» »

geForce 2 MX 400 tv out

geForce 2 MX 400 tv out

Theos ::

Poiskusil sem že vse! Od novih drajverjev do PAL in NTSC ter TV tool TV Control center vse pa še zdaj ne dela! A kdo ve zakaj!
Sto ljudi - sto čudi!

waters ::

Imel sem podobne probleme. Poskusi s kakšno drugo verzijo tvtoola.

LP

Theos ::

Sem že! Ne dela.

gumby ::

Kaj ti sploh ne dela?

Sergio ::

Theos: nVidiini gonilniki so sumnjavi. Poskusi prvo dejansko povezati televizor ter grafično s kablom. Prižgi teve. Takrat se gonilniki "zavejo", da so priključeni na teve ter omogočijo izbiro.

Druga možnost (meni je delovala): probaj narediti direkt s-video povezavo. tisti dongle v činč mi je delal težave...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Theos ::

No Če računalnik priklopim prek s-videa ter scarta na TV (na žalos nimam direkt s-video vhoda ampak to nima veze ker sem stestiral vso kablovje pri kolegu. Če vklopim TV na PC pa potem prižgem računalnik mam sliko sam na monitroju na TVju jo moram pa potem v TVtoolu vključit. Sej ni problem v tem da ne bi bilo slike! Slika je ampak črno bela!

gumby ::

Na TV-ju nastavi obliko signala na S-video (ali ti TV sploh podpira S-video preko SCART-a?).
Poskusiš lahko nastaviti izhodni signal na composite, mogoče bo delalo.

VASkO ::

ce imas crno belo sliko, potem v tv-toolu nastavi signal na S-VHS

Theos ::

s-vhs? To sicer vem kahj je ampak v TVtoolu ne najdem te funkcije.

S-video, composite vseeno na vse sem probal stokrat na PCju ter med Videom in TVjem. Kabli niso težava 100%! A mislite, da je varjanta, da bi bila kak okvara na kartici. stara je dobre pol leta.

Hvala!

VASkO ::

v verziji 5.5 je to pod jezickom adjust/connection in sprobaj S-VHS, pri meni je to dodalo barve crno beli sliki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963564266 (3595) anjica
»

geforce 4200 Ti VIVO na TVju

Oddelek: Zvok in slika
6971 (903) partysound
»

zakaj imam crno-belo sliko na tvju?

Oddelek: Zvok in slika
102249 (2104) Gadjit
»

Črnobela slika na TV-OUT

Oddelek: Zvok in slika
152062 (1725) Hevidi
»

Zakaj imam na TV črno-belo sliko *

Oddelek: Zvok in slika
71075 (924) Shadowman-x

Več podobnih tem