» »

uTorrent problem na ARIO (počasen prenos)

uTorrent problem na ARIO (počasen prenos)

Jaffa ::

Pri stranki sem naletel na en zelo čuden problem, pa mi ga ni uspelo rešiti ... Doma imajo v hiši Siol in Ario. Pri Ario so torrenti (večina) naenkrat začeli delovati ZELO počasi (do cca 10kB - linija 4Mb). Ko ta isti računalnik preklopiš na Siol (samo izbereš drugo BŽ omrežje, brez da bi karkoli drugega spreminjal ali ugašal katerikoli program), ista datotek naenkrat deluje na maksimumu dodeljene hitrosti. V hiši imajo 3 računalnike in zadeva je na vseh enaka. Tu pa tam pa tudi na Ario kakšen torrent deluje na polno. Ampak ti so zelo redki. Primer za Moulderja? 8-) Na Ario namreč pravijo, da oni nič ne blokirajo ... :|
www.markosoft.si | www.markoshop.si
GRYPHON Z87|i7-4770k@4200MHz|16GB VENGEANCE 1866MHz
2x SAMSUNG 850PRO 256GB|GTX960|LIAN LI|BENQ BL3201PT 4K

Christian ::

Zelo zanimivo! Tudi jaz imam Ario linijo 4Mb. Pred dvema tednoma je torrent deloval normalno z večjo hitrostjo. Sedaj pa se je pred kratkim zelo upočasnil... Jaz sem mislil da je težava nekje drugje in ne pri Ario. Drugače pa je linija konstantno hitra ,tako kot mora bit. So pa bile težave pred nekaj dnevi tudi z normalno hitrostjo vseh internetnih strani. Bom spremljal tukaj...

BigSexy ::

Jaffa je izjavil:

Na Ario namreč pravijo, da oni nič ne blokirajo ... :|


Blokirajo ne, samo pasovno širino "regulirajo". Ugibam, pa vendar verjetno ni tako daleč od resnice.
To Infinity And Beyond !

Ronnow ::

in zakaj smo uporabniki aria prikrajšani za torrente? ni mi jasno to.
Bo nam Ario razložo. Če nam bo...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ronnow ()

jest10 ::

Podobno se mi je včeraj in danes zgodilo pri Telemachu. Torrenti, ki bi drugače 100% izkoristili linijo(6Mbps), so delovali le z okoli 1Mbps. Speedtest je jasno kazal normalne vrednosti

34054 ::

Težava še vedno ni odpravljena, deluje pa normalno na linuxu. oO


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ario ponudnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5415219 (2926) markasaso12
»

AIR bo le zaživel (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Omrežja in internet
1086190352 (13533) markasaso12
»

Izkop novega telefonskega priključka

Oddelek: Pomoč in nasveti
328553 (7562) Topix
»

Naenkrat mrknil internet prek mrežne!

Oddelek: Omrežja in internet
121566 (1140) krneki007
»

ARIO TV in Sony TV?

Oddelek: Zvok in slika
71729 (1478) PaJo

Več podobnih tem