» »

Remote desktop - Dostop do Pocket PC

Remote desktop - Dostop do Pocket PC

Flipper ::

Pozdravljeni. Vprašanje: Veliko programov obstaja na internetu, ki omogočajo da preko svoje prenosne naprave gledamo naš računalnik.
Jaz pa potrebujem pogled v drugo smer. To pomeni, da bi se iz svojega stacionarnega računalnika povezal na dlančnik in videl namizje, aplikacije itd. (ne mislim samo na dostop do datotek temveč celoten dostop). To pomeni, če bi želel na primer dodati zaznamek, bi se povezal gor in dodal, kot da bi sam tipkal po dlančniku in dodajal.

Ali obstaja za to kak pameten program?
Hvala v naprej.
Lp
Ja ja, kot vedno smo vsi vsevedni...

AndrejS ::

Zato kar ti potrebuješ je dovolj active sync... in ga sinhroniziraš z outlookom

Flipper ::

Sem dal res banalen primer :)
Ok, kaj jaz potrebujem. Sem nekje v "moskvi". Preko navadnega remote windows se povežem na svoj računalnik doma. Vidim namizje računalnika, hočem pa videti namizje tudi dlančnika, ki je povezan gor na pc-ju preko active sync. Ali pa hočem dostopit do dlančnika, kateremu je na primer crknil ekran in hočem brskat po njemu iz lokalnega računalnika (vem da datoteke lahko preko active sync).
Ja ja, kot vedno smo vsi vsevedni...

sloxl8 ::

A ni poanta dlančnika, da je "podaljšana roka" računalnika in da ga imaš na poti "nekam v Moskvo" s seboj? Če ga imaš doma, ti kot PDA nič ne koristi, saj je dlančnik bolj naprava, na katero "prenašaš" dokumente z računalnika in ne obratno (no, če smo pošteni, tudi obratno).

krneki0001 ::

Jst s total commanderjem (obstaja plugin za winCE device) dostopam do dlančnika in tam vidim komplet vse datoteke in lahko delam karkoli.

Flipper ::

Pa ne gre se za datoteke, temveč za samo aplikacijo. Če se jaz remote desktopam do prijatelja VIDIM njegovo namizje. To namizje bi rad videl tudi od dlančnika.
Ja ja, kot vedno smo vsi vsevedni...

fosil ::

Probi s kakšnim VNC-jem. Recimo kaj takega ali takega.
Tako je!

_Dejan_ ::

Mogoče SOTI Pocket Controller ?
ASUS P5E3, INTEL Q6600(3000Mhz 333x9), ATI HD 2600XT,
A-Data 4x2GB PC3-10700H(9-9-9-24-2T),LSI 9260-8i,
4x OCZ Vertex Turbo 30GB(RAID10), 3x1TB (RAID1+Spare)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122028 (30854) Kunte
»

HP iPAQ hw6500

Oddelek: Pomoč in nasveti
61405 (1366) JOKER
»

Pocket pc gps programi

Oddelek: Programska oprema
222313 (2032) Jago
»

Pocket pa windowsi

Oddelek: Operacijski sistemi
151106 (928) Meamoto
»

HP iPaq rx3700

Oddelek: Strojna oprema
81099 (1001) Dr_M

Več podobnih tem