z zanič izdelkom.

Oz...če si res tak mojster, da narediš kakovostno trgovino v nekaj dneh imaš ponudbo za dobro plačano službo z veliko bonusi. Z veseljem bi imel v ekipi takega mojstra.

Gost ::

Lennchma, če verjameš ali ne, za izdelek kot je spletna trgovina pa tak pristop ni dovolj. Brezplačni pristop je nekaj, ampak kvaliteta in čas izdelave sta tukaj ključnega pomena.

lennchma ::

IceIceBaby je izjavil:

Sej vem, da se nima smisla kregat, ampak vseeno me zanima kako boš preživel 300EUR? Prosim razloži.

Če želiš vsaj minimalno plačo moraš narediti 4, 5 trgovin za 300EUR mesečno, pa še to gre bolj na tesno, ko odšteješ vse stroške.

Če sam narediš 4 do 5 trgovin mesečno pomeni, da izdelki niti slučajno niso na nivoju in ni varjante, da boš redno dobival 4 do 5 projektov na mesec z zanič izdelkom.

Oz...če si res tak mojster, da narediš kakovostno trgovino v nekaj dneh imaš ponudbo za dobro plačano službo z veliko bonusi. Z veseljem bi imel v ekipi takega mojstra.


Človek ti se sploh ne zavedaš, da si en velik materialist.
Kako boš preživel, ko bo prišla kriza?
Jaz ne rabim bajnih vsot denarja, da preživim.
Priporočam ti, da se začneš obnašati malo bolj minimalistično, da se pripraviš na krizo, ki prihaja.
Če pa ne, boš pač šel na štrik in se obesil. :P

IceIceBaby ::

Jaz ne rabim bajnih vsot denarja, da preživim.


Good for you. Od česa potem živiš? Ješ travo in živiš v hiši iz blata?

lennchma ::

Gost je izjavil:

Lennchma, če verjameš ali ne, za izdelek kot je spletna trgovina pa tak pristop ni dovolj. Brezplačni pristop je nekaj, ampak kvaliteta in čas izdelave sta tukaj ključnega pomena.


Ja kakorkoli že rečeš. Če ti je všeč pač plačaj 1000€ za nekaj kar ni vredno tega denarja.
Mislim, da se v tej državi delajo prevelike razlike med panogami in delavci.
Vsi poveličujete delo svoje stroke, nobeden pa se ne potegne za drugega, npr. ko je treba dvigovati minimalne plače. S takšnim odnosom (precenjevanje svojega dela in poniževanje ostalih) se nam ne obeta nič kaj lepa prihodnost. Povedal sem že, da kapitalizem in monetarni sistem stojita na zelo majavih tleh.
Če ne razumete tega, pač dobro. Uživajte življenje, precenjujte svoje delo, podcenjujte ostala dela, itd.

Jaz še vedno rečem, da spletna trgovina ne sme biti dražja od 300€. V to debato se več ne mislim vračati.
KONEC

IceIceBaby ::

Vsi poveličujete delo svoje stroke, nobeden pa se ne potegne za drugega, npr. ko je treba dvigovati minimalne plače


Pa kaj je s tabo :) Kako boš dal delavcu minimalno plačo, če ni denarja za njo. Če delaš trgovine za 300EUR niti za 1 minimalno plačno ne spraviš skupaj.

Odloči se, ali bodo delavci dobili svoje ali boš boš strankam prodajal storitve pod ceno.

Tody ::

A človeku, ki ti položi ploščice v kopalnici pa brez problema daš 700 EUR? Pač IT moramo kar nekaj narest da lahko nekateri mislite da samo klikamo po računalniku in zadeve kr ratajo!

Gost ::

Takemu načinu razmišljanja je težko sploh kaj dodajati. En mož je enkrat rekel: "Le čevlje sodi naj Kopitar!".

Tudi meni se zdi kruh v trgovini drag. Pa če se na glavo postavim in spljuvam cel internet, ne bo cenejši.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

overlord_tm ::

Naj mi en naprogramira amazon2.com, ampak ne za vec kot 300e! Bos ti, lennchma?

Vice ::

lennchma je izjavil:

IceIceBaby je izjavil:

leenchma, sem ti že povedal da si hecen. Očitno nimaš pojma o teh stvareh pa vseeno nas hočeš prepričat, da si pojedu vso pamet tega sveta.


Ti si en degen. Bolnik kapitalistični ej. Kam pa misliš, da boš prišel?

Gost je izjavil:

Lenchma, prosim pokaži kaj oprijemljivega, kje in kakšno trgovino dobi človek za 300EUR? To lahko narediš ti?


Saj sem ti rekel, da jaz ne delam zato, da bi molzel druge ljudi. Delam zato, da jaz in moja družina preživi.
Lahko ti naredim trgovino in ti mi jo plačaš po tvojem zadovoljstvu. Fer?



Meni se to zdi fer. Ker mislim resno bi te prosil da mi pošlješ kontakt na PM. Seveda pri kontaktu mi ne pozabi dodati reference.

HardFu ::

lennchma je izjavil:

az še vedno rečem, da spletna trgovina ne sme biti dražja od 300€. V to debato se več ne mislim vračati.
KONEC

Hahahahaahahahahahahah.... hvala bogu. Takšnih neumnosti pa še ne. Več kot očitno nimaš niti najmanjše ideje o spletnem razvoju.

Ravno delam na enem blogu pa ti bom na hitro razložil približen obseg dela, za licence sem ponucal cca 250€, namestitev na strežnik je obsegala kreiranje baze, nalaganje datotek, nastavitev dovoljenj in zagon inštalacijskega čarovnika. Porabljen čas: cca 2uri. Za tem sem kupil en template za 15$, ga priredil in vnesel v CMS. Porabljen čas: cca 10ur (Modificiranje htmlja, dodatne ikone in gumbi, željen layout in funcionalnost ter zagotavljanje valid htmlja). Potem sem moral uredit prikazovanje RSS in ATOM feeda kar mi je z validacijo in testiranjem vzelo 4h. Ker bo na blogu tudi polje za vnos mail naslova za naročanje novic preko maila, sem se moral registrirati pri ustreznem providerju (MailChimp) in na spletno stran prenesti in optimizirati njihov widget - 4h.
Na blogu bo tudi zadnjih 5 tweetov, tako da sem moral napisat mini skripto, ki preko phpja povleče zadnjih pet tweetov (ok tole bi lahko skrajšal z javascriptom ampak se ga izogibam če je le mozno). Porabljen čas: 3h. Seveda mora blog biti tudi socialno povezljiv, zato sem namestil še različne counter widgete za StumbleUpon, Digg, Facebook, TweetMeme ... 3h.

Torej brez navigacije ali vsebine in z kupljeno grafično podobo mi je do sedaj pobralo nekje 26ur in dobrih 250€ In to za blog, ki je precej osnoven tip spletne strani/aplikacije. Kdo bi sicer lahko oporekal da se da WP naložit zastonj in da je miljon free predlog, ampak me tisto ne zanima, saj hočem od bloga tudi kaj zaslužit zato tukaj stremim za nadstandardom, prav tako kot če bi ga izdeloval za stranko.

In predno se boš smejal porabljenem času naj ti povem da sem web developer več kot 8 let in smatram da je moj izkoristek časa precej efektiven.
http://codeable.io

--- ::

lennchma nasmejal si me kot že dolgo noben ne, lahko pa samo upam da ko koncam faks ne bom imel stika s tako razgledanimi na racunalniskem podrocju kot si ti.
Samo ne mi rect da si programer ker potem se iz bojazni da bova kdaj sodelavca dam prekvalificirat v picopeka.

Wox ::

Kaj? A Hrastovec je dobil internet?

c3p0 ::

Saj si lahko mislimo, kako se to dela za 300 EUR. V Fantasticu klikne OSCommerce, trgovina je po nekaj sekundah up. Zamenja template, logotip, vpiše kategorije, nekaj tekstov (splošni pogoji, o podjetju). Sledi šolanje stranke (do 1h) in zadeva se zaključi. ;)

DC- ::

lennchma me prav zanima kakšen ROI ima tvoja trgovina.
Spletne trgovine niso več "install oscommerce and go" ampak so že napol znanosti.

Temu primerne so cene pri ponudnikih, ki vejo kaj govorijo in ti znajo tudi svetovat.
Če pa želiš stran vreč 300 EUR pa je to tvoja odločitev.

Kurzweil ::

Lep pozdrav, po vsem prebranem nisem prišel do odgovora. Recimo da izberem OScommerce za implementacijo spletne trgovina, koliko časa mi vzame kot sila povpračnemu (bolj podpovprečnemu) programerju, da stvar spravim v funkcionalno stanje?

Naj omenim, da je spletna stran že popolnoma narejena in bi moral samo dodati v vsako podstrani tisti cart (nakupovalni voziček), vse kar bi naklikal pa bi se potem prikazalo na neki končni strani, kot vsota vsega kar se je pač naročilo (podatkovne baze)?

Če uporabim OScommerce predvidevam, da je potrebno za vse skupaj postaviti podatkovno bazo?
Kako je potem dalje z plačilnim sistemom (Visa, MasterCard,...ipd.), zanima me predvsem najlažji način implementacije...

Za konec pa še kolikšna je vaša cena v primeru da tega ne implementiram sam? Kajti poleg vsega tudi nimam časa, da se to na novo naučim?

Gandalfar ::

Potem sem moral uredit prikazovanje RSS in ATOM feeda kar mi je z validacijo in testiranjem vzelo 4h. Ker bo na blogu tudi polje za vnos mail naslova za naročanje novic preko maila, sem se moral registrirati pri ustreznem providerju (MailChimp) in na spletno stran prenesti in optimizirati njihov widget - 4h.


Ok, res da prilagajanje wordpressa ni trivialno, ampak to da za kopiranje enega iframa v wp widget zaracunas 4h je pa tudi malo prevec. Ce jim v teh 4h nisi naredil se prakticno celega designa za newsletter, potem res ne vem kaj si rabil 4h.

MrBrdo ::

Kurzweil: če vzameš OScommerce potem moraš popravit obliko (HTML, CSS...) in potem moraš preko administracije vnest artikle in kategorije... Ni mi jasno kaj misliš "spletna stran je že popolnoma narejena"... Če misliš s tem da si že naredil recimo v HTML artikle itd. potem ti to kaj dosti ne bo pomagalo pri OScommercu pa tudi pri kaki drugi trgovini ne (podatke boš moral še enkrat vnest preko administracije od trgovine). Podatkovno bazo rabiš seveda.

Za kreditne kartice je najlažje če vzameš EON MegaPOS od Telemacha ker majo že napisan modul za OScommerce, tako da ga basically skopiraš noter in mal skonfiguriraš.

Cena za kej takega, če ne štejem vnašanja artiklov in kategorij (in če štejem inkorporiranje že izdelanega designa) je pomoje tam od 500-1000 EUR, lahko bi ti pa tudi kak študent naredil recimo za 200-400 EUR, je pač odvisno tudi od specifik same strani. Če pa tudi design še ni narejen potem je pa čisto odvisno koliko dodatno bi te to prišlo, glede na kvaliteto designa, lahko je 200 EUR lahko je tudi do 1000 EUR...
MrBrdo

Netrunner ::

Magento je tudi opcija... res je da je treba poznat malo logiko kako je zloženo skupaj ker čene se preveč loviš.. Po mojih inf. je OS commerce stvar preteklosti in je Magento bolj aktualen.

Za potrebo službe sem postavil par strani z Magentom .. saj je kul .. ma čim manj opravka imam z njim tem bolje je :)
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

zzare ::

Lennchma, za 300EUR mogoče narediš spletno trgovino, vendar ta najbrž ne bo ne uporabniku prijazna, ne učinkovita, še manj pa komurkoli v ponos.

Primer spletne trgovine, ki je ne moreš narediti za tako ceno.


Po mojih izkušnjah je še najbolje lasten CMS. Pri vseh opensource zadevah prej ko slej naletiš na težavo, ko hočeš nekaj po svoje prilagoditi zadevo.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena postavitve računalniške strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
264012 (1962) shadeX
»

Izdelava spletne trgovine - pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
457751 (6399) Netrunner
»

prestashop, opencart, magento...?

Oddelek: Izdelava spletišč
163622 (2976) Netrunner
»

Izdelava spletne trgovine 2

Oddelek: Izdelava spletišč
344586 (2584) IceIceBaby
»

izi trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
91591 (1408) Shait

Več podobnih tem