» »

LG M228WA ali Samsung 225MW

LG M228WA ali Samsung 225MW

TheoryX ::

Zdravo!

Prosim če poveste svoje mnenje glede teh dveh ekranov.
LG M228WA - 336,9€
ali
Samsung 225MW - 386€

oba ekrana imata tudi tv tuner, ampak se nikakor ne morem odločit za enega od njiju.

lahko predlagate tudi kakšnega drugega, če mislite da je bolši.

LP,
Mitja
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

eVro ::

Tunerja ne rabiš, razen če je dvb-t mpeg4 (kar ni). Vzemi HP w2207, je bilo tudi že govora tukaj o njemu.

TheoryX ::

a lahko samo poveš zakaj je tv tuner brez veze?
Intel C2D E6420 | P5K Deluxe/WiFi | BFG 8800GTS OC
Crucial 2 × 1 GB Value rami | Hitachi 320 GB

eVro ::

Če je analogni, ti bo nucal še kake 2 leti, ker potem se analogno oddajanje izklopi (pa še to je najslabša kvaliteta izmed vseh virov). Če je dvb-t pa ziher ne more dekodirat mpeg4, ampak samo mpeg2 in ti tudi nič ne nuca (Slovenija ima mpeg4). To ni lastnost, na katero moraš gledati. Moje mnenje pa je, da je monitor pač monitor in temu namenjen. Če hočeš imeti kombinirano, vzemi LCD TV. Če hočeš imeti pravi tuner, vzemi tuner posebej.

Med 22" je ziher najboljši za najboljšo ceno HPjev w2207. Sej ti pravim, malo poglej na forumu ko smo že ugotavljali in prišli do tega.

Buggy ::

Ker je ze govora o 22" LG monitorju me zanima ce si kdo lasti LG L226WTQ-PF monitor.
Po netu berem same dobre ocene (sploh glede na ceno) zatorej me zanimajo vase prakticne izkusnje kako se monitor obnese v vlogi gamer LCD-ja.
Tudi kar se tice primerjave z pohvaljenim Samsung 226BW je primerljiv, kakor tudi zadnje case zelo opevanim Samsung 2232 monitorjem Tukaj

Delal bom prehod iz 5 let starega 19" trinitron CRT-ja (gafika Ati 3870) zato upam, da prehod ne bo bolec v smislu lag-a in kontrasta

OZZY ::

Delal bom prehod iz 5 let starega 19" trinitron CRT-ja (gafika Ati 3870) zato upam, da prehod ne bo bolec v smislu lag-a in kontrasta


Optimist..:D

226Bw z samsung panelom je boljša izbira.
Go with the flow.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OZZY ()

Buggy ::

OZZY: To pa ni ravno spodbudno...kaj me bo potem najbolj bolelo oz. na kaj naj se pripravim :8)

OZZY ::

Sam sem šu tud iz trinitronca na LCD z TN matriko in najbolj so me motile barve - živost, itd...Sicer lahko skalibriraš koker tok ampak brez da bi dobil .icc fajl z kalibracijo, ki so jo nardili z aparaturo je vse bolj ugibanje. Mam sicer samsunga 226BW z S matriko in sem zadovoljen. Samo bom prešaltu na kakega 24'' z sips/s-mva ali podobno matriko.
Glede laga 226bw ima izjemno malo laga oz nič..tudi po testih se dobro obnese.
Če bi kupoval monitor danes z TN matriko bi vzel HP w2207h..Čeprav imajo psoebno steklo, ki povdari kontras in je problem odsevnsot, če maš vir luči za sabo bi se odločil za njega. samo so barve veliko bolj žive...Je malo dražji od samsunga ampak je trenutno najboljša izbira z tn matriko zame. problem je dobavljivost ampak se da dobit...kaka pixmania in podobno.
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri 22" LCD monitor kupiti (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14018546 (7029) ST-777
»

kateri 22" lcd monitor? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
35849626 (21271) silo
»

Kateri TV tuner za 22" LCD (zunanji) ?

Oddelek: Kaj kupiti
132608 (2189) Volk|
»

Nujno - primerjava 2 lcd 22" monitorjev samsung (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10611302 (7786) TuRBo_1
»

Kateri 22" in ali sploh

Oddelek: Kaj kupiti
91912 (1334) m.i.h.a.

Več podobnih tem