» »

Pocket pa windowsi

Pocket pa windowsi

lord-svizc ::

Ja mene pa zanima če kdo kej pozna windowse na dlančnikih. Jst mam dlančnik hp jornada 540 pa mam windows3.0.9348 in je neki bedn k nc ne morm delat. Ne morem dajat ozadja pa take stvari. Zato me pa zanima če se da windiws zamenjat?
Everything is possible if you know how to do it!

DominusSLO ::

Tudi linux lahko spraviš gor, če se potrudiš..

Meamoto ::

Na tega lahko spraviš gor MS Windows for PPC 2000 (sodeč po uradni strani), lahko pa probaš tudi z 2002, moralo bi delat.

lord-svizc ::

Ja samo kako pa? A morm najprej use zbrisat, pa kako nastimam da se bo inštaleral na dlančiku in ne na pc-ju?
Everything is possible if you know how to do it!

Meamoto ::

1. Dobi sploh Windowse
2. Naredi backup na z dlančnika na PC
3. Inštaliraj Windowse

Windows PPC edition se ti ne more inštalirat na PC.

lord-svizc ::

A k nardim backup morm formaterat dlancnik? PA a pol k instaleram windows na pc-ju a se avtomatično inštalera na dlancniku?
Everything is possible if you know how to do it!

Meamoto ::

Backup si narediš zato, ker med namestitvijo OS dlančnik 'doživi' hard reset. Imaš tudi program (backup) ki ga uporabiš v te namene.

Windowsi pa se ti brez priklopljenega dlančnika ne morejo inštalirat. (za razjasnitev, to NI isti OS kot ga imaš na PC-ju in se ti na PC NE inštalira.)

darkolord ::

Pa še to, dlančnika ne morš formatirat :)

lord-svizc ::

Ja samo kaj pa če mam microsoft active sync k se pa lahko instalera na pc? Mam ga pa zato kr mam premal spomina da bi instaleral ms windows ppc 2000!
Everything is possible if you know how to do it!

darkolord ::

ActiveSync je program, ki skrbi za komunikacijo med tvojim dlančnikom in računalnikom... programe pa inštaliraš tako, da inštalacijo poženeš na računalniku, potem pa ActiveSync poskrbi, da se program inštalira na dlančnik...

lord-svizc ::

Ja jst ne najdem windowsa za downloadad. Use kar najdem so eni sql serverji. A mi lahko gdo prosm da link k dobim windows?
Everything is possible if you know how to do it!

neoto ::

Kolikor vem, pri Microsoftu nič ni zastonj. Če boš vztrajal za link, se ti bo kmal zgodil, da bo admin temo zaklenu.

Drugače pa eMule, torrent, ... :D

Meamoto ::

SQL serverji za dlančnik??

Čestitam... >:D

In ne, windowsi seveda niso zastonj.

darkolord ::

Meamoto: sej obstaja "SQL Server 2000 Windows CE Edition"

lord-svizc ::

A se sploh dobi kkšn windows za dlančnike zastonj? Linux al pa kej tazga?
Everything is possible if you know how to do it!

Meamoto ::

Se opravičujem, sem preveril in res obstaja. Sem malce v dvomih glede uporabnosti, ampak to je že druga zgodba.. :D

In ne, Windowsi niso zastonj. Upravičen si do ROM update-a s strani proizvajalca, če si dlančnik kupil v trgovini legalno, ampak za ta model update-a ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlančnik - dodajanje/brisanje programov

Oddelek: Mobilne tehnologije
71178 (1127) krneki0001
»

HP iPAQ hw6500

Oddelek: Pomoč in nasveti
61407 (1368) JOKER
»

Pocket pc gps programi

Oddelek: Programska oprema
222314 (2033) Jago
»

dlančnik HP rz1710

Oddelek: Programska oprema
101036 (920) JOKER
»

lastniki dlančnikov IPAQ 3630 pomoč!!

Oddelek: Strojna oprema
101330 (1193) matrix2

Več podobnih tem