» »

HP iPaq rx3700

HP iPaq rx3700

Madafaka ::

Zdravo

Nekaj dni nazaj sem kupil ta dlančnik, vendar ga kljub temu da sem prebral navodila nikakor ne zaobvladam! Zanima me kje na internetu bi dobil kakšne koristne programčke za ta dlančnik (predvsem me zanima npr. predvajanje filmov, urejanje namizja,...) Nekje sem slišal da divx film lahko spravim na 512Mb kartico ker se baje film skompresira na nižjo velikost!
Naploh bi rad zvedel več o načinih uporabe dlančnika!

Za odgovore se že vnaprej zahvaljujem
Trunabilax

zandar ::

Uporabi google... :\ ...tam gor vse sorte najdeš.
Sicer pa nekaj naslovov, ki ti jih priporočam:
www.divx.com (poglej si Dr. Divx programček za izdelavo divxov-tudi za format dlančnika)
Windows Media Encoder encoding software
www.pocketgear.com (Razni programčki za dlančnike)
Forum za Ipaq HP
itd. itd.
Mal treba pobrskat pa se najde... :D

Dlančnik lahko uporabljaš za marsikaj (zapiski, koledar, opomnik, sestanki, dostop do interneta, branje e-knjig, poslušanje mp3jev...). Odvisno pač od zahtev vsakega posameznika (želje, potrebe, zabava, biznis...).

Madafaka ::

Ok. Zdej sem že kar precej stvari ugotovil, problem pa imam pri kopiranju skompresiranega divx filma na dlančnik. Program ActvieSync, mi namreč 360Mb velik fajl ne presname na dlančnik. Začne kopirati, vendar se po nekaj procentih ustavi in začne kopirati ponovno...in to v nedogled. Kaj mi je storiti, kako naj film spravim na dlančink !?

Hvala za odgovore !
Trunabilax

ttquatro ::

Žal ne boš mogu prekopirat celega filma direktno prek active sync ampak si boš mogu nabavt čitalnik CF in drugih kartic..

p.s. www.mindfactory.de

na netu imaš cel kup štrcun z dobro robo pa še cenej je k pr nas

naprimer plextorja 116A dobiš za 28€ + ptt,
CF CompactFlash 1024MB Kingston za 74,90 € + ptt

mal poglej pa boš vidu

LP
roka roko umije :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ttquatro ()

Dr_M ::

ttquatro: a ti sploh ves o cem govoris?? prosim, ne krive vere sirit.

HP iPaq rx3700 sploh ne podpira CF, ampak SD/MMC...
pa ne bluzi o card readerjih (al karkoli si ti tm ze omenu, dvd-rom se mi zdi) iz nemcije, ampak nej kup vivancota za 3k sit v BOFu. pa 512MB SD kartica pride cca 15k sit, 1GB pa cca 26k sit pr nas.
nevem zakaj bi placeval za robo se 6k sit postnine, ce pr nas lohk po isti ceni kups.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ttquatro ::

Ja dobr doktor pa kva ti bluziš?

kolk jest vem je to forum in ne odaja najšibkejši člen :)

jest sm sam dobr hotu! Verjamem da nima CF kartice, pravzaprav jih skoraj noben noveši dlančnik nima več, zdej so v glavnem sd in mmc. Doma imam ASUSA A620 in drugač kakor preko čitalca skoraj ne morš posnet gor filma, pa kolkr vem morš spremenit format, v wma, če misliš gledat v windows media. Če maš pa divX predvajalnik pol pa ql.
kolkr vem majo dlančniki romin ram in roma ma komaj 32, vsaj moj in ne morš nikakor prekopirat večje datoteke gor.

Zdej bi te prosu če to kritiko zbrišeš, ker je nepotrebna.

Kar se pa tiče DVD-RW plextorja (mimogrede, kot vidim si tokrat nepoznavalec ti, ker je 116a IDE notranja enota in ne MP3 predvajalnik, ki ga ti omenjaš), sem pa samo dal primer, kolk to stane v nemčiji oz. drugje po svetu. Drugič najprej preber o čem je tekla debata, ne pa kr neki bleknt, kar se pa šotnine tiče, verjamem da je draga, ampak ne za CF oz SD kartico, k jo lahko daš v pisemsko ovojnico in je poštnina skoraj zanemarljiva. Poleg taga pa ni hudič da ne gre vsaj enkrat na mesec nekdo od poznanih v nemčijo, vsaj pr nas.

p.s.

Vivianco je ql ampak to ni dlančnik ;)
roka roko umije :)

Dr_M ::

Kar se pa tiče DVD-RW plextorja (mimogrede, kot vidim si tokrat nepoznavalec ti, ker je 116a IDE notranja enota in ne MP3 predvajalnik, ki ga ti omenjaš),

w00t??
go buy yourself a pair of glasses!

btw, v nemciji SD kartica ni popolnoma nic cenejsa kot v sloveniji.
mogoce je v spletni trgovini za ksnga jurja, ampak itak mors precej postnine placat...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

ttquatro ::

Res sem se jest tokrat zmotu in se opravičujem model 116a je samo bralna enota, brez vratc oz pladnja, doktor hvala za popravek, sem pač narobe prevedu , ker je nemška stran, sorry

Ampak še vseneo ni treba bit pameten ampak se lepo pove.

Vsi se kdaj zmotmo, tud ti verjetn, razen če nisi prvi, ki je popoln :D
roka roko umije :)

Dr_M ::

razen če nisi prvi, ki je popoln

ce bi bil popolen, bi usakega zdolgocasil do smrti, kar pa ni moj stil ;) :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlančnik za terenski zajem podatkov

Oddelek: Kaj kupiti
5956 (870) darkolord
»

Kateri dlančnik...

Oddelek: Kaj kupiti
282153 (1608) sequAn
»

Programi za dlancnik

Oddelek: Programska oprema
61115 (1051) JOKER
»

kateri dlančnik naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
362505 (2139) mile
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
904988 (4180) Caligula

Več podobnih tem