» »

Kebab

Kebab

«
1
2

Pesjan ::

Jeste kebab?Če ne bi bil tolk drag(700SIT) ga bi imel nemsto bureka :D

Vaše izkušnje s kebabom?

Tody ::

2x nič posebnega in predrago

Pesjan ::

no ja...men pa sede tist obrit meso

Roadkill ::

Jem. Te dni ga jem samo se mesečno, včasih sem ga pa tedensko.
Težko bi našel boljši fastfood. Je pa res da je drag. Tale v kamniku je že lep čas 950sit s tem, da je primerno večji in boljši od cenejših ponudnikov, ki sem jih sprobal v Ljubljani.

Raje ne računam, koliko kebabov sem v preteklih 6ih(?) letih pojedel. :)

Tko da če hočete probat po mojem okusu najboljši kebab pri nas, potem priporočam, da se zapeljete do Kamnika, ali pa greste v ljubljani na nazarjevo v podružnico. Mislim, da se imenuje Duna Imbiss, nisem pa prepričan. S tem, da mi je v kamniku še vseeno boljši (čeprav ga menda delajo po enakem receptu), to pa predvsem zato, ker majstre, ki pečejo v kamniku že dovolj poznam, da vejo, da morajo dati malo več omake notri. :)
Ü

Sandoval ::

Meni je najboljši od hitre prehrane.
Žal pa ga ni tukaj pri nas in ga jem samo, ko sem v lj ali kaj podobnega.
Kr3nU_X JAZZ-WA Sandoval

Irmscher ::

Najboljši na Nazorjevii alpa v Jagoda (Šiška).

steev ::

najboljši v Kranju je v nebotičniku. Vsaj meni.

Cene:
goveji - 600 €
piščančji - 650 $
mešani - 650 sit
:|

krho ::

steev, v kranju je precej nebotičnikov, si lahko bolj natančen.
Jaz za kebab v Kr. vem samo za onega nasproti Pinkija.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

steev ::

Nebotičnik je samo eden. Ima tudi tak naziv. Nebotičnik z velikim N. Tudi kebab se imenuje Nebotičnik.

Drgač je pa nasprot avtobusne.

Edit: Tej stolpnici mi rečemo nebotičnik, vsi bloki ki so po planinah so pač bloki, razen tistih pet (ali 6) malo večjih, ki jim pa rečemo solpnice.
:|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: steev ()

LapD ::

goveji - 600€ je narejen iz zlate krave? :D

Drgač je pa men dobr v Lj v Jagodi in Ali Baba al nek tazga in pa na železniški.

lymph ::

V ljubljani imaš pri konkurenci kebap za 500
"Belief is immune to counter example."

||_^_|| ::

Najbolši kebab je v Kamniku al pa na Nazorjevi (je podružnica kamniškega). mnjam.

Pesjan ::

Konkurenca-to je zraven glavne busne?500 praviš, morda imajo v akciji...

lymph ::

Tam je, ja. In ni akcija. To je redna cena.
"Belief is immune to counter example."

;-) ::

steev odloči se za valuto pa skoz isto uporabljaj:)

tonic ::

Doner kebap (podružnica Birtat) v Slov. Bistrici (imajo tudi kebap s prilogo - pomfri in fse fkup je na krožniku) in Slov. Konjicah je N°1

v Celju, tam malo pred občino, tudi ni slab...

malo lušt


samo v Konjicah pa Bistrici je mnogo večji :D

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: kuglvinkl ()

;-) ::

tonic v bistrci je dober se strinjam...tu nasprot bencinske jaz mislim. Čeprav gremo panavadi tja da se streznemo:)

Roadkill ::

lymph: >V ljubljani imaš pri konkurenci kebap za 500

Zadnjič sem ga jedel, pa se mi je bilo skoraj škoda denarja...
Ü

;-) ::

V bistvu mam jaz hamburger raje. Pa ne tist od McDonald's-a pač tist k ga kupiš u kiusku.

Nejc Pintar ::

Ja, v Kranju je najboljši pod nebotičnikom.
Baje je pa kamniški ekstremno dober, moram enkrat probat.

steev ::

EWEER, tako je blo tudi pri nas (Pinki), vs folk ke hodi jest (v petek ogromna guzva). Midva s Pintarjem pa pač greva pod nebotičnik (ni guzve + najbolj je), res pa je da je mal izven centra (sam Kranj je pač Kranj, mejhen, cevga prehodeš u pou ure).
:|

Koca ::

ma men se zdi pa hors bolsi, ceprou kebab ni slb:D . pa se vecji je

Doman ::

Sem jedel zadnji mesec kebab vsak dan v konkurenci. Pomoje je tam še najboljši + cena je ugodna. Mi je pa zmeraj dal več, ker sem stalna stranka - še zastonj sem ga 3x dobil:D

hamax ::

v konkurenci men ni prevec dobr(za kar te ponavad v soboto ob ene 4ih zjutri boli k.). je pa pocen.
zlo dor je v ledina centru, pa pod namo...

ps. vidm da vs je ogromn iz kranja. a slucajno kdo od vs dela pr adiji(hekata)?

Daliborg ::

Najboljse jedel v Asprovalti (Grčija) ...v Slo pa mi niso bli nevem kaj vsec...mogoce zaradi samega izgleda ker ti ga dajo v cudne kruhe ( lepinja, 1/4 kruha) ...v Grčiji dobis to tko da ti spece kruhk k palacinko tank pa poi naseka gor meska, da paradiznik zravn nevemkaksno omakco in vse skup upogne v sendvic. Slasten! Saj po moje ima kruh velk vpliv na sam okus kebaba, ker meni pac ni tukaj ravno naj, je pa u nebotičniku u kranju kr dobr!

Lp!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Roadkill ::

Daloborg: V grciji kebaba videl nisi, kaj sele jedel.
Grki imajo giros (gyros po njihovo), ki je precej drugacen od kebaba.

Giros je zavit v "tortiljo" (grki ji pravijo drugace) in ima notri velikokrat tudi nekaj krompirja. Poleg tega je meso ponavadi svinjina pomesana z ovcetino, za turiste pa tudi piscansji in goveji.
Ü

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Roadkill ()

hamax ::

a ni tko, da je giros svinjina, kebap pa ovcetina?
giros je dobr, sam se ga ne najes. js sm v grciji konstantno po 2 jedu :D

Nejc Pintar ::

kebab pomeni meso, za gyros nevem kaj pomeni. Pri nas so kebabi večinoma iz govejega mesa, dobi se tudi piščančje. AFAIK pa naj bi bil pravi kebab iz več vrst mesa.

OChack ::

jo da bi se kje ovčetino dobil.......pizda ej nč od tega nism še probov :)
morm 1x turco nardit, da vidm če se zastrupim>:D
Int€l inside, IDIOT Outside

Kebab ::

Najraje od vsega :D

OChack ::

držov sm ga u rok sam ga nism ugriznu
Int€l inside, IDIOT Outside

Johanson ::

@Daliborg: V konkurenci lahko dobiš podoben kebab kot si ga ti opisal. Ravno tako naredi neko "palačinko" najprej, potem ti pa meso noter nameče. Mislim da se mu reče Jufka kebab, samo nisem čisto ziher, je že kar nekaj časa odkar sem bil nazadnje v Konkurenci.

stock ::

U konkurenci je stalna cena 500Sit pa "na ledincu" (tko praujo tisti z ledine) je tud 500Sit to je tm na uhodu centr ledina (mal za solo).

Uglavnem to je res ena najbolsih jedi... In zlo doskrat jem.. pa pousod je dobr :)

Drgac pa po mnenju mnogih je na Trubarjevi ulci najbolsi, pa je biu seveda tud men dobr.


p.s. OC Hack WTF
Kebab lol

d0rK ::

Mmmm, KEBAP! :D


Kolk mislte, da je kej mascob v Kebabu? Vec kot v Horsu?

hamax ::

mn, ker se meso ne pece na olju, pa se bl kvalitetno je pomoje.

steev ::

hamax: Jest sem delu za Hekato d.o.o., če je to to. Pucanje avionov?
:|

Hitri ::

Meni je najboljši v Ljubljani na Nazorjevi (kamniška zadeva), kar zna biti problem, ker se težko pripravim, da bi ga probal še kje drugje. Imajo pa tudi tukaj jufka kebab, nasploh so razširili ponudbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Hitri ()

d0rK ::

Mmmm, dons sm biu na kebabu na Nazorjevi. Uzeu dva tavelka.



Njam.

teedy ::

V ljubljani imaš pri konkurenci kebap za 500

Lažš, 490 je:D

Roadkill ::

Hitri in d0rk: Če vama je všeč kebab pri Duna imbiss, potem proporočam da probata Extra solato pri njih.
Extra solata je cenejša od kebaba. Fora pa je, da če zraven naročiš še eno lepinjo, se naješ približno toliko, kot bi pojedel dva kebaba.
No res pa je to, da v Kamniku že vse kuharje toliko poznam, da mi res nafilajo tisto posodo do roba. :)

Solata je pa iz enakih sestavin kot kebab, cenejša je le zaradi tega, ker je na njej manj mesa.

Edino nisem prepričan, da imajo na Nazarjovi tako velike posode za to solato, ker mi je frend pred časom pravil, da so imeli neke manjše plastične posodice.

Tko da jaz, če sem res lačen, potem naročim Extra Solato, če pa želim res uživat pa kebab. :)


ARGH, kok sm lačen! Še večji problem je pa to, da sem broke. :/
Ü

billgates ::

Prvic jedel v munchnu-velik bols kot hitra hrana

hooger ::

Prvic jedel v munchnu-velik bols kot hitra hrana


Kaj pa je kebab drugega kot hitra hrana???


Če se bo kdo vozil skozi Radovljico se more nujno ustaviti v Pizzeriji Matiček. Tm majo Kebeb pizzo. Noro dobra za popyzdit. Sploh običajne pice ne jem več :D

delfinus ::

Sem poskusil danes tale Duna Imbiss Exxtra solato. Mi je napravil celo goro materiala in bilo je zelo okusno, lokacija Ljubljana, dober predlog, bom se kdaj.

Bob Rock ::

odvisno kak kebap jes...
sis kebap je sam ovcje meso, doner je ovcje in teletina,...
___________________________________________________
gance hale ale cuzamen

billgates ::

Ja no jest sem mislo fast food v stilu mcdonalda.

bozjak ::

billgates: hmm kebab je fast food, face it ;)

Drugač pa ja, če ga jem ga jem v konkuranci pa uzamem al piščančjiga al pa mešanga uglavnem super stvar, niti slučajno pa nebi dov tok kokr ste eni napisal da nekje stane... 950 :o ?!... Jst ga pomoje nikol nebi jedu če nebi biu cenej od horsa, kr mi je hors bol všeč pa še bl pr roki ga mam...

Lp

whatever ::

Sej kebab je fast food, samo vendarle je zelenjava pri kebabu praviloma bolj sveža in manj plastično sterilna kot pri Bigmacu, da o mesu sploh ne govorimo. Je pomoje kr vprašanje, ali je bolj škodljiv Bigmac ali Kebab. Vsekakor pa vemo, kateri je bolj okusen in od katerega se za isto ceno bolj naješ, mar ne?
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

SasoS ::

Za meso je že vprašanje...te "štange" mesa so ravno tako precej kemično obdelane in konzervirane in lahko tudi ležijo v kakih skladiščih...
Kebab pri pravem turčinu ki sam daje meso gor je pa nekaj čisto drugega. Sam morš it v turčijo :D

TribesMan ::

Sasos to glede turčije in pravega kebaba... Sem bil tam in sem probal... bilo mi je žal še 2 dni pol...

Pač sem mel smolo...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

BluPhenix ::

tonic kakšen kebab pa je tisto na sliki? Kje je sveže pečeni kruhek v stilu lepinje?

V avstriji sem jedel dokaj odličnega, vsak kruh je spekel sproti pred tabo. Priprava je trajala recimo 8 min.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nobel Kebab (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30139951 (26397) Mare2
»

Kebab omaka

Oddelek: Loža
3732144 (25351) ;-)
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245106 (40771) PINki
»

Disk hladim z/s:

Oddelek: Novice / Ankete
132021 (2021) MaX
»

Najglasnejša komponenta v mojem računalu je:

Oddelek: Novice / Ankete
91908 (1908) Fury

Več podobnih tem