» »

Mimovrste

Mimovrste

««
67 / 67
»
»»

Gregor P ::

Meni gre predvsem na živce ta ponudba, kjer naj bi lahko produkt prevzel še v istem dnevu. Sem večkrat izbral to (v dopoldanskem času), a še nikoli ni bilo na voljo za prevzem v tem istem dnevu; v bistvu je bilo potem čez kakšne 3 dni na voljo, ali pa je prišlo sporočilo, da se opravičujejo in je produkt na voljo čez kakšna dva tedna:8) Ker so trenutki v življenju, ko dejansko potrebujem produkt še isti dan. Tako da jim predlagam, da naj to vrsto dostave/prevzema rajši umaknejo iz ponudbe.:|
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

c3p0 ::

VeganCyclist je izjavil:

Sej ENAA so isto sranje. Naročim matično. Dobim pa matično zavito v folijo brez papirjev, cdjev, škatle in okovja za pritrditev procesorja. Kličem gor, pa tip flegma: ja sej lahko vrneš, če ti kej ni všeč. Mislm WTF?!? Kaj pa moj cajt k ga zgublam z vami, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu ob pakiranju, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu ob pisanju reklamacije, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu na pošti, kaj pa moj cajt in benz, k se bom pelal na pošto, kaj pa poštnina, kaj pa čakanje na novo plato,.... kaj pa če vas odjebem za vedno nateguni?

Saj je študentku pod minimalcem čisto vseeno za to, če boš še njihova stranka, ali ne. Zahtevaš pa lahko njegovega vodjo in mu poveš svoje, bo več efekta. Ali pa enostavno greš drugam.

yoco ::

A je kakšen razlog, da ta izdelek ne morem plačati po povzetju in da je dostava kar 7EUR čeprav sem VIP?
https://www.mimovrste.com/torbe-nahrbtn...

Zgodovina sprememb…

• spremenil: yoco ()

Izak ::

Da, ker gre za partnersko prodajo in plačilo po povzetju... Poizkusi plačati vnaprej.

yoco ::

Tudi če izberem drugo možnost plačila, mi dostavo računajo 7€ :|

csam ::

"Zunanji" prodajalec. Sam doloca visino postnine. Mv nima nadzora nad tem. Kot amazon. Ti, kot kupec, pa odlocis ali bos kupil in placal.

Buggy ::

Gregor P je izjavil:

Meni gre predvsem na živce ta ponudba, kjer naj bi lahko produkt prevzel še v istem dnevu. Sem večkrat izbral to (v dopoldanskem času), a še nikoli ni bilo na voljo za prevzem v tem istem dnevu; v bistvu je bilo potem čez kakšne 3 dni na voljo, ali pa je prišlo sporočilo, da se opravičujejo in je produkt na voljo čez kakšna dva tedna:8) Ker so trenutki v življenju, ko dejansko potrebujem produkt še isti dan. Tako da jim predlagam, da naj to vrsto dostave/prevzema rajši umaknejo iz ponudbe.:|

Na to finto so mene ravno danes dobili, no malce sem bil sicer tudi sam kriv, ker nisem odprl dejanskega racuna...a naorocilo je bilo eno in stevilka je stimala :S

Zjutraj narocil dva artikla v enem narocilu (oba na voljo za prevzem takoj). Cez nekaj ur dobim obvestilo, da je narocilo z isto stevilko pripravljeno za prevzem.
Grem iskat in na blagajni placilo samo enega artikla. Prevzem drugega je nedolocen oz. sedaj pise, da je artikel pri dobavitelju. Ko recem, ce lahko potem za ta artikel spremnijo, da ga dobim po posti (samo zaradi tega ne bom spet hodil v LJ) pravijo, da ga moram stornirat in ponovno narocit..prva negativna izkusnja z moje strani.

Gregor P ::

Očitno se pri teh "algoritemskih ocenah" dostave ne upoštevajo vsi vnešeni podatki v sistemu oz. imajo zmešnjavo npr. gledam sedaj za nek produkt, kjer piše za njega (z zeleno), da je na zalogi; ko kliknem na njega piše, da je na zalogi od 14.7., ko ga dam v košarico in grem na blagajno mi pri dostavi napiše, da lahko pridem po njega fizično v trgovino 12.7., po pošti pa mi dostavijo 13.7. ... več kot očitno tu nekaj ne štima s temi podatki, ker če bo na voljo šele od 14.7., potem se logično tudi vse ostalo zamakne :8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

IL_DIAVOLO ::

Se ena izkusnja mimovrste. Narocil pozno popoldne, zjutraj ob 8:00 mi ze poštar gnjavi. Naslednji dan sem dobil se drugo posiljko, ker je moral pripeljati dpd, drugace bi se to dobil v roku 12 ur.

Btw mimovrste mb se je preselila na novo lokacijo. Da se ni treba tam guzvat.

Veselo kupovanje v najboljši spletni trgovini v Slo ;)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

alkoo ::

Včeraj želel kupiti monitor, našel dobro ceno na MV, pa je potem nekaj prišlo vmes in nisem imel časa oddati naročila. Danes refresh strani, cena je 10% višja in možno je uporabiti kupon - 10% ("odrezana cena").
Res super praksa. Iz principa bom kupil monitor drugje.
Sem naredil screenshot in razmišljam, ali je vredno jim poslati na mail vprašanje kakšna praksa je to...

Master_Yoda ::

Btw mimovrste mb se je preselila na novo lokacijo. Da se ni treba tam guzvat.

A se niso ze pred casom ali so se spet ?

In ta preselitev je na slabse - Zdaj bom moral kolesariti po stuff izven mesta 10 minut dlje v to industrijsko cono zraven Merkurja in leclerca ? Polek tega pa se kasirajo sedaj tudi za osebni prevzem, s tem da stanja zaloge niso vec tako tocna. Vedno bolj zahodno se selijo, kam bo naslednja selitev ? Prevzemno mesto Maribor, sedaj v Slovenski Bistrici. /s

Me ceneje in bolj komot zdaj amazon.de pride z tem da je izdelek malo cenejsi, postnine pa je 8 eur.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

««
67 / 67
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
30227801 (370) Hemi426
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14330251 (11073) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

8021557 (12883) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

368138746 (123576) zoot

Več podobnih tem