» »

Kako poslati email na gmail

Kako poslati email na gmail

M@73Y ::

Pozdrav. Imam nokio 6120 classic. Zanima me če mi zna kdo povedat kako poslati email ali slikco na gmail račun. torej iz mobitela na ime.priimek@gmail.com

Lp. Matej
..jump into psytrance tunnel..

jest10 ::

Pošleš MMS
Ali pa če imaš na telefonu naštiman kakšen programček za delo s pošto

V-i-p ::

Jah, najlažje, brez vseh nastavitev in prograov bi tako šlo, da v nokii greš v sporočila, novo, mms sporočilo, vpišeš tekst, dodaš sliko in daš pošlji. Tam daš namesto na številko, na email naslov in ga vpišeš (katerega koli) ter pošlješ...

...da poenostavim: isto kot bi punci poslal mms, le da pod opcijo kam, namesto cifre daš na emial pa je :)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

M@73Y ::

Pozdrav.
@ V-i-p Ja sem poizkusil od 10h danes, pa mi v povratnicah še vedno piše se dostavlja. maila pa tud nism dobil še na svoj gmail naslov.
Vseeno hvala za predloge.
Lp.
..jump into psytrance tunnel..

M@73Y ::

Še ena ugotovitev. besedilo prejmem v roku 5 minut. če pa dodam slikco velikosti do 100kB pa ne pošlje zgleda. ima kdo kkšno rešitev?
lp.
..jump into psytrance tunnel..

V-i-p ::

To je pa čudno, pri katerem operaterju pa si? Jaz ta postopek uporabljam že nevem, dve leti pa besedilo z ali brez slike pride na mail takorekoč isto kot sms ali mms.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

M@73Y ::

Imam mobitel, naročnina Itak paket. Telefon nokia 6120 c. Sliko velikosti 85kB mi ni odposlal.
..jump into psytrance tunnel..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

4G v pogonu na Severu

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
365006 (3341) Alexius Heristalski

Apple iPhone da ali ne

Oddelek: Mobilne tehnologije
363201 (1982) ABX
»

Odkrita ranljivost v Nokia Series60 mobilnih telefonih

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
437560 (5068) poweroff
»

Mobitel TV

Oddelek: Mobilne tehnologije
195324 (4661) Pesimist
»

Nokia 6120

Oddelek: Mobilne tehnologije
171831 (1541) dlicen

Več podobnih tem