» »

Potrebujem pisca bloga

Potrebujem pisca bloga

IceIceBaby ::

Je med vami mogoče kdo, ki bi bil pripravljen pisati blog o hujšanju in dietah? Gre za pisanje lastnih prispevkov, prevode in povzetke iz tujih virov ali oboje. Nekaj vsebine v angleščini je že na voljo, kasneje bi bilo treba še malo raziskovati tuje strani.

Zaželjeno je solidno znanje angleščine. Frekvenca objav povprečno 1 ali več na dan.

Plačilo po dogovoru glede na učinek (na število besed ali na objavo).

Več info na forumu ali na sasokastelic@gmail.com

DimmniBurek ::

Hmmm, nevem kdo ti bo pripravljen pisati 1objavo na dan...
Ker roko na srce, hujšanje ni tako velika znanost... Razen če maš v mislih tudi objavljanje študij in vsega tega. Samo še zmeraj...
Obvlada dosti ljudi, pojdi na maxximum forum povprašat raje.
There Is No Stronger Drug Than Reality

Zgodovina sprememb…

IceIceBaby ::

Materiala je dovolj, tema je zelo obširna. Gre za razne diete, recepte, načine, katera od zvezdnic je shujšala in za koliko... :)

DimmniBurek ::

Aha, torej je to bolj komercialne narave???




Malce off: Načeloma ne maram takih "blogov" ker je PONAVADI veliko bullshita. Hujšanje je kvalitetna hrana in dobri fitness treningi. Razne magiče jušne diete in ločevalne diete so drek.
Pa ne leti nate ali na ta portal, samo izrazim svoje mnenje glede takih stvari.
There Is No Stronger Drug Than Reality

IceIceBaby ::

Ja, nameni so povsem komercialni, blog bo služil kot dodatna promocija za nek izdelek.

Sicer se delno strinjam s tabo. 1 uro na dan v fitnes pa zdrava prehrana pa bo. Ampak za za bralce (bralke pravzaprav :)) je pa tudi koristno če dobijo recimo navodila za vaje, ki jih lahko delajo doma. Pa kakšen recept, hranilno vrednost določene hrane...

Ktj ::

Navodila za vaje: Posprav okrog bajte pa maš zih za uask dan najmn 1 h dela ^^

norcuron ::

A ni blog neki u stilu "dans se mi je zgodl pa bla bla bla ....", "včeri sem delu pa tist ...", "jutr bom pa tist, ker se mi je predprejšnič zgodl tistle pa morm povedat..."

kst,
tole kar bi pa ti mel je pa za mogoč page za narest al pa page za narest mrbit?

Al' misliš filat narod na varianto bloga kok dag pade vsak dan dol, če se ti tič ustane?

But it's just me askin' ...
Great are mysteries of the mind ... or not?

IceIceBaby ::

Hypnotic, ne smetit teme, če ne veš kaj govoriš :)

MeGreat ::

Povej koliko plačaš. Jaz se spoznam dokaj solidno na človeški metabolizem poznam večino diet ..

IceIceBaby ::

5 eur na objavo (ocenjujem da vzame povprečno okoli pol ure)

Daj mi prosim na mail piši, da ti dam več info. sasokastelic@gmail.com

Poldi112 ::

Uf. Za tako ceno lahko samo na študentskem servisu dobiš kakšnega :)
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

IceIceBaby ::

Poldi, to je pribljižno 10 eur na uro, na študentskem servisu pomoje ne najdeš take urne postavke. 150 eur na mesec za nekoga, ki mu je pisanje v veselje se meni ne zdi tako malo (za cca 15 ur dela).

Steinkauz ::

Bi si upal rečt da rabiš dlje kot pol ure, saj moreš iskat material za pisat, tisto prebrat, pa po svoje napisat...

IceIceBaby ::

Steinkauz, če želiš napisati svojo objavo res. Po drugi strani pa imam pripravljeno tudi bazo receptov, ki jih je potrebno samo prevesti (kratki recepti, 10 min. nimaš kaj delat.

Napisal sem neko grobo oceno. Če se bo izkazalo, da gre za to več časa se da tudi ceno prilagoditi. Sploh, če bodo teksti kvalitetni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zdrava dieta (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25752497 (46114) Massacra
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14828002 (24940) Okapi
»

trebušne mišice (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12618854 (11962) demon#666
»

2-tedensko hujšanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6421548 (20085) Pyr0Beast

Več podobnih tem