» »

Mimovrste

Mimovrste

««
6 / 90
»»

Ang3lo ::

A ta dizajn pol ni bil prvoaprilska šala? Ne razumem zakaj bi nekdo šel na bolj nepregleden dizajn lol.

k4vz0024 ::

Za celovito podobo naj se preimenujejo iz Mimovrste v Mimo8-)

Edit: pa naj še kdo reče, da tuje investicije niso škodljive:P

5pellfire ::

Gledal zunanje diske:

Računalništvo ->
-> Zunanje naprave in periferija
-> Zunanji diski in USB ključi
-> Trdi diski ...zlista en šmorn diskov (zunanji, notranji, SSD)

Filtriraš 2.5 ali 3.5 (zunanje?) diske -> V kategoriji trenutno ni izdelkov

Izvrstno Mimo

Heisenberg ::

bi bilo zanimivo videti kakšno izgubo imajo zaradi teh spodrslajev

Phantomeye ::

Všeč mi je, da lahko spremeniš e-mail naslov. Pri prejšnji strani to ni bilo mogoče.

Vidim vsa moja naročila iz preteklosti, nimam pa dostopa do seznama artiklov. in vsa ta naročila imajo datum 28, 29 marec. Navadnega uporabnika bi kap, ker bi mislil, da je nekdo nekaj naročal v njenegovem imenu.

meniji se prehit odpirajo in prehit zapirajo. za znoret. pa zadnji meni izgine s zaslona, če nimaš fullscreen.

LeQuack ::

Zgleda so se odločili obdržati ta zmazek.
Quack !

mirancar ::

me zanima statistično kolko jim bo padel obisk strani / promet

GamerBoy ::

Meni že tako niso delovali cenovno ugodni, sem pa še kako malenkost kupil dokler sem bil vip in imel zastonj poštnino. S tem dizajnom so si pri meni zabili še zadnji žebelj v krsto, ker da bi šel k njim še kaj kupit bi morali imeti res dobro ceno, da bi se prebijal skozi te menije in zabugane filtre.
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

phixion ::

Jaz imam tudi vip status in so bili do sedaj prva izbira... Tudi za ceno se je dalo zglihati, izdelek ki ga pa niso imeli na strani, so ga pa vedno dodali na stran ko sem povpraševal po njemu... Zadnje čase pa na informacijah vedno naletim na enega ki me odpravi po liniji najmanjšega upora in me je že zaradi tega minilo kupovati pri njih, zdaj ko so pa še to stran spremenili na slabše pa sploh...

Arctander ::

V mailu, s katerim pošljejo račun (naročilo za pravno osebo), se sklicujejo na češke zakone ...

Na nasih racunih ni lastnorocnega podpisa, vendar pa ustrezajo vsem z zakonom dolocenim zahtevam, vsebinsko so v skladu z Zakonom st. 235/2004 Sb.§28, o davku na dodano vrednost in z Zakonom st. 563/1991 Sb., o racunovodstvu.


WTF?

Poleg tega je tudi račun precej čuden. Bomo videli, kaj porečejo v računovodstvu, ampak IMHO ni po slovenskih računovodskih standardih.

m0LN4r ::

Potem račun ni veljaven.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

broken/link ::

dobim reklamo, 120GB kingston SSD za 50 eur.
veselo kliknem gor, grem na page, na pageu 75eur :D

 mimovrste kingston

mimovrste kingston

abyssus ::

Glede teh reklam: sem že pred kratkim dobil eno, ko je cena bila višja na strani kot v reklami. Se jim očitno pogosto dogaja.

Jerry000 ::

ok dost jih mam, grem jih skurcat na mail

Heisenberg ::

še ena taka iz ISTEGA emaila, kot zgleda so zelo površni in jaz na to gledam tako, da tako ravnajo potem tudi s strankami!

Zgodovina sprememb…

m0LN4r ::

Pa kaj jim to napol pismeni kitajci usposabljajo stran al čehi, ki vejo mal sloveščine?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

GamerBoy ::

mah saj niso edini, ena kolesarska trgovina ima "akcije"... Recimo nek bidon je bil prej 3 eur (stara cena seveda v slogu akcije prečrtana), sedaj samo 5 eur :D
Ne maraš potuhnjencev in dvoličnežev ?
Potem podpiši:
www.locitev-drzave-cerkve.org/obdavcitev-cerkve

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GamerBoy ()

Anze90 ::

Tale spletna stran sploh ni locirana na slovenskih strežnikih. Zame je sedaj to tuja spletna trgovina, s skladiščem v Sloveniji, po vrhu vsega pa še ena dražjih.

 Mimovrste.com

Mimovrste.com

dzinks63 ::

Že pred nekaj časa se je govorilo , da bo Mimovrste prodan in zgodilo se je: Mimovrste v lasti nizozemskega holdinga , očitno imajo svoj okus in prioritete, katere niso naciljane samo na Slovenijo.

LeQuack ::

Niso Nizozemci ampak Čehi, samo ta holding imajo registriran na Nizozemskem, najbrž zaradi ugodnejših davkov.
Quack !

m0LN4r ::

Se še kdo spomni trgovine jae.si? Tam okol leta 2005/06 so bli ful popularni?
Sicer nevem kaj se zgodilo, ampak sem asociral z mimovrste na tole.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

galu ::

Prejšnja stran je bila solidna, ta pa ma čist preveč izgubljenega prostora, "kr neki" informacij in lepo število hroščev. Drugače pa za kupovanje (oz. bolje rečeno, izbiro izdelka) najpogosteje uporabljam Geizhals - hiter, pregleden in z ogromno bazo. Huh, se sploh ne spomnim, kaj sem nazadnje kupil na Mimovrste...
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Mavrik ::

Kako pa na geizhalsu posortiraš ven trgovine, ki ne pošiljajo v SI?
The truth is rarely pure and never simple.

alexa-lol ::

iz Delovega članka linkanega malo prej
Najpomembnejši dejavnik, ki pripomore k rasti naše spletne trgovine, pa je dejstvo, da skrbimo za veliko izbiro izdelkov po ugodni ceni in ponujamo strankam najboljšo možno storitev.


Good one.

Blazz ::

stran vidim da je epic fail... so pa mene zgubili že pred časom, ko so začeli zaračunavati osebni prevzem... ni kej carji :)

vorantz ::

http://www.mimovrste.com/digitalni-komp...
Sem se nasmejal ob branju tehničnih podrobnosti...ene par smešnih prevodov
potem pa pika na i
Namesto podatka, če ima slovenski menu


:D

nekikr ::

Jaz sem hotel naročiti en kavni avtomat, pa nikakor ni šlo skozi. Na koncu sem moral poklicati tja in narediti naročilo preko telefona :(
Kolega dela tam in pravi: "Ma sploh mi ne govori ej, tako štalo mamo...teli čehi so nas konkretno zajeb*l".

Hayabusa ::

Kako lahko sploh dajo ven takšen polproizvod ?
Za testiranje še niso slišali ;(( ?

Jerry000 ::

nekikr je izjavil:

Jaz sem hotel naročiti en kavni avtomat, pa nikakor ni šlo skozi. Na koncu sem moral poklicati tja in narediti naročilo preko telefona :(
Kolega dela tam in pravi: "Ma sploh mi ne govori ej, tako štalo mamo...teli čehi so nas konkretno zajeb*l".


Prou jim je

opeter ::

Prav češko mi deluje. :))
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Phantomeye ::

Hayabusa je izjavil:

Kako lahko sploh dajo ven takšen polproizvod ?
Za testiranje še niso slišali ;(( ?


glede na to kok so šparali na spletni strani, se jim gotovo zdi nevredno testirat buge in, najpomembneje, uporabnost...

polpo ::

LeQuack je izjavil:

Lastniki Mimovrste so češko podjetje NETRETAIL HOLDING B.V., sicer mislim da je firm registrirana na nizozemskem.

"Netretail je vodilni spletni trgovec v Srednji in Vzhodni Evropi, ki je prisoten na Češkem (www.mall.cz), Slovaškem (www.mall.sk), Poljskem (www.mall.pl), Madžarskem (www.mall.hu) in v Sloveniji (www.mimovrste.si)."


Ne razum zakaj potem niso od teh mall strani skopirali obliko, ne pa da so novo šli delat in naredili res neko na pol delujočo stran, buge pa kot zgleda bodo odpravili enkrat, jah saj imajo čas. :S

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

abyssus ::

Saj pa testirajo spletno stran. Mi smo testerji.

driver_x ::

Če je že vse češko, potem naj pa še kupujejo tam Čehi.

techfreak :) ::

Do 2. aprila sem pocakal, ce je to slucajno prvoaprilska sala, ampak ocitno niso resni. Tudi ce ni bila sala, bi pricakoval da bodo prestavili nazaj na prejsno stran, dokler niso sposobni nove urediti ... tudi to se ni zgodilo.

Par dni pred menjavo sem nekaj kupil, sedaj mi je pa zal da nisem raje narocil iz tujine.;((

DarwiN ::

broken/link je izjavil:

dobim reklamo, 120GB kingston SSD za 50 eur.
veselo kliknem gor, grem na page, na pageu 75eur :D

 mimovrste kingston

mimovrste kingston


Dopoldan je še veljala cena 50€, ko sem pa par ur kasneje ponovno preveril, pa so že zvišali ceno na 75...

So jih na hitro prodali X komadov in povišali ceno... V vsakem primeru vsaj nestrokovno ravnanje, če že ni nategovanje...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

galu ::

Mavrik je izjavil:

Kako pa na geizhalsu posortiraš ven trgovine, ki ne pošiljajo v SI?


Ne gre. Sej si hitro zapomniš tistih nekaj, ki pošiljajo.
Tako to gre.

M.B. ::

Jaz sem zadnji tedn marca dobil na mail da bodo prvega aprila spremenili podobo pa da bo vse boljše pa lepše. Samo zgleda ni.

Je po moje tehnični sestanek zgledal nekako takole:
Everyone started out as a newbie.
Sadly only a handful ever progress past that point.

hojnikb ::

DarwiN je izjavil:

broken/link je izjavil:

dobim reklamo, 120GB kingston SSD za 50 eur.
veselo kliknem gor, grem na page, na pageu 75eur :D

 mimovrste kingston

mimovrste kingston


Dopoldan je še veljala cena 50EUR, ko sem pa par ur kasneje ponovno preveril, pa so že zvišali ceno na 75...

So jih na hitro prodali X komadov in povišali ceno... V vsakem primeru vsaj nestrokovno ravnanje, če že ni nategovanje...

Itk stvar niti 50EUR ni vredna (glej ssd temo), tko da nič zamujeno.
Lahko kupiš m500 (sicer 240gb) pa boš dal isto keša za per GB, pa stvar sploh ni v akciji.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

DarwiN ::

Hojnik, no ja, cena za Gb SSD diska je neprimerljivo višja kot cena Gb HDD diska, in če ne potrebuješ 240Gb, potem se nikakor ne splača kupit.. Ali če si na tesnem z denarjem oziroma si študent, tako kot moj brat, kateremu sem svetoval nakup, ampak so potem dvignili ceno.

Danes kupiš 120Gb za 50EUR, nato pa čez 4-5 let 500Gb SSD ponovno za 50EUR... In plačaš isto kot bi danes kupil 240.. Prefrigano, kajnede? ;)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

polpo ::

Kaj naj bi pomenilo " Se ne razlikuje" pri miškah? 8-O

Ziga Dolhar ::

... a kaj naj bi pa pomenila "vrsta okvirja" pa veš?

(Jst - upoštevaje opcije spodaj - ne. :))
https://dolhar.si/

hojnikb ::

DarwiN je izjavil:

Hojnik, no ja, cena za Gb SSD diska je neprimerljivo višja kot cena Gb HDD diska, in če ne potrebuješ 240Gb, potem se nikakor ne splača kupit.. Ali če si na tesnem z denarjem oziroma si študent, tako kot moj brat, kateremu sem svetoval nakup, ampak so potem dvignili ceno.

Danes kupiš 120Gb za 50EUR, nato pa čez 4-5 let 500Gb SSD ponovno za 50EUR... In plačaš isto kot bi danes kupil 240.. Prefrigano, kajnede? ;)

Glede na to, da dobiš m500 za ~65EUR v redni prodaji (torej 15EUR več kot tale akcija) in je zadeva neprimerljivo boljša (nobenih sandforce related težav in sinhron flash), morš bit _res_ cash strapped, da greš tega kingstona nabavljat. Zdaj ko so pa dvignal ceno na 75EUR, je pa itk totaln nesmisel, ko pa konkurenca ponuja več za manj EUREUREUR
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

NejcSSD ::

To so pa čEhi
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

DarwiN ::

Glede na to, da dobiš m500 za ~65€ v redni prodaji (torej 15€ več kot tale akcija) in je zadeva neprimerljivo boljša (nobenih sandforce related težav), morš bit _res_ cash strapped, da greš tega kingstona nabavljat. Zdaj ko so pa dvignal ceno na 75€, je pa itk totaln nesmisel, ko pa konkurenca ponuja več za manj €€€


Zdajle itak nima smisla, ampak za 50€ je pa bil good deal... Tut 65€ odpade, ker pol je res 240gb za 100€ boljša odločitev... S

S sandforce kontrolerjem pa ni nič narobe. Imam sam že 2 leti Corsair Force 3 120Gb s sandforce kontrolerjem in niti ene same težave... Ravno ko sem jaz takrat kupoval so izdali FW, ki je odpravil težave z BSODi..

Navadnemu, nezahtevnemu uporabniku so te reči brezpredmetne. Kontroler, znamka, hitrost.. Doesn't matter one bit.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0LN4r ::

Hja no moj kolega pa ma probleme, random BSODje, pa včasih se mu windows restore zažene. Uporablja ga pa 3 leta.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

Shady poteze kingstona so tista zadeva, ki delajo tale ssd slab.

Ta ssd se je namreč do pred parimi mesci prodajal z tošiba flashmom, ki je bil neprimerljiv hitrejši od micron async, ki se zdaj prodaja (vkjučno z tem pri mimovrste). Hec pa je, da zadeva ni nič posebaj označena, da uporablja slabši flash, kar pomeni, da bi neinformiran kupec šou na net, pogledal review tošiba varjante in rekel, ok tole je pa kul zadeva. Pa ni.


Kar se tiče sandforce težav. Zadeve so še zdaleč od odpravljenih. Res pa je, da so bsodi in ostali problemi bolj ali manj redkost, ampak se pa še pojavljajo (kar lahko potrdim, glede na to da si lastim dva različna pogona z latest firmware -- bsodi še vedno prisotni)

Bottomline; če si _res_ cash strapped in kupuješ prvi ssd, bi najbrž tale kingston bi ok nakup za ~50€. Ta woow efekt ssdjov dosežejo že slabši ssdji :)
#brezpodpisa

DarwiN ::

m0LN4r je izjavil:

Hja no moj kolega pa ma probleme, random BSODje, pa včasih se mu windows restore zažene. Uporablja ga pa 3 leta.

Je posodobil FW?

Jaz sem prvi dan tut imel random BSODe, ampak so - kot že rečeno - ravno takrat izdali nov FW, ki je odpravil vse težave.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

m0LN4r ::

Nikol ne zastopiš takih, ki šparajo na 10-15EUR. Za kave pa pir se pa takoj najde enak monej.
Ne njemu so se začeli pojavljat po dveh letih, ko je garancija potekla.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

DarwiN je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Hja no moj kolega pa ma probleme, random BSODje, pa včasih se mu windows restore zažene. Uporablja ga pa 3 leta.

Je posodobil FW?

Jaz sem prvi dan tut imel random BSODe, ampak so - kot že rečeno - ravno takrat izdali nov FW, ki je odpravil vse težave.

Jih ni. Je pa zadevo omilil do te mere, da večina (vkjučno s tabo) problemov nima.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()
««
6 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751619 (17816) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349514 (30336) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029377 (20703) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170541 (155371) zoot

Več podobnih tem