» »

UFO Area 51 - The Alien interview

UFO Area 51 - The Alien interview

««
8 / 12
»»

Nejc Pintar ::



ja, res je, to je on! Obstaja!!!
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

jype ::

A to je spet en iz černobila?

Rare Exports

destroyer2k ::

'FireSTORM'

Ka pa teb ni jasno?
Prvo preberi moj post kar sem napisal nato pa kritiziraj!
ampak v resnci ni samo je imel gensko napako katera se pojavi približno v 0,0001% populacije
Jaz sem povedal da je genska napaka in ne alien in tudi sem povedal da jaz ne vrjamem v alien kaj, edino v UFO vrjamem samo tisto pa ni alien ampak lahko je samo zelo napredni letalo kake vojaške organizacije.

Sem še 1x prebral post in vidim da si menda reko v sarkazmu, drgače pa tudi ni edini primerek ta dojenček, sem ih videl še 3 z enako gensko napako.

Zgodovina sprememb…

Matev ::

tisto je genska anomalija

ne se hecat s tem

ufo-beliverji

zresnite se
http://images.google.si/images?hl=sl&q=harlequin+fetus&um=1&ie=UTF-8&sa=N&tab=wi

destroyer2k ::

Matev

Pa kaj si slučajno mutav! Oprostite za jezik samo že drugič sem povedaril da je genska napaka in ne alien, tako da ne vem več zaka greš težiti s takimi da sem rekel da je alien. In še nekaj UFO a veš kaj pomeni? No ti bom razložil Unidentified flying object ali pa neznani leteči predmet in če kdo to omeni se ne gre o nezemljanih ampak samo o neznanem predmetu.

'FireSTORM' ::

destroyer, saj je sam povedal da se z tem ni za hecat(z to gensko problematiko) in dal sliko ufo-beliverjem(mišljeno alien beliverjem, verjetno) kar si pa ti dokaj nazorno pokazal da nisi. Ali pač?

Si me zadel, bil je sarkazem, zato tudi zadenj "stavek" v oklepaju.
Those penguins.... They sure aint normal....

destroyer2k ::

Heh ja sej jaz sem dal sliko zato da si nekateri si predstavlajo kako se lahko človek rodi z gensko napako in da ni alien. Samo ta primerek kot sem dal ne moreš veliko srečati ko kolikor se spominjam je življenska doba takšnega dojenčka par tednov.

No pa še enkrat da povem jaz ne vrjamem kaj veliko v alien, pač da nismo sami to ne vrjamem ampak da so med nami pa ne vrjamem.

T-Majo ::

Sam neki ne!


Tiste slike ki so ble na prejšni strani prilepljenje in naj bi bili nezemljani; ali je Photoshop (zelo dobro narejeno) ali je pa res.


Verjamem v genske napake. Sam da bi pa človek imel črne oči? Nosa pa ušes skor nebi blo? Pa oblika glave? Niti telo ne deluje kot na stopnji dojenčka ampak bolj ''odraslo''.


Sam nevem kaj je res kaj ni res. Ampak sm 100% da genska napaka ni; vsaj na slikah o katerih sm govoru (ne o tistem podanem linku, ki so na sliki novorojenčki).

jype ::

Jaz mislim, da ni photoshop.

Mislim, da je lutka.

PacificBlue ::

@Matev

Kake slike..Ne morm verjet:\




A ti veš, kako so zemljani dobili obliko? A ti veš, da je taka oblika temeljito neprimerna in potratna in je zgolj ostalina procesa, ki ga imenujemo evolucija? Najbrž ne, sicer ne bi tega jemal kot "dokaz".


jype pozabi na Darwina...

Ziga Dolhar ::

Intelligent Design?
https://dolhar.si/

PacificBlue ::

Verjamem v genske napake. Sam da bi pa človek imel črne oči? Nosa pa ušes skor nebi blo? Pa oblika glave? Niti telo ne deluje kot na stopnji dojenčka ampak bolj ''odraslo''.


Ja evo..:) Se mi zdi da ostali sploh niso slike v redu pogledali:D :D

PacificBlue ::

Intelligent Design?

Ja točno..Greyi(nezemljani ki so na sliki) so v bistvu genetski poizkus reptilov(the masters)..Zakaj misliš da so takšne legende o zmajih, o kači ki je zapeljala Evo itd..kača nasploh ima nek močan simbol..

Zgodovina sprememb…

PacificBlue ::

Evo ga:D




A zdaj opazite razliko med fake in real photo?

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

PacificBlue ::

To pa je res.

KLIK

Zgodovina sprememb…

dukenukem ::

sm gledu en dokumentarc od sr71 blacbirda,kašna makina, pa je bla odstranjena iz uporabe že leta 91;) njegovi nasledniki so sigurn čudo tehnike, pa nikjer ni uradnih slik, sam razne photoshop domneve

PacificBlue ::

@dukenukem

Evo nekaj malega:)

KLIK

dzinks63 ::

:)) Kaj imajo sedaj najboljšega v uporabi , lahko samo ugibamo, next gen supersonično letalo :

Tole še tudi nisem zasledil

veliko se govori o aurori

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: OmegaBlue ()

dukenukem ::

tale na ladji zgleda kr hud.če je res taprav,da ni iz unga filma stealth ;)

dukenukem ::

še en video od f 35 ki pristaja in vzleta navpično kot harrier klik čeprov je že 7 let star letal tole ;)

PaX_MaN ::

Tkole vam povem: noben človek me ne bo prepričal v obstoj vesoljcev in podobnega.:D :P

BigWhale ::

Kaj pa je cudnega na f-35?

Keyser Soze ::

Matr, tale Area 51 je pa še mene začel fascinirat. Če ne zarad druzga že zato, ker se tolk govori o njem in bi mi bli vsi preklet fouš, če bi šel tja. :D

En tak, vikend izlet v "UFO research facility". Jeajjj.:)
OM, F, G!

'FireSTORM' ::

Tkole vam povem: noben človek me ne bo prepričal v obstoj vesoljcev in podobnega.:D :P

Neizmerne, brezmejne velikosti vesolja in v njem samo zemlja z življenjem...presneto velika potrata prostora.

Jaz bi rekel malo drugače.
Verjamem da nezemeljna bitja obstajajo.
Verjamem da so tudi med nami, ampak ne v taki obliki kot si jih mi predstavljamo(glava večja od telesa, oči kot žoge za košarko....), ampak prej v kaki obliki kake bakterije ali česar podobnega.
Those penguins.... They sure aint normal....

Smurf ::

Neka taka nezemljska bakterija, lahko iztrebi celotno človeštvo. Tako da osebno upam, da ne bomo nobene "srečali".

destroyer2k ::

Smurf

To niti ni res ni mus da je nezemlejsko. Lahko je tudi umetno narejen od človeka, če se prav spominjam najhujši virus proti človeku je ta da temleji na silikonu ali selicij eden od teh dveh je človek najmajn odporen (nisem pa čisto prepričan keteri je prav).

Zgodovina sprememb…

Thomas ::

> presneto velika potrata prostora.

Vesolje ni narejeno tako, da bi se kaj ne tratilo. Trati se, trati. Poglej samo, koliko časa se je "potratilo", preden smo mi prišli. To ne igra nobene vloge.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Ziga Dolhar ::

> Neizmerne, brezmejne velikosti vesolja in v njem samo zemlja z življenjem...presneto velika potrata prostora.

In povsem naključna anomalija, ki se ji reče "življenje".

Čudna, ponesrečena mutacija. Se je Mati Naravi pač nekje malo zalomilo. Freak of nature, takorekoč.
https://dolhar.si/

Thomas ::

> Se je Mati Naravi pač nekje malo zalomilo. Freak of nature, takorekoč.

Nič ni freak of nature. Vse je samo rezultat dogajanj. Če je samo v iks procentov prostor časa moč najti vzorec V, je to zato, ker je njegova verjetnost iks procentov. Pa kakršen ta iks že bil. Komot tudi 0.

Dogajajo se same normalne reči. Kako pogosto se pa kaj dogaja, pa človeška intuicija ni ravno briljantna. Smo zevoluirali intuitivni občutek, da je za vsakim drevesom lahko kaj zanimivega. Na Zemlji, kjer smo, je to res. Ekstrapolacija na celo Vesolje je pa lahko tako nesmiselna, kot polet z balonom na Luno.

To ne gre, pogoji so drugačni večino poti do Lune, kot smo jih mi kadarkoli od blizu videli, v naši ancestralni evoluciji v gozdovih in savanah.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Volta ::

- Jest mislm, da ljudje brez zunanje pomoči nismo nikakor mogli kr sami pogruntat elektrike.

To mislim, da ne drži. No, da argumentiram. Če poznamo stare kulture, potem vemo, da so tam vsi delovali kot eno ( razen izjem, ki pa niso kaj dolgo živele ;) ), zato je velika verjetnost da je to timsko delo obrodilo sadove in so odkrili marsikaj naravnost fantastičnega.

Pa povejmo še nekaj o stanju danes. Danes se večina ljudi prepira, kdo je boljši, en drugemu mečemo polena pod noge, skratka, smo idealna kombinacija kako ne "pogruntati" nečesa novega in izrazit primer civilizacije, v kateri timsko delo ravno ne uspeva najbolje, saj je najpomembnejši individualizem, ter "človečkov" dobrobit. Razen nekaj izjem, ki se s tem kdo je boljši ne obremenjujejo in ne OMEJUJEJO!, ter razmišljajo kot npr. 4 -letni otrok... In ta se sprašuje: Ja zakaj je pa to tako? Z problemom se ukvarjajo tako dolgo, dokler ga ne razrešijo. Ne obremenjujejo se s tem, ali bo to komu všeč ali ne. Važno je, da se bo našlo nekaj ljudi, ki bodo to znali ceniti, ter morda čez leta tudi uporabljati :)

Thomas ::

Individualizem je najboljša podlaga za groundbreaking innovations.

Kolektivizem ne opravi veliko, smo videli.

Pomembnih je milijarda individualcev, ne milijardni kolektiv.
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jype ::

Thomas> Pomembnih je milijarda individualcev, ne milijardni kolektiv.

Kolk se boš v jezik ugriznu, ko te bo poteptalo dve milijardi kitajskih individualistov :)

PacificBlue ::

Kolektivizem ne opravi veliko, smo videli.

Kolektivna božja zavest je cilj kamor potujemo...

jype ::

PacificBlue> Kolektivna božja zavest je cilj kamor potujemo...

Prima. Kdaj krenete?

krneki0001 ::

Tp pa tudi mene zanima, kdaj beliverji odpotujete (mogoče borgom nasproti).

BigWhale ::

A vam Barko zgradimo? ;)

dzinks63 ::

:)) Če do razvoja človeka nebi prišlo , tudi vsega tega nebi bilo. Človek je preskočil mejo inteligence, ko so se mu dovolj razvili možgani, ko je začel izdelovati orodje in orožje , sam znal zanetit ogenj, začel govoriti in abstrakno razmišljati,... . To pa še ni tako zelo veliko časa nazaj. In če vsega tega nebi dosegel , se dandanes nebi mogli hvaliti , kako smo zaenkrat še osamljeni v vesolju, ampak bi bili samo en nerazvit planet.
Sedaj pa smo skočili še en korak naprej , začeli smo raziskovati in potovati stran od zemlje, začeli razvijat UI in imamo še ogromno za raziskat in odkrit na vseh možnih področjih.

username ::

Razen nekaj izjem, ki se s tem kdo je boljši ne obremenjujejo in ne OMEJUJEJO!, ter razmišljajo kot npr. 4 -letni otrok.
Če prav razumem, ti je ideal 4-letni otrok.
Treba je povedat, da je 4-letni otrok zelo egoističen. Kar pa sploh ni slabo, v bistvu je bolj pozitivno. Bolj kot lažni (ali resnični, vendar od zunaj vsiljeni) altruizem "odgovornih socialno čutečih" odraslih.

Kolektivna božja zavest je cilj kamor potujemo.
No, srečno pot. Na pomol pa ne pridem mahat, imam pomebnejše delo. Pa tudi pisat ni treba, razen če želite (ampak ne obljubimo da bomo brali, sicer).
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Matev ::

dzinks
ti ki govoriš o inteligenci in znanju

povem ti...

ločila so stvar splošne razgledanosti

in...

pred vejico se ne dela presledka

PacificBlue ::

Ali nezemljani obstajajo, ali obstaja življenje po smrti, ali ima človek dušo, ali Bog obstaja itd..??

Meni so ta vprašanja si med sabo zelo podobna.Zakaj? Ker na neki način rušijo spoznavanje in znanje o nas samih..če že ne moremo pozitivno odgovoriti na ta vprašanja jih potem vsekakor ne moremo zanikati..je pa zelo fajn o njih razmisliti..

Zgodovina sprememb…

dzinks63 ::

:)) Matev, imaš pa res inteligentne pripombe. Pisal sem ležerno in dovolj razumljivo. Mislim, da je to na tem mestu dovolj. Če slučajno kakšna vejica ali pika ne štima preveč, pa se ne sekiraj, saj se drugi tudi ne. Sicer pa to ni forum slovenskega pravopisa, da bi moral lektorirati vsak stavek pred oddajo posta.

dukenukem ::

če bi res kak bog obstojal ,se nebi po vsetu take grozote dogajale;) pomagaj si sam in bog ti bo pomagal ,tega se dršte ,ne vrjamem v vraže in bogove in podobne zmišljotine,vrjamem pa v nezemljane npr8-)

PacificBlue ::

če bi res kak bog obstojal ,se nebi po vsetu take grozote dogajale pomagaj si sam in bog ti bo pomagal ,tega se dršte ,ne vrjamem v vraže in bogove in podobne zmišljotine,vrjamem pa v nezemljane np

Samo če pa to poskušaš razložiti s karmo in s posameznikovim učenjem skozi več rojstev oz. skozi več življenj pa ti stvari postanejo bolj jasne oziroma razumeš zakaj Bog dopušča, da se takšne stvari dogajajo..

Ziga Dolhar ::

> Sicer pa to ni forum slovenskega pravopisa, da bi moral lektorirati vsak stavek pred oddajo posta.

Sicer pa to ni forum slovenskega zdravorazumstva in inteligence ...
https://dolhar.si/

PacificBlue ::

Sicer pa to ni forum slovenskega zdravorazumstva in inteligence

A da ni? Kaj le potem počnem tukaj??:D lol

BigWhale ::

To se tud mi sprasujemo, tudi mi... ;>

PacificBlue ::

Glejte tole..marsovci baje napadajo.. KLik

Ziga Dolhar ::

RTV SLO -> Zabava -> Zanimivosti

Kul! :)
https://dolhar.si/

PacificBlue ::

@Žiga

Ja to imaš lahko za dokaz, da zato ljudje jemljejo to z rezervo..če mediji pravijo, da je to kot zanimivost ali zabava..potem bo že držalo ali ne? Tisti, ki so pa izpostavili svoje ime(priče), se jim pa lahko samo smejimo in jim rečemo..ja sj vas razumemo, ampak ste videli narobe,ker to niso bili Ufo-ti..ampak helikopterji, baloni in svašta-..bla..bla..bla..:\

A. Smith ::

Še ena izmed "to niso UFO" objav.

Vredna branja.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis
««
8 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ancient Aliens 2.

Oddelek: Loža
222613 (2145) T-h-o-r

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325989 (19738) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516520 (13930) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218643 (15665) Loocas
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23438800 (32242) jest10

Več podobnih tem