» »

PC-Freaks.net

PC-Freaks.net

tejo ::

Komentirajte stran www.pc-freaks.net... Hvala.
  • spremenilo: tejo ()

Loki ::

pa poglejmo...

  • linki do print strani ne delajo (pri prvi dobim npr. tole:http://amd/cgi-bin/news/printit.pl?prin...

  • kaj naj si mislim o tem stavku pod logom strani: Datum odprtja je prestavljen za nedoločen čas!

  • levi in desni meni bi bila lahko za vsaj 50% sirsa, lahko bi bilo tudi malo vec vertikalnega razmika med sekcijami (zadnje novice, testi, povezave)

  • levi meni je za moje okuse prevec slo-tech-like...



na splosno pa...
zasnova strani je sicer mal prevec slo-tech-like - po istem kopitu kot slo-tech, sam druga vsebina, pohvalil bi clanek o postavljanju streznika, fajn bi blo, da bi se napisal, da je dobro spremeniti IP iz all unassigned v localhost/127.0.0.1, seveda, ce bo slo sam za lokalni streznik; namescaj pa sam tisto, kar rabis (torej ce znas sam php, ne namescat perla, ker ti bo sam saro delal), poleg tega pa mores v php.ini spremenit vrednost enable_dl = iz On na Off!, da ti bo delal v IIS.
I left my wallet in El Segundo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Loki ()

tejo ::

1. do strani za printanje je sedaj pravi link
2. tista vrstica je zamenjana
3. razširjeno bo, ko naredim nove menije
4. delam nove menije
5. V članku o postavitvi serverja se nisem spuščal v podrobnosti, ker če se upošteva članek, na strežniku dela večina stvari...

Še kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

whatson ::

- stran se zeloo počasi nalaga... to me pri večini straneh odvrne od ogleda.
- naslov strani na forumu: Slovenski računalniški zanasenjaki
- še ena stran ki ima Bedna pravila™ ( Uporabnik dobi naziv Odpadnik™) :D To se mi res zdi skrajno patetično... Kot Stekla lisica:P
- dosti slovničnih napak, ki jih ne moremo spregledati. Mnogo je tudi stilnih napak. Stil pisanja večkrat izraža profesionalnost avtorjev.
(Desno spodaj bote opazili gumb Configuration na katerega seveda kliknete. samo ena med mnogimi).

In še kaj bi se dalo napisat.

tha_man ::

Na hitro sem pogledal, moti me da je dizajn praktično skopiran iz slo-techa (sploh če daš slednjega v bel stil). Malce originalnosti ne bi škodilo.

Glede vsebine si bom moral pa malo več časa vzet ;)

Loki ::

glede zadnjega...recimo
ampak vseeno pa dodaj tisto o enable_dl v tutorial, ker s to postavko na On (kar je po defaultu) PHP niti pod razno nebi delal.
I left my wallet in El Segundo

tejo ::

Kako pa meni dela php forum, k ste tolk pamentni!?

BTW: Ni grše strani kot s-t v belem stilu! Pa še neki, a na s-t niste sposobni enga disigna naredit, da vam jim more delat firma!?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tejo ()

cahahopie ::

come on! Dejte.. ne morete kar vse povprek kritizirat.
Igled sicer ni nevem kaj, toda ne morete rečt, da je skopiran s S-Tja. Ker ima malo podobne CSS stajle? Kar je zanemarljivo opazno. Ne morete rečt, da je to samo S-T s slabšim izgledom. Nikjer ne vidim podobnosti. Vi se znate samo obesiti na to, da je to kao nova Hardware stran in ta SUX, ker S-T ROX.
Moja osebna kritika:
Dobr bi blo popravit charset. Pa izgled je tudi nekako podobn phpBBjevem subSilverju... raje naret svojo temo za forum in tudi za stran. Drugače je sam izgled nekako dolgočasen. Potrebno bi bilo malo več grafike, večje estetske barvitosti, itd.. da nebom zravn zaspau.:D
Moti me tud, da stran nima neke Teme o čem se bo na tej strani sploh šlo. Nova hardware stran? Programiranje? Webdesign? ??? Pa tiste slikice škatelj ob strani logota so tudi neokusne. Pa malo še premisli o tistih nazivih v forumu.:D
Drgače pa je videt, da se trudiš... veliko sreče in znanja!

jRk0 ::

Izgled res malo spominja na s-t, ampak vseeno je zelo lep. pa stran je cisto kul, zdaj samo uporabnike treba pritegniti.
You fuck up once, you loose two teeth.

JurijTurnsek ::

no lep design.. sm strani na to temo je ko smetja in predlagam združitev vseh konkurenc slo-techa, da bi se začel slo-tech mal potiti...

drgač pa slike iz članka zamenjajte led v cdromu ne deajo, pa v stedinskem stolpcu, mu dej z css margin-left pa margin-right na enih 5 al neki takega, da ne bo prva beseda v vrst čist zravn borderja...
http://www.slatnaskejta.com

tha_man ::

cahahopie, izgled je pravzaprav veliko lepši kot bel stil na ST, tega sem omenu samo zaradi podobne osnovne barve. A vseeno je podobnost samega dizajna prevelika. Na vrhu velik 'banner' z imenom strani. Na levi menu z odebeljenimi postavkami in neodebeljenimi izbirami pod njimi. Spodaj anketa in števec. Linki so za razliko od ST na desni, tam pa so še (spet identično ST) na vrhu zadnje novice in spodaj članki. Vmes med menujema so novice. Hmm, bolj podobno bi bilo samo če bi blo enako :\\

Forum je pa pač PHP, kar je kul.

McHregec ::

Whatson ali imaš kaj proti Stekli lisici™? :D
Destroyer Of The Worlds.

Elemen_T ::

tha_man:
Sej ni važna podobnost.
važna je uporabnost, ki pa dejansko je uporabna.

Zakaj bi neki bluzil t novim designom, če obstajajo že obstoječi, ki dajo namen namenu.

Če boš pejdz resnično vsebinko (o)bogatil, svaka čast.
Ampak kolkor jest tebe poznam, tejko, ...jojme :D

tha_man ::

Jah, če že stran hoče konkurirat slo-techu, uspeha ne bo dosegla s tem da mu bo čim bolj podobna. To velja tud za večino ostalih slo hardverskih strani, slo-comp mi pade na um - podoben design, podobno ime, podobna tema. PC-Freaks ima vsaj ime originalno. Osebno mi je najbolj kul alternativa Ice Vulcano, ki ima zelo kul ime in lep pregleden design, ki je že na prvi pogled precej drugačen kot ST.

Že res da je vsebina tista ki obiskovalca pripravi do tega da se na stran redno vrača, a izgled poskrbi za prvi vtis, ki je še kako pomemben. PC-Freak je lep, ampak po mojem mnenju preveč podoben ST-ju. Tako :D

Misak ::

Elemen_T: hehe, a se tud teb dozdeva da ima nekdo vsak teden drugo strast.
No s tem ni nic narobe, samo odlocen je biti treba pri stvari.
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

Elemen_T ::

Misak: :D

Gandalfar ::

- lahk bi zrihtu, da bi sumniki delali ( Win2k / Mozilla 0.9.9 ) - na S/T recimo delajo brez tezav.

- zeloo pocasna stran. pri s/t se to da prezivet, ker vem, da je zadaj neka vsebina. Pri tebi grem raje stran kakor, da cakam..

- oblika strani se spremeni ko gres na forum. IMHO slabo.

- Ne drzis se enakih nazivov za dele strani. nekje imas Smeskote drugje pa Smilies. in cist BTW .. kaj je sploh point teh smajlijev?

- stran se predolgo nalaga. Vsakic ko klines se vse spet nanovo postavlja. Tecno...

- ce ze imate clanek .. napisete za postavitev KAKSNEGA streznika gre..

-

-

tejo ::

Stran sedaj ne obstaja več, ker smo se člani ekipe PC-Freaks pridružili strani IceVulcano, zato to temo zaklepam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari Slo-Tech se ukinja (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Slo-Tech
29016709 (10988) Tody
»

Novi Slo-Tech: meni zelo všeč! (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Slo-Tech
68743835 (25701) Ziga Dolhar
»

Ho ho ho

Oddelek: Slo-Tech
251708 (1123) Primoz

slo-comp -- katastrofa

Oddelek: Slo-Tech
211655 (1262) Primoz
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655325 (3840) Primoz

Več podobnih tem