» »

Nakup igre WoW

Nakup igre WoW

Angelo ::

Pozdravljeni,

rad bi začel igrati igro WoW in me zanima, če kupim samo cataclysm bom lahko igral igro ali morem kupit basic verzijo igre + vse dodatke, da bom lahko igro igral? Pa tudi zanima me kako je z plačevanje teh game card-om kje lahko to kupim? Pa ob nakupu igre je game card za en mesec že priložen?

en ki se malo bolje spozna na to bi ga lepo prosil, da mi malo obrazloži in se mu že v naprej zahvaljujem!

Lp

XsenO ::

Če niso kaj spremenili rabiš vse kupiti. Toplo ti priporočam, da se WoWa izogneš :P
1 + 1 = 1

BALAST ::

Rabiš:
Dober PC! Potem pa kupiš igro in dodatke v tujini, ker je ceneje. npr Zavvi
World Of Warcraft Battlechest - PC EUR11 -10dni brezplačno, preden vpišeš original kodo igre v Blizzard račun, da ti potem ostane še 30dni igranja
World Of Warcraft - WOTKL - PC EUR15 -ko imaš prve dva paketa inštalirana ti ponudijo še 10dni zastonj preizkušnje Cataclysm
World Of Warcraft: Cataclysm - PC EUR22 -brez brezplačnega igralnega časa. Tako da Cataclysm res namesti kot zadnje, medtem pa pač preživljaj tistih 50dni v spoznavanju WOW.
World Of Warcraft: 60 Day Time Card 20EUR -kupuješ vsake 2 meseca, mogoče kdaj pa kdaj še primaknejo kakšen dan več. Cenejša varianta, kot če bi kupoval direktno na Blizzard uradni strani.

Angelo ::

Aha, torej če kupim battlechest ne rabim kupiti burning crusade samo še WOTKL in Cata?

BALAST ::

Jap!

Angelo ::

Hvala BALAST!

DOOM_er ::

se pravi na zavvi je gamecard 18 EUR? ali je treba še kaj zravn prištet?
Robots will steal your job. But that's OK

ahac ::

Za igranje do lvl 60 je dovolj navaden WoW brez expansionov (to vključuje vsa low lvl območja, ki so bila prenovljena zdaj pred izzidom Cataclysm).
Expansione pred lvl 60 rabiš samo, če hočeš igrat nove rase (draenei & blood elf v TBC [ki je itak v battlechest], goblin & worgen v Cataclysm).
Torej... če nisi čisto prepričan, da boš igral do lvl 85, potem si najprej nabavi Battlechest (WoW+TBC) in boš lahko šel do lvl 70. Ko pa to dosežeš pa nabaviš še WotLK in potem Cataclysm.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Angelo ::

Preku Zavvi lahko plačaš samo preko kartice ali je možno tudi po pošti po povzetju? In kako dolgo se kaj čaka da pošiljka prispe?
Pa, če ima še kdo kakšno slovensko stran ki pošiljajo po pošti naj prilepi lepo prosim link.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Angelo ()

def0r ::

Angelo zavvi kakor vem ne posiljajo po povzetju. vecinoma naj bi posiljke trajale kaksen teden da pridejo.
Slovenskih trgovin za igre imas kar nekaj:
-igabiba
-3dsvet
-platform
-playtech

Angelo ::

Zanima me tudi opcija, če bi šlo, da bi naprimer nabavil basic verzijo in nato nadgradil BS WOTLK in Cata z piratsko verzijo? Je že kdo to poskusil?
Ker že z basic verzijo bi pridobil cd key ali rabiš z vsako novo nadgradnjo novi cd key?

In še enkrat hvala za vso pomoč in odgovore!

mihec87 ::

Če še nisi igral preizkusi tisti par dnevni free trial pa boš videl če ti je za to.

Mavrik ::

Kako točno pa bi ti piratsko to skopiral? Saj ti veš da se za WoW plačuje naročnina a ne?

Piratski serverji pa niso lih vredni omembe.
The truth is rarely pure and never simple.

fingaz ::

Zdravo

Ker ne igram ti lahko prodam svoj account (Battlechest + Wrath of the lich king). Se mi zdi da mam 4,5 lvl 80 + neki golda bi mogl bit :) 65e
max.power22@hotmail.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fingaz ()

Angelo ::

Mavrik je izjavil:

Kako točno pa bi ti piratsko to skopiral? Saj ti veš da se za WoW plačuje naročnina a ne?

Piratski serverji pa niso lih vredni omembe.


Vem vem, saj ne govorim o naročnini govorim o dodatkih WOTKL in Cata ki se najdejo na netu in me zanima če bi se dalo igro piratsko nadgraditi,
osvnovno verzijo pa bi kupil da bi pridobil cd key.

ahac ::

Ne.

Za vsak expansion dobiš cdkey. Ti imaš lahko inštalirano kar hočeš (čisto legalno - sploh ne rabiš iskat piratskega, ker ti WoW sam downloada in inštalira expansione, če ga tko nastaviš), ampak če nimaš vpisanega cdkey na accountu, potem tisto ne bo dostopno.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Angelo ::

ahac je izjavil:

Ne.

Za vsak expansion dobiš cdkey. Ti imaš lahko inštalirano kar hočeš (čisto legalno - sploh ne rabiš iskat piratskega, ker ti WoW sam downloada in inštalira expansione, če ga tko nastaviš), ampak če nimaš vpisanega cdkey na accountu, potem tisto ne bo dostopno.


Aha, hvala!

Angelo ::

Kaj bi mogoče kdo vedel za razlog, ko zaženem lancher in pritisnem tikpo "Play" mi ne zažene igre (nič se ne zgodi)?
Uporabljam windows 7

nuclear ::

Zaženi direkt Wow.exe iz mape.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

World Of Warcraft (strani: 1 2 3 428 29 30 31 )

Oddelek: Igre
1534217469 (7890) oo7
»

World of Warcraft v zadnjem četrtletju izgubil sedmino igralcev

Oddelek: Novice / Igre
3311213 (7963) Nummy

World Of Warcraft

Oddelek: Kaj kupiti
10804 (577) Mavrik
»

Igralci spletnih iger niso nedružabni

Oddelek: Novice / Igre
155363 (4665) para!
»

Prihaja nova razširitev WoW

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
3011032 (9513) Mipe

Več podobnih tem