» »

HP iPAQ hw6500

HP iPAQ hw6500

maco88 ::

Takole.. za omenjeni izdelek potrebujem driverje.. ker tisti k so zraven.. so vse v nemščini in ni ne znam instalirat.. gledu sm že tud nenjihov strani pa mi tud ni čist jasn!

Imam pa tudi dodatne karte (tomtom) za GPS navigacijo teh pa ne morem posnet ker moj računalnikn ne podpira zgoraj omenjenih driverju.

Mogoče kdo ve za kakšn forum ? Pa če je možno aparat spravt v slo jezik, našel sm hrvaškega ampak ga nisem mogu dobit.

Vsake informacije bom zelo hvaležen!

JOKER ::

Hmmm , ni mi čist jasno kaj želiš inštalirat !?
Na comp si inštaliraš MS ActiveSyn in konec. Povežeš dlančnik z računalnikom preko cradla in konc.

Karte za TomToma ni potrebno nikamor inštalirat 8-O od kod ta informacija ??
A si sploh delal že z GPSom ?
Karte posnameš na kartico (SD) .
Vzameš čitalec za kartice vtakneš zadevo v čitalec in nanjo posnameš karte, pravtako program TT posnameš na kartico in ga od tam potem inštaliraš ko vstaviš kartico v dlančnik.
Če nimaš čitalca pa imaš ziher dig. fotoaparat pa uporabiš fotoaparat kot čitalec kartic.

Glede drajverjev ... sploh ne vem kaj iščeš .. ali za GPS ali za kaj druga pa je najbolje na proizvajalčevi strani zadevo najti.
Če ne obvladaš nemško pa nastavi na angleščino.
________________________________________________________
Ka te češ ....

maco88 ::

Em takle je...

Zdej mam napravo pa k jo povežem z računalnikom pa hočem tiste driverje (k so za HP v nemščini) instalirat itak ni nč sam neki offici pa neki za gps. Pol mam pa cd za TOMTOM to pa bi mogu na kartico instlirat (ce prov zastopm). Ja kak bi pa jezik hrvaški pol gor posnel ?

JOKER ::

Kakšnega TomToma imaš ? Mislim številko .. 5 - 6 - 6.10 ali 6.20 ??

Kakšen hrvaški jezik ? Kam bi rad to posnel ? 8-O
Win Mobile imaš v nemščini pa bi rad imel hrvaški jezik ali kaj ?

Glej ... program za navigacijo se inštalira v dlančnik.
Pri Tom Tom 5 je tako, da moraš zadevo inštalirat preko compa, pri Tom Tomu 6 pa samo fajle posnameš na kartico in od tam inštaliraš Tom Toma, dodaš karte na SD kartico, konfiguriraš GPS napravo in zadeva mora delovat.

Ko naložiš ActiveSyn od Microsofta se dlančnik in comp najdeta ... saj ti pri prvem zagonu ActiveSync itaq piše postopek, kako priklopiš dlančnik; najprej kabel, dlančnik priklopimo in ga vklopimo ... itd in nato traja nekaj časa da se najdeta.
Ko je povezano pa 2x klikneš TT in zadeva se inštalira .... karte pa lahko direktno naložiš na SD kartico ni potrebno, da gre preko ActiveSync programa.

Pri TT6 pa je zadeva bolj enostavna saj kot sem rekel samo skopiraš fajle na kartico (lahko uporabiš fotoaparat) v kolikor nimaš čitalca kartic za SD in vstaviš v dlančnik ter klikneš Setup. In to je vse .....
________________________________________________________
Ka te češ ....

JOKER ::

Zdaj ko sem post prebral še enkrat se mi morda svita kaj želiš z hrvaščino ...
A ti bi hrvaški jezik za VODENJE rad posnel v Tom Toma ??
Simpl .....
Prav tako računalnik in dlančnik ne rabita bit povezana, saj Voice lahko posnameš na kartico in ga kasneje iz kartice CUT/PASTE narediš.

Zdaj mi ni dlančnika v roke jemat, ampak se spomnim, da glasovna datoteka vsebuje dva fajla ... Primer: cro.bmp in cro.chk
Ta dva fajla predstavljata glasovno vodenje. Eden je za prikaz slikice govorca v tomTomu, drugi pa je, kjer so fajli skompresirani v .chk datoteko.
To dvoje enostavno kasneje posnameš v mapo na dlančniku:
/Tom Tom Navigator/Voice
Potem v meniju TT poiščeš Voice in izbereš se mi zdi da Predrag/croatian ....

Rešeno .!
________________________________________________________
Ka te češ ....

maco88 ::

hvala.. :D zdej pa da še stestiram tole :D

JOKER ::

No, me veseli v kolikor sem ti pomagal ...

lp
________________________________________________________
Ka te češ ....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navigacija NAVIGON (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10125183 (14313) madmitch
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813149 (12587) zee
»

Asus p535 - vaša mnenja

Oddelek: Kaj kupiti
234153 (2349) sixtoo
»

Pocket pc gps programi

Oddelek: Programska oprema
222343 (2062) Jago
»

dlančnik HP rz1710

Oddelek: Programska oprema
101054 (938) JOKER

Več podobnih tem