» »

P2P programi in T2

P2P programi in T2

Fenec ::

Na svoj računalnik namestim eMule in na moje veliko začudenje ni nič delalo - ni se hotel povezat nikamor.

Čisto po naključju sem pomislil, da bi lahko za to bil kriv T2 (ja, njihov internet uporabljam).
Jih pokličem in mi povejo, da uporabljam paket 'visoka varnost' in če hočem uporabljat eMule, si moram naročit njihov paket 'nizke varnosti'. Več o tem: http://www.t-2.net/?ctxID=000965&funcID...
V eMule sem že nastavljal, da bi se mi povezala preko porta 80 in tudi to ni delalo - se ni povezal.

Ali že ima mogoče kdo podobne izkušnje?
Kaj mi še svetujete, da naredim, da mi bo delal eMule in ostali P2P programi (poleg tega, da si paket varnosti spremenim v 'nizka varnost')?

OmegaBlue ::

Na visoki varnosti ti ne bo delalo nič, nevem zakaj zavraga si sploh to dal. Samo spremeni na nizika varnost pa je problem rešen.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

AnWar ::

Glede tega, mula se ti bo povezala, sm ne bos mel high id, zaradi portov katere je t2 je zaprl zaradi visoke varnosti,naroci naj ti spremenijo paket na nizko varnost,in bo potrm slo,pa naj naj dimanicni ip ne staticni,meni se zdi da je ze dinamicni ce je nizka varnost.

Lp
[Asus ROG Strix SCAR III]

Fenec ::

bugger!

dejan03 ::

Jaz imam pa eno vprašanje,do nedavno nazaj sem lahko normalno gledal vse programe od t2 (to je namreč moj ponudnik interneta in tv) z vlc playerjem sedaj pa nemorem več,ve mogoče kdo zakaj nemorem sedaj gledati?

KoMar- ::

Žal si izredno slabo opisal problem. Kaj se je spremenilo pri tebi, da ne moreš več gledat? Ziher si spremenil kaj - reinštaliral winse, posodobil VLC, zamenjal kak del strojne opreme...

dejan03 ::

Par dni nazaj sem kliknil normalno na tole spletno stran(http://www.spletnenovice.net/tv-program... gledal tv prek vlc playerja, vlc player imam najnovejšo verzijo s katero sem že gledal tv, je pa res da sem odinštaliral firefox in ga ponovno inštaliral in od takrat se mi to dogaja, nomalno kliknem na vlc najdem seznam predvajanja ampak programa noče predvajati poskušal sem tudi preko ie pa isto!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: KoMar- ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[P2P]eMule , eDonkey, Overnet, DC++ & co. (strani: 1 2 3 469 70 71 72 )

Oddelek: Omrežja in internet
3558422685 (5969) Freakylion
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372329225 (29681) ignats
»

Your ip (84.255.244.0) ends with a 0. The edonkey protocol assigns a LOWID to you. It

Oddelek: Omrežja in internet
191770 (1425) SasoS
»

Router AT-AR220E - Nastavitev IP-ja

Oddelek: Omrežja in internet
181717 (1525) T-Mac
»

T-2: konstantn promet z 10.0.1.4

Oddelek: Omrežja in internet
131799 (1314) WarpedGone

Več podobnih tem