» »

Samsung vs. LG

Samsung vs. LG

d'Regi ::

Živjo!
Kupujem LCD monitor 22" in sem v dilemi.
Med omenjenima firmama.
Bil sem v dveh trgovinah in malo povprašal kako je s tem in so mi v eni povedali, da se bolj splača Samsung, ker ima boljšo kvaliteto izdelave, v drugi pa so mi priporočili LG, ker ima boljšo elektronko (?) kot Samsung, ki se zaradi tega hitreje pokvari.
Zanima me koliko je resnice na tem in kaj se bolj izplača kupiti.
Ker so cene iste in imajo monitorji zelo podobne specifikacije res ne vem katerega bi kupil.

Monitorji, ki sem si jih ogledoval:
Samsung SyncMaster 226BW
LG L226WTQ-SF
Samsung SyncMaster 2232BW

Za kakršnekoli predloge in pojasnila se že vnaprej zahvaljujem.
Lp, Andrej

mihajlo carr ::

za enako ceno je samsung boljš...

tommy boy ::

Moj glas gre monitorju Samsung SyncMaster 2232BW, moj sošolc ga je kupil in je izredno zadovoljen z njim, tudi sam sem mu predlagal tega.Že 3 leta imam Samsunga 940BF in sem izredno zadovljen z njim, naslednji monitor ko ga bom kupoval bo 100% Samsung.

To je samo moje mnenje.

LP

El Nino ::

Jaz bi reko da s samsungom nima kaj zgrešit. Zdaj je pol leta odkar imam 226bw, in dela ko urca. Sicer pa nisem zapazil nobene razlike razen v videzu med 226bw in 2232bw. Vglavnem jaz glasujem za samsung.

glinik ::

Na nemškem CHIPu je posekal s konkurenco LG. Jaz jim 100% - še me niso nikoli razočarali s pristranskim testiranjem. Ostali LG modeli so tudi lepo ocenjeni.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

PINki ::

Ekran ko ekran, TI razlike opazil neboš, razen v dizajnu:)

jjohny ::

Moj glas je za LG.
Doma imam LG, v službi pa Samsung. Sicer sta oba v redu, z nobenim ni težav, vendar se mi zdi slika boljša na LG. Vem, da je to odvisno tudi od ostalih komponent, vendar za enega se moraš odločiti.

lp, jani

pivo ::

še en glas za LG.
se mi zdi Samsung precenjen, mislim da za isti denar dobiš pri LGju več oz. da ni razlike v kvaliteti slike če primerjaš 2 monitorja LG ter Samsung z enakimi karakteristikami drugje, kot pa,seveda, v ceni.
žiulenje ni potica...pa tut testu za štrudl ne

mihajlo carr ::

splača se prevdsem lg l204wt- 220€


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 22" LCD monitor kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018889 (7372) ST-777
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35850498 (22143) silo
»

Pomoč pri LCD-ju (komentarji)

Oddelek: Kaj kupiti
91755 (1521) lolek84
»

pomoč pri nadgradnji grafične..slika kot se šika;)

Oddelek: Zvok in slika
61200 (1099) xEdoSsS
»

LCD monitor za igre?

Oddelek: Kaj kupiti
282678 (2678) Sc0ut

Več podobnih tem