» »

Spletna trgovina

Spletna trgovina

haha ::

Mene pa zanima kako se postavi spletna trgovina, pa če moraš to met kšn posebn server al je lahk čist navadn, pa da je postavlena trgovina tko da lažji odstranjuješ izdelke in vnašaš nove

-- popravil naslov, moderator
  • spremenil: Skrat ()

Brilko ::

Odvisno katera spletna trgovina (pač rpeberi readme file kako se postavi).

Pri vsaki trgovini pa boš potreboval server z vsaj enim interaktivnim jezikom (php,asp,cgi...) ter podatkovno bazo (MySQL, PostgreSQL, Oracle...). LP.

haha ::

s katerim programom se pa da narest spletno trgovino

kihc ::

beležka :>
x

Tody ::

Spletna trgovina ne bo uspela nobenem novincu tako kot si je zamišljal oz bo za to porabu toliko in toliko časa.

rešitve:
a)sem hudo zagret in ustrajen človek z dost časa
b)kupim trgovino
c) uzamem eno že narejeno
d)plačam nekoga da mi jo naredi

Ko se boš izjasnil katero smer boš šel gremo naprej ;)

JanezekNovak ::

c) uzamem eno že narejeno

Sta dve dobri možnosti OSCommerce ali pa ZenCart!
http://www.euroairsoft.com/

alf__ ::

vzam oscommerce...ful izi..
sam mal tezav je s templtom...ni glih velik moznosti modifikacije prve strani, izgleda...

ce ti nou slo ;) instrukcije ali pa kr postavitev cele trgovine in modifikacij (affiliate system pa razni tweaki za Search Engine) za ksnih 40, 50k

gregy ::

TUKAJ imaš naše strani narejene na OsCommercu .. noter je affiliate system za nadaljn prodajo .. printi računov, nalepk, statistika je ni da je ni .. malo morje se da narest .. template je kupljen za male denarje .. pa lep .. predpostavljam da boš s trgovino sluzil, zato predpostavljam, da imaš določen fond za investicije .. template dobiš od 80 USD navzgor ..

Oscommerce ima zelo dobro podporo na svojih forumih ... z malo znanja se lahko naredi dobesedno čuda iz Oscommerca .. imajo več kot 2000 dodatkov za instalirat .. sicer pa .. sam si poglej

TylerDurden ::

dejte potem vsaj ekopool napis popravit, ker zgleda kot umazan wc
Let\'s make some soap ...

TylerDurden ::

še nekaj,

uspešne trgovine ne obstajajo same zase, za uspešno trgovino porabiš v prvem letu 24 ur na dan, ja tako je, še ko spiš jo moraš sanjati. Drugače je sploh ne odpiraj. Sicer pa je slovensko tržišče premajhno za še eno novo spletno trgovino, če ravno ne misliš prodajati nekega top shop pordukta, ki ga bodo vsi kupovali. Moje osebno mnenje.
Let\'s make some soap ...

gregy ::

vse kritike dobrovoljno sprejemamo .. tudi to smo sprejeli vendar v drugi temi .. ne bomo tukaj packali ...

.. me pa nekaj drugega moti, ki mogoče zahteva svojo temo .. jo bom tudi odprl ...

Cyberlukir ::

Gregy:

Nekaj me zanima glede tvoje spletne trgovine, ki je ful kul. Zanima me kje si dobu slovenski jezik

gregy ::

ojla

nic drugega mi ni preostalo kot liter kave, skatla cigaretov in hojla prevajat celo trgovino .. prevedel sem samo public del .. administracijo sem pustil v anglescini .. se lazje znajdem pri tehnicnih zadevah :D

goba ::

lol za prevajanje, to me se caka ;]
Ena malenkost: motece so prazne kategorije v okvircku zgoraj levo. Ce kategorija nima vnosov, naj se ne pojavi. A se to da popravit?

lp,
goba

Cyberlukir ::

Gregy js bi te lepo prosil, če bi mi lahko poslal prevod trgovine.

Pam še nekaj. Na prvi strani, čisto zgoraj mi kaže en eror:

Warning: I am able to write to the configuration file: /xxxxxxxxxxxxxxxxx/includes/configure.php. This is a potential security risk - please set the right user permissions on this file.

Sevda so tisti xxxxxxxxxxxx cenzuracija.

gregy ::

po instalaciji si pozabil nastaviti pravilen CHMOD za configure.php .. jaz ga imam na 444 .. za fajle mi pa dej mail posilji na info@vstopnice.com sam ga bos moral spreminjati . jaz sem namreč besedila priredil na koncerte vstopnice ...

Cyberlukir ::

Ok ti bom poslal mail, a mi lahko malo bolj opišeš kaj naj naredim v tisti datoteki.

gregy ::

v datoteki nic ne mores narest .. moras se konketat na server tam kje imas configure.php .. uporabi cuteftp ali smartftp .. oz. itaq že nekaj moraš imeti, če si prišel do tega errorja >:D

potem moras nastaviti CHMOD na configure.php na 444 .. se pravi oznacis configure.php pol pa z desnim knofom miske poisces CHMOD in tam nastavis na r-r-r- oz. 444 to ti je isto .. bo slo?

Cyberlukir ::

Zdej pa dela. Hvala!

Cyberlukir ::

No zdej me pa zanima kako naj tisto na prvi strani izbrišem. Tist ku piše v kakšni barvi se pojavijo errori itd.

gregy ::

no zdej pa mene zanima ce si prebral navodila? >:D

besedilo se nahaj v direktoriju z jeziki .. kater točno fajl ne vem, ker sem ga jaz zbrisal, ga ne uporabljam ...

Cyberlukir ::

ja sej sm pol vidu english/index.php


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

OSCommerce nastavitve (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Izdelava spletišč
62451958 (19109) Skarabej
»

Spletna Trgovina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10722019 (18033) Gandalfar
»

Postavljalci internetnih strani POZOR - spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
313142 (1886) Looooooka
»

Spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
222848 (2149) gregy
»

oscommerce v slo (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
708095 (6910) gregy

Več podobnih tem