» »

Overclock samega sebe

Overclock samega sebe

_max_ ::

V Ameriki je strašno priljubljen 90 dnevni vadbeni program p90x. Predstavitev v "topshop" stilu me je sicer najprej odvrnila, a se mi zdijo tako vaje kot priloženi recepti za prehrano zelo dobri. Bodybuilding kot sam me ne zanima preveč, bi pa ta program bil dobro vodilo in ornk brca v rit mojemu "geek style of life" in vikinški prehrani :D

Naredil sem priložen fit test in ga opravil brez težav, zdaj pa razmišljam da bi se zadeve resno lotil.

Glede treninga in osnovne prehrane mi je vse jasno, zatakne pa se pri prehrambenih nadomestkih.

Mi lahko prosim kdo pove kje naj dobim nadomestilo za:

P90X Recovery formula (klikni na ingredients) in pa

P90X Health formula (klikni na ingredients)

Preko luže se mi ne zdi smiselno naročat pri vseh trgovinah s športno prehrano v Sloveniji. Prosim za nasvet :)
Lasciate ogni speranza voi chi domandate

DimmniBurek ::

Kako točno ti je jasno glede prehrane? Dvomim da maš dosti pojma da bi se kar takoj lotil, če praviš da si do zdaj jedel kot "viking".
Hrana je več kot polovico vsega. Pridobivanje mišične mase, izgubljanje maščobe, sploh nima veze. Brez hrane ni nič, brez vadbe pa tudi. Ampak če narobe ješ lahko še bolj treniraš in REZULATATOV NE BO.
Predlagam ti da se včlaniš na kak fintes forum(npr. The Forum, Maxximum Forum) in si tam malo prebereš.
There Is No Stronger Drug Than Reality

OZZY ::

največji problem pri vadbi je sama izguba mišične mase ob nepravilni prehrani zato je dobro imeti kako mešanico beljakovin+OH. Pomemben nadomestek je tudi BCAA kompleks, ki ima antikataboličen učinek.
Je pa odvisno kaj želiš doseči z vadbo in spremembo prehrane. Če gre bolj tudi za izgubo maščobe je zraven dobro vzet še omega kompleks maščob, ki pa jih priporočajo tudi drugače.
Sicer je tu še kreatin ampak z njim samo povečaš vzdržjivost, intenzivnot treninga in samo koncentracijo pri vadbi. Si bolj osredotočen nanjo (podobno kot to delata taurin in kofein -tudi še zeleni čaj, ki poleg tega pospešujeta tudi izgorevanje maščob).

En tak shop je maxximu, kjer ti lahko tudi svetujejo glede tega. na njihovem portalu pa si lahko o teh stvareh še dodatno razsvetliš obzorje.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prsne mišice. Kako? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13116894 (13626) m0LN4r
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14828640 (25578) Okapi
»

Fitness (was: Poceni(zastonj) fitnes za študente?) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25429234 (18022) Zheegec
»

Tečna maščoba?

Oddelek: Loža
365958 (5050) lonz
»

Kako pridobiti na kilaži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9620991 (16928) Saladin

Več podobnih tem