» »

WOW

WOW

1
2
3

pingec ::

Pojdi po postopku, ki sem ga napisal v mojem tretjem postu in vse bo delalo tako kot mora.
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

dukenukem ::

bojte se tega špila:D sosedov tamal 1 tedn ni šel v šolo, k je doma nažigal wow :D

Horsechoker ::

Navodila so ti na prejšnji strani...:\
But I don't want to be dead. I want to be alive. Or a cowboy.

fiat10 ::

Sej zej bo pršla nova wow pa bo baje bolša grafika , pa sej tud ta ni preveč slaba sam loh bi mal pobolšal :))

Rotaidal ::

Če še ga bodo kaj veliko srali na grafiki, bom pol nazadnje res imel samo 5 fps;((

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

fiat10 ::

ja baje bo mal bolša grafika:\

MTm2H37rqt7B ::

Ja, z lich king dodatkom naj bi izboljsali efekte ognja ipd. Vendar bo to IMO sa mo za lichking ozemlje.

Good Guy ::

a če recimo kupim World of Warcraft Burning Crusade tle v mantisu to pomen da dobim wow + bc ali samo bc?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rotaidal ::

Dobiš samo TBC

Drugače če še nimaš osnovne WoW igre, mislim da se ti splača kupit WoW Battle Chest. Dobiš WoW + WoW Tbc, pa še nekaj drugih stvari. Cena je 34,00 €

KliK

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

Good Guy ::

no bom kupu tole škatlo najbrž ja..sej za igranje
pa še neki me zanima na kterem "serverju"se splača igrat oz kje je večina slovencev
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Rotaidal ::

Veliko Slovencev igra na serverjih Mazrigos - Horda in Kazzak- Allliance. Veliko pa še jih je na drugih serverjih. Recimo na Daggerspine in Balnazzar.

Good Guy ::

kaj pa za horde? k allianca me ne vleče najbolj:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Rotaidal ::

Saj sem napisal Mazrigos - Horda:) Horda je tudi na Balnazzarju.

Good Guy ::

aja ups.. sm spregledu.. tnx

pa še neki me zanima .. kašna je razlika med normal pa med rppvp serverji?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Good Guy ()

Rotaidal ::

Na normal serverjih te ne more nasprotna frakcija napast, ko lvl-aš. Ni tistega "gankanja" kot je na pvp serverjih.Razn če to omogočiš. Pvp on, pvp off.

Rppvp pa je enako kot pvp, le da se igra po RP pravilih.

Good Guy ::

hmm mam problem

ko hočem spremenit resolucijo dobim black screen.. in zadeva se nikamor ne premakne...

pozna kdo rešitev?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

ahac ::

Kot že rečeno:

normal = nasprotnik te ne more ubit razen, če ti napadeš nekoga
pvp = nasprotnik te lahko vedno napade

rp = role playing
To pomeni, da se moraš obnašat kot bi se tvoj lik. Večina igralcev ima tam za svoje like izmišljeno preteklost in razloga za določeno obnašanje.

rppvp = rp + pvp
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Good Guy ::

mal za probo sm šou dons..

mam pa orc warrior..
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

TRANCE MAN ::

Ve kdo na kateremu serverju igrajo Slovenci in kaj je ''the best'' race(mislim v Burning Crusade) ker se čisto nov v tem.

Rotaidal ::

Malo bolj gor bi pogledal in bi videl, na katerih serverjih igrajo Slovenci.:\ "The best" rase pa ni:\ Verjetno si mislil classe. Vendar je odgovor enak. Vsaka classa je po svoje najboljša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

strictom ::

Najbolš klasa je itak Mage. To vsi vemo :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

MTm2H37rqt7B ::

@strictom:

Da ne bos zacel flamewara.

rdecaluc ::

Druidi so overpowered .. sm šou enkrat za hec arence .. 8/10 proti kerim sm šou so bli druid teami. Aja pa rougi so tud kr močni.
Est modus in rebus. ,typos

Rotaidal ::

strictom...:D Odvisno za kje to misliš. V areni imam najraje mage >:D Sploh če je fire mege. Ko pade crit po njem po 2-3 sprve. Frost magi so že druga zgodba, ampak še vseeno gre :) Igram pa kot ms warr. Mislim da je 1v1 lock še vedno boljši:) Nimajo za brezveze vzevka "duel kings" :)

Tako kot sem že omenil. Vsaka klassa je po svoje najboljša. Seveda, če znaš z njo igrat.

rdecaluc Droodi so res premočni v 2v2 kot healerji. Vendar ne smeš gledat 2v2. Ampak 5v5. 2v2 ekipe nebojo nikoli uravnotežene, ker je preveč odvisno od setupa in geara.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

TRANCE MAN ::

Hmmm....
Mika me Undead ali Blood Elf(for HORDE MWOHAHAHA)...Dober videz, kanabilizem(or whatever),pod vodo zdržijo dlje in še pijače hrane ne rabiš(se mi zdi),pri blood elfih pa kradenje mane videz in še in še...
Class me zanima ja, rasa bo pa undead ali blood elf.
Mislil sem Slovence na privat serverjih original pa ne, saj mi je bedno plačevati(1x pozabiš in je cel vik in krik in še starši niso za to)

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

LoL.... WoW boš igral na privat serverjih? lol

Če ti je tak težko dat tistih 28€ na dva meseca, pol res nevem.

in še pijače hrane ne rabiš(se mi zdi)

Od kje pa tebi to, da UD nea rabijo hrane in pijače? lol

saj mi je bedno plačevati(1x pozabiš in je cel vik in krik in še starši niso za to)

Zakaj bi bil cel vik in krik, če bi pozabil 1x plačat?:\ Saj ti ne zbrišejo accounta če ne plačaš lol.


In... na privat serverjih ne deluje skoraj nič. Lvl 70 postaneš še predno ubiješ prvega moba. Konstanten lagg, disconnecti, prevozi med svetovi ne delujejo tako kot bi morali, tudi flaying pathi ne. Srečal boš max 10 ljudi na serverju. Da ne omenjam niti battlegroundov in aren >:D

Če se ti da to igrat, pol ti želim veliko veselih uric ob wow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

TRANCE MAN ::

Morda si bom kupil original.Sedaj pa povejte najboljši class za Undead in Blood Elf in to za PvP in PvE.Prej sem igral L2 vendar je bil boring ker je tako malo ras drugače pa je fajn vendar mislim da je Wow boljši.Prosim predloge...

Rotaidal ::

UD so dobre vse classe v pvp. Ud warr malo manj v pve. Belf pa se večinoma igrajo zaradi paladinov.

rdecaluc ::

Čaki kaj je enkrat prbou pevc od Corpsov. " Die alliance emo co*k suck*rs" . Lej pejt hordo ... sej sploh nima veze da se skos s slovenci hočš neki družt ker so od vseh najbl pametni pa škrti . Warlock je fajn ker ima "peta" pa zastonj (ne čist no ^^ ) mounte. Potem paladin je tud fajn xD ker ima zastonja mounte (tko no ) pa allmighty "bubble" ˙n hearth out. Ampak bubble se da zdej dispellat , tako da to ni tok fajn . Drugače pa rouge sploh ni slab ... neviden si in pa backstabbaš vse :D
Est modus in rebus. ,typos

Good Guy ::

horda FTW ja
jst pa delam na fury warriorju (dps)
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

TRANCE MAN ::

Jah...Če ne bom pa več char-ov naredu pa videl v katerem se najbolj ujamem:))
Rouge mi ni fajn če prav je, ker nisem takega hinavskega tipa da bi bil skozi neviden in jim od odzadaj vrat rezal|O

TRANCE MAN ::

Še eno vprašanje ker jaz sem complete NooB v tej igrici.Kateri mage je najboljši Arcane Fire ali Ice in koliko točk je vseh v teh talentih???Isto vprašanje za Paladina?

Igram BElf(paladin) in UD(Mage) v kratkem še Dwarf Hunter ker ko sem gledal Trailer se mi je zdel COOL skupaj z medvedkom(v narekovajih>:D )

zdobersek ::

Osebno sem igral fire magea (troll), vendar nisem pozabil na ice & arcane talente - pridejo (poleg podobnih fire spellov) zelo prav v bojevanju z gručami, pa še dobro izgleda (arcane explosion).

ahac ::

Bom spet reku kar sem že 100x:
Igranje WoW na piratskih serverjih ima tolk z pravo igro kot ima nabijanje jabolka z leselo palco po njivi z golfom.

Tko, da... če misliš igrat na "privat" serverjih potem nimaš kaj delat v tej temi, ker tisto ni WoW.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Rotaidal ::

TRANCE MAN.....Če boš igral maga daj talente v frost. Pri paladinu pa je odvisno kaj hočeš bit. Za dps bodi retri. Za healanje holy, za tankanje pa prot. :)

rdecaluc ::

Yup ... samo na originalnih serverjih , ker je škoda cajta (še bolj kot ponavad ).
Est modus in rebus. ,typos

Matek ::

Še eno vprašanje ker jaz sem complete NooB v tej igrici.Kateri mage je najboljši Arcane Fire ali Ice in koliko točk je vseh v teh talentih???Isto vprašanje za Paladina?

AFAIK od desetega levela dalje dobis vsak level 1 tocko, pa si preracunaj koliko jih je :P. Kar pa se tice izbire talentov, pa ni enolicnega odgovora, vsak je pac dober za nekaj (ponavadi imas tri izbire - raidanje, solojanje in pvp). Dokler se ne prebijes do levela 70 je najbrz najboljse uporabljati bolj frost, ker imas z njim najvec nadzora v boju z mobi oz. po domace povedano - stvar je najbolj zabavna, ce imas majhne moznosti crkovanja :D .
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ahac ::

btw, obstaja ogromno talent calculatorjev.

Sicer pa mislim, da za levalanje ni tako zelo pomembno. No.. jasno, da ne boš vse dal v healing drevesa, če boš soliral, ampak jaz nikol delal kakšnega natančnega načrta preden sem začel char. Sej ni tak problem respecat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Matek ::

Aja, ne, ful natacen nacrt ni tako pomemben, je pa vseeno dobro se malo izobraziti o vsem skupaj. Prijatelj je recimo, ko smo zacenjali igrat, pri warriorju vse zmetal v protection, ker je pac izgledalo kul, da si mocnejsi in tako dlje prezivis. Pri mageu je se malo manj ocitno vse skupaj.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Rotaidal ::

Ja... Če igraš s kolegi pol je fajn igrat z prot warriorom:) Ampak, da soliraš oz lvlaš kot prot warrior... kriza. Že na splošno mislim, da je warrior najtežja classa za lvlat. Sploh če igraš warriorja kot prvi char, po moje. Problem že nastane če te napadeta 2 moba ali več. Pol še samo moliš, da ni dobene alliance/horde okoli:D Druge classe imajo vsaj heal oz cc.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rotaidal ()

strictom ::

Za mage je najbolš solo AOE Farm. Največ XPja in še clotha ogromno nabereš. Je pa večina talentov v frost in in v 1v1 bolj kot ne neuporaben (improved blizzard, deep frost, ...).

Za paladina pa soliranje je Retribution najbolš. Po lvl 20 ko dobiš od talentov SoC, gre do 70 ko šus :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

kopriwa ::

Vsak klas ma svoje prednosti in slabosti, ki so odvisne od nasprotnika s katerim se bojuješ. Zabavn je pa lahko z vsemi talenti, tut healing specci, če rad konsantno (a bolj počas) lvl-aš. Morš pa nafehtat enga maga, da ti vodo nardi (čeprov eni pravjo da so bread specced pa ne morjo ;)..sm se sam obrnu pa šu brez komentarja, lenuhi eni :P). Z vsakim maš tut tiste najboljše situacijske momente, ki se redko zgodijo, a ko se, se ti zdi da lahko zdej srečen končaš z igranjem (recimo hunter multi shot crit na 3 gankerjih, k tepejo en low lvl char, na koncu jih s pomočjo kazga moba vse 3 fentaš-priceless)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

strictom ::

Za hitro lvlanje bi ti priporoču Hunterja z talenti v beast. Dobesedno kosiš mobe dol :)

Isto dober je tudi rogue a ga komot nekaj z velik armorja skensla.

Pa mage AOE grindanje je tut nenormalno hitro.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

TRANCE MAN ::

Sem se odločil za Maga :D Malo Frosta večinoma Arcane za paladina pa ne vem čim več moči in heal power pa bo...:P

skratek ::

Jz pa igram holy prista in so mi zelo uredu. :))

DOOM_er ::

Frost mage t3h pr0 imb4 g4nk p0w3r. Ja mage je dost hud mam enga na lvl 64, igram pa na kazzaku pri hordi in sem undead (forsaken are metal! 111 and i survived barrens chat :d ). Največja jeba so zame hunterji, mater jim spalim jadno. Se pa da zgenkat ene 2 na enkat, seveda zbuffan ter z obilico elixov pa potov :d.

Aja še neki mi ni jasn. Kuko lohk pr mmorpgju igraš humane!?!?! ;((
Robots will steal your job. But that's OK

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Alpheus ()

rdecaluc ::

Pač povprečni ljudje , ni odstopanj pa to. Drugače pa : " I stand for the light ! " :D
Est modus in rebus. ,typos

strictom ::

Hunterja komot zjebeš. Laufaš okrog njega da ne more uporabljati loka/puške/samostrela.

Če ti ni škoda mane ga pa z IAE pokoleš :D
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

DOOM_er ::

z magom bl teško laufaš pa kestaš spelle, idin če bi mev use na insta, to pa na žalost niam, najbol kar lahk nardim je da sheepam masterja zbijem peta, fuknem vn elementija pa si ruknem shield pa prtisnem i win button :D
Robots will steal your job. But that's OK

Good Guy ::

jas wow owna:D :D

lvl 20 jutr pa dobim original>:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217422 (7843) oo7
»

World of Warcraft vs Guild wars (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Igre
67259791 (12821) kr?en
»

Rift: Planes of Telara

Oddelek: Igre
487175 (4623) Denis6
»

Age of Conan (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
849394 (4696) Buggy
»

Nakup igre WoW

Oddelek: Igre
183078 (2697) nuclear

Več podobnih tem