» »

WOW

WOW

«
1
2 3

Horsechoker ::

Pobral sem Trial z neta, ter prišel do 20 lvl in naprej ne gre, zato sem se odločil da kupim igro. Sedaj me pa zanima kaj moram vse kupiti. Moram kupiti navaden WOW + Burning Crusade ali lahko samo zadnje? Z nakupm pridobim igranje na netu?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Tr0n ::

Kupis ali originalen WoW ali WoW + Burning Crusade (dodatek). Seveda pa moras vsak mesec placevat narocnino.

Kekec ::

Kupi oboje najboljse je kje dobiti kaksen paket obeh dveh!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kekec ()

strictom ::

WoW in BC te prideta skupaj toliko kot 1 gamecard.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Horsechoker ::

To da moraš za vsaki mesec plačevati naročnino se zavedam. Me pa zanima, če dobim "en mesec zastonj" z nakupom tega?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

kopriwa ::

Ko kupš WoW dobiš 1 mesc brezplačnega igranja, BC dodatek ne doda nič.

Modri dirkač ::

Sem tud že skor na konc trial verzije.
Fin špil, škoda, da imajo tako brezvezno obračunavanje.

Nimam vsak dan čas sedet pa špilat ...
Everybody lies!

Horsechoker ::

kopriwa: Hvala, to me je zanimalo

Modri dirkač: če bi imel zlomljen talus bi ga imel ;)
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Modri dirkač ::

:D
Sem prvo prebral falus ...

Jah, jest se vsedem mogoče 2x na teden za kakšno uro, dve.
Rad bi več, pa ne gre.
Everybody lies!

X-LoRd ::

ni ti treba plačevati vsaki teden lahko igraš na free serverih!,tudi jaz sem si jo naročil :D!

Rotaidal ::

Ti kar uživaj na tistih serverjih. Obilo ožitka z laggom in cheaterji.

Razlika med Blizzardovimi serverji in temi "free" je 1:10000000000000000000

Če želiš uživat v igri, ti tistih nekaj € na mesec nebo žal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Ahiles ::

Zraven dobis 1 mesec zaston sam da aktiviras moras neko placilo sredstvo vnest (fake cc sam mors pred iztekom v pravo spremenit) al pa game card kupt se ti pol zravn pristeje 1 mesec free + game card.

ahac ::

Sem reku že 100x pa bom spet:

Igrat WoW na "privat" serverjih je kot igrat golf z leseno palco za njivi. Lahko mal v brezveze nabijaš, ampak to pač ni prava igra.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

pingec ::

X-LoRd Zakaj tocno si igro potem naročil, če igraš na privatnem serverju ?

To kar je povedal Ahiles pa ne drzi. Takoj ko trial upgrade-as, se ti pristeje 1 mesec.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Horsechoker ::

No ja, špil prispe jutri. Can't wait.:D
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Pegaz ::

Pa ne igrat preveč. ;) Verjetno si že opazil, da je igra (in njej podobne) kar precej zasvoljiva. Ne padi tako daleč, kot sem jaz, ki sem ves čas razmišljal o igri, komaj čakal, da pridem domov igrat. Predstavljaj si kakšne sem imel počitnice na morju - mora. A sem se izmotal ven iz tega in zdaj se tepem po glavi, koliko časa sem zapravil.

Ne pravim, da ne igraj - samo drži se nekih mej in pazi, da te ne potegne noter preveč. :)

Horsechoker ::

Sem slišal marsikatero "horror" zgodbo povezano z Wowa in sem kljub temu in na splošnem odsvetovanju igranja igre nespametno pobral Trial z neta. Prijatelj je lepo rekel, Blizzard je Pablo Escobar današnjega časa :)

Sicer pa hvala za nasvet, sem si sam že naredil "urnik" kdaj bom igral, da me ne zanese preveč hehe


edit:
Je bilo slučajno kdaj kaj omenjeno o prenovitvi grafične podobe špile?
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Zgodovina sprememb…

strictom ::

NE! A si bil kdaj v Oggrimarju v katerem je nabranih po več 1000 ljudi? Na top računalniku klecne :)
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

LapD ::

ja zarad povezave, ne zarad računalnika;> No malo tudi to pripomore:D

pingec ::

Kaj pa manjka grafiki? In meni niti prenosnik ne poklecne v orgrimmarju, in sm na Outlandu ki je skos full, tudi ko je alliance raidal orgrimmar in je realm crashal ker je blo prevec folka je blo se vedno 30 fps.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Horsechoker ::

Zastarela je, vsaj zame. Ko pogledaš kako listje na drevesih, gibanje lave, itd... kot da bi bil v letu 99 in ne 2008.
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Modri dirkač ::

jah, špil je namenjen širokim množicam, in nimajo vsi supa dupa sli-crossfire quad core ddr4 ram doma.

Če se ne motim je špil izšel leta 2004.
Everybody lies!

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

Horsechoker.... kaj ti bi rad, da bi bila grafika ala Crysis? :\ Kaki comp bi te mogo met, da bi ti poganjal to...

Horsechoker ::

Naj igrajo potem na low ;)
Poštarja pa še nikjer ;(

Edit:

Sem se zmotil. Cigan je že prišel, vendar ni pozvonil, le Obvestilo o prispeli pošiljki je vrgel v kaslc.;( ;(( Upam da dobi raka
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Zgodovina sprememb…

Modri dirkač ::

Standard!

:D
Everybody lies!

ahac ::

Lvlaj do 70, joinaj raiding guild in pejt na kakšen 25 man raid. Potem se bomo pa lahko pogovarjal o fps. ;)

Sicer je pa tko kot so rekl... WoW pač ni Crysis, da bi ga lahko igral samo en majhen del folka. V WotLK bodo sicer dodal neke nove efekte, ampak nič posebno zahtevnega za PC, ker hočejo, da je dostopen vsem.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Rotaidal ::

Če bi res rad igral igro z dobro grafiko, pol počakaj na Age of Conan...

Horsechoker ::

Zopet težave;( Ko hočem nadgradit Trial v polno verzijo mi vedno vrže na njihovi uradni strani tole: The authentication key you have entered is invalid. Please check the key again for any missed or incorrect characters
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Rotaidal ::

Saj ti lepo pove...

Please check the key again for any missed or incorrect characters:\

Drugače pa si na EU Blizz strani?

Horsechoker ::

Ne, na Eu stran se sploh ne morem prijaviti z trenutnim accountom... Po vsej verjetnosti sedaj ne bom mogel nadaljevati s trenutnim računom, ki je registriran na "pravem" Wow-u in bom moral od začetka? :S
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Horsechoker ::

No ja, zmaga uglavnem. Mesec dni imam "zastonj" samo kaj ko se ne morem registrirati. Nimam kreditne kartice na katero bi mi lahko zaračunavali in nisem kupil dvomesečne gamekartice, da bi imel prvi mesec "zastonj", čeprav sem kupil Wow in dodatek. Blizzard slava ti!
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

Rotaidal ::

Ko se registriraš vpiši fake številko kreditne kartice. Pol pa dodaj game card. To smo mislim, da naredili vsi, ki igramo WoW na gc.

Sicer pa mislim, da sedaj obstaja možnost, da takoj izbereš igranje na gc, tako da nea rabiš kreditne kartice... vendar nism ziher.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

pingec ::

Če si se registriral na www.worldofwarcraft.com mi sploh ni jasno kako ti je ratalo igrat na US realmih brez da bi kaj tikal.

Če hočeš naredit EU account je vse kar moraš narediti naslednje:
-greš sem in ustvaris trial account
-greš sem in kliknes na account management, potem imas tam nekje opcijo upgrade account al nekaj podobnega, pac kliknes tam gor in vpises cdkey ki si ga kupil (ne TBC ampak navaden WOW cdkey)
Sedaj imas non TBC account in lahko igras wow brez da bi kasrnokoli kreditno kartico rabil.
Ce hoces(si kupil) še TBC dodatek preprosto upgrade-as account še s tisti cdkeyem.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

Horsechoker ::

Brez da bi kaj tikal?

Ravno to sem naredil ja, pobral EU -trial verzijo in direktno nadgradil in povrhu dobil še 10 dni zastonj. Hvala vseeno.
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

pingec ::

No, potem nadaljuj po postopku ki sem ti ga napisal.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

X-LoRd ::

eno nujno vprašanje mam za vas!!! kje bi lahko prišel čim hitreje do WOW+dodatek da bi si naročil prek po spletu?(ker mi ona ni šla pa sem poslal nazaj zdaj pa nimajo več na zalogi(mimovrste)>:D
KJE SE ŠE DA DOBIT OBA!???

Horsechoker ::

Mantis
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

T-Majo ::

Js bi tud rad trial probu sam k nimam omenjene kreditne kartice k jo zahtevajo.

Ima kdo kakšno idejo kako vseen probat?

Modri dirkač ::

Za trial ne rabiš met nič, samo registriraš se.
Everybody lies!

T-Majo ::

Aja. Potem je to nanovo. Pred parimi meseci si še moral vtipkati št. kreditne kartice. To pa zato da če si se odločil igrat naprej so ti samo trgali z bančnega računa.

Rotaidal ::

Pred parimi meseci si še moral vtipkati št. kreditne kartice.To pa zato da če si se odločil igrat naprej so ti samo trgali z bančnega računa.

Ja, vendar si moraš prej igro kupit. To ne gre, da bi igral trial, pol pa samo vpisal gc, oz da ti z računa potegnejo. Lahko pa igro tudi preko neta kupiš, se mi zdi.

pingec ::

Seveda da gre, igras trial, pa samo cdkey vpises in imas. Potem pa samo gamecard vpises ko rabis in imas. Kaj je tu tako tezkega za razumet?
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

ahac ::

Jao, ste eni geniji. :O 8-O

Rotaidal pravi, da ne gre BREZ nakupa igre, ti pa trdiš, da gre tako, da vpišeš cdkey.
HALO! Earth to your pingec: Cdkey se dobi z nakupom igre.

Ja, gre tako, da igraš trial, vpišeš key (z škatle od igre) in potem še gamecard.
Ne gre tako, da igraš trial in vpišeš samo gamecard.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

pingec ::

Potem pa se opravičujem, sem narobe razumel odgovor.


Aja, gre pa tudi tako, da igraš trial in vpišeš CC :D (pri tem ti seveda trgajo še ceno cdkeya in account avtomatsko upgrejdajo)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

ahac ::

Eh, škatla mora bit. In to na polici, da jo vsak obisk vidi! :D
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Ahiles ::

pingec ne da se igro MORAŠ kupt da dobis cdkey v EU verziji ne moras kupit spila dirketno pri blizzardu samo preko cc. Prav tako moraš Hkrati ko vneseš cdkey vnesti tudi Plačilno sredstno za naprej CC ali GC vendar ti prvič trgajo šele ko poteče tisti free mesec tko da prvo dob spil pol pa pametuj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

pingec ::

A se greš stavit?

Seveda da lahko kupiš cdkey direktno od blizzarda in prav tako lahko iz triala upgrejdas v full account ce ze imas cdkey in pri tem ne potrebujes ne CC ne GC. In to velja za EU in US.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

X-LoRd ::

rabim NUJNO vašo pomoč!kje lahko najdem kodo za 30dni free ko sem kupil paket kje je wow+dodatek za 35e pa nikje nenajdem kodo

kje se nahaja koda oz. kje jo lahko najdem?

pingec ::

Ne rabiš kode, ko ustvariš račun s cdkeyem iz škatle se ti avtomatsko prišteje 30 dni zastonj igranja.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

X-LoRd ::

ja samo tu mi piše da moram dat
Enter Your Game Card Code:
Game Card Code:
jaz je pa nimam kako ga lahko preskočim?

link:
https://signup.wow-europe.com/gamecard....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: X-LoRd ()
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217441 (7862) oo7
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259793 (12823) kr?en
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487179 (4627) Denis6
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849394 (4696) Buggy
»

Nakup igre WoW

Oddelek: Igre
183078 (2697) nuclear

Več podobnih tem