» »

Splet

Splet

1
2
»

hamax ::

PHP so pozabili stlacit noter...
Vsaka stran nov html? Kdaj sem naredil nazadnje tako stran? Aja, v osnovni soli.

KaRkY ::

Ja ok to je res ja samo izgled je pa cool no vsaj meni.
Pa zakaj vsi php men je 100x bolši kaka java v kombinaciji z struts 2 al pa jsf maš bolše ločeno samo html kodo pa java kodo.

Pegaz ::

@karky
Google Webtool Kit (GWT) tudi izgleda zanimiv.

Ti napises kodo v javi in uporabljas GWT knjiznico, podobno kot Swing ali SWT in nato se koda pretvori v javascript, ki v ozadju laufa javo in ne potrebuje osvezevanja strani. Stvar deluje podobno kot AJAX, le da zadaj ni php temvec java.

Sicer je pa PHP se vedno na prvem mestu. Da ne bos mislil, da se php in html kode ne locuje. Kdor tega ne dela prakticno zivi za luno oz. je se zacetnik. :)

techfreak :) ::

Kaj pa ASP.NET? Lepo je koda ločena od htmlja, ni interpreterski jezik in je zaradi tega hitrejši, veliko se uporablja.

Za Javo je pa zelo težko dobiti gostovanje.

SanAndreas ::

Cel teden me ni bilo doma, bili smo na morju!

wolfhead -> ;)

P|P| -> ja to nameravam narediti po vrsti, tudi meni se zdi da se splača malo preštudirat za Dreamweaver, saj ni tko hudo kajne.

rkasteli -> imaš prav, ampak kako pa si narediš varno spletno trgovino? Bom probal narediti v osCommerce.

biokill -> vse je mogoče ;)

blackclw -> ja zato ker se niso nič potrudili, da bi kaj dosegli kajne.

racunalnicar -> nisem nič obupal, počasi napredujem.

Tudi zanima me, koliko moraš plačati vsak mesec za spletno trgovino, npr. taksa in podobno?
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

PrimozR ::

Eh, jest sem obupal.

Tody ::

Rabiš imet s.p. kjer moreš če nisi davčni zavezanec...

user4683 ::

Funny... to se iz gamedev voda seli v web vode.. "Let's make the best MMORP..erm..e-shop ever!!!1"

bluefish ::

Se vidi, da ti sploh ni jasno, kaj vse zahteva vzpostavitev spletne ali pa kake drugačne trgovine.

imaš prav, ampak kako pa si narediš varno spletno trgovino? Bom probal narediti v osCommerce.

osCommerce JE spletna trgovina in ne program, s katerim jo narediš.

ja to nameravam narediti po vrsti, tudi meni se zdi da se splača malo preštudirat za Dreamweaver, saj ni tko hudo kajne.

Znanje Dreamweaverja ti nekoristi kaj veliko, če nisi sposoben napisati niti ene vrstice kode. Ne misli si, da boš lahko celotno trgovino kar magično uredil v Design načinu programa.

nisem nič obupal, počasi napredujem.

Ni kaj videti.

SanAndreas ::

Tody -> kakšna je razlika biti ali ne biti davčni zavezanec?

snake -> a se še vedno bolj zvijaš v klobčiču od smeha al kaj?

blueFish -> saj zato skušam razumeti, kako gre vse skupaj. Mi lahko poveš kje in kako začeti v osCommerce, kajti sem že tam registriral? Saj sem zato tukaj "vsaj upam" da mi bo kdo lahko kako pomaga razumeti vse od začetka kajne.
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

camx ::

Močno dvomim, da ti bo kdo tukaj zastonj postavljal trgovino.
Če bi se pa resno zanimal, bi pa na Googlu med ostalimi našel tudi ta link recimo - klik.

Tukaj pa lahko najdeš demo namestitve več spletnih trgovin - tako da si jih lahko pogledaš kako izgledajo preden se odločiš za katero.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: camx ()

Utk ::

Naj raje kdo še napiše, katera (če katera) dovoljenja rabiš za spletno trgovino. Je res tako, da samo postaviš stran in prodajaš? Če ne drugega, je sigurno kje zapovedano označevanje cen, poštnine, pogoji uporabe itd. Jaz ne vem, me pa zanima. Verjetno tudi SanAndreasa, čeprav tega še ni napisal.

Frane1 ::

Kaj vse rabite za odprtje spletne trgovine: http://www.gzs.si/slo/panoge/zdruzenje_...

Gost ::

Pojdi še njim malo težit:
http://forum.mladipodjetnik.si/

KaiV6 ::

Ze ki je ta tema odprta bi izkoristil se jaz par vprasanj.
Rad bi namrec odprl tovarno mikroprocesorjev, kaj silicij pa to kje se dobi ? Kaj pa tiste mozicke v belih oblekah, kje se jih dobi ? ... ker namrec jaz imam eno tako belo obleko doma .. ampak je siva.
Aja , kaj pa drugi level te tovarne kako se naredi ? no dejte povedat, ki ste vsi pametni tukaj ...
Kaj pa za odpret firmo mikroprocesorjev, je bolje sp, doo dno dd td kd ?? ja pa prosil bi da mi poveste tocne razlike med temi oblikami firm, pa kolko me pride stat clanstvo v d.d. na mesec ?
Aja pa managerji , kje jih dobim ?

/sarc off
<insert>podpis.html</insert>

SanAndreas ::

Ok vse v redu, bom že kako, hvala vsem!
SanAndreas je doma iz Rimske Galaksije ima srebrn NLP :)

Adrijan0 ::

SanAndreas, kolko maš ti sploh let?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cena postavitve računalniške strani

Oddelek: Pomoč in nasveti
264000 (1950) shadeX
»

Spletna trgovina! POMOČ

Oddelek: Izdelava spletišč
141849 (1352) Tydek
»

Spletna Trgovina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10721929 (17943) Gandalfar
»

Internetna stran (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
535696 (4884) Mipe
»

Kateri poklic?

Oddelek: Izdelava spletišč
252830 (2338) SanAndreas

Več podobnih tem