» »

Brotherhood of the Wolf

Brotherhood of the Wolf

Wolverine ::

Rabil bi podnapise za Brotherhood of the Wolf, za CD#2. Sicer jih imam doma, vendar je fora v tem, da ne morem uskladiti podnapisov z govorom.

Mail

Hvala
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

BuDi79 ::

preden zaklenejo topic bi bilo verjetno dobro opozoriti da si bos film ogledal zgolj iz edukativnih razlogov (kar je popolnoma legalno) in da nikakor ne gre za piratstvo :)

DrSergioDJ ::

Saj to je pa ja samoumevno, ne...?
...

cikky ::

mas na mailu

Wolverine ::

Budy: od kdaj pa je nedovoljeno vprasati za podnapise? Ker je ta film pac francoski, rabim pac podnapise, ker francoscine pac ne obvladam.:D
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

JXS ::

Wolverine: en nasvet, ce ti nikakor ne uspe uskladit podnapisov z filmom, probi kake podnapise v drugem jeziku, in ce te delajo si enostavno prenesi podatke o zacetku in koncu trajanja prikaza podnpisov(frame).

Gandalfar ::

Wolverine: kar se mene tice je od tega trenutka naprej prepovedano iskanje podnapisov in bom vse te teme samo brisal, ker IMHO samo svinjajo forum. Go find warez somewhere else.

Tr0n ::

Ce imate probleme z nesinhroniziranimi podnapisi, vam priporocam program Time Adjust ali SubSync (dvd.box.sk). Vpisete samo cas prvega prikaza podnapisa in zadnjega in vam bo program avtomatsko "raztegnil" podnapise tako, da bo laufalo. Okoli 90% podnapisov se da tako popravit.

Tr0n ::

Aja, se nekaj glede DivX tehnologije in filmov.

DivX tehnologija kot taksna je popolnoma legalna, tako kot je legalen MP3. Vedno vec podjetij (igrackarska indrustrija, filmska,...) uporablja DivX za kvalitetno kompresijo videa.

In podobno kot pri MP3ju je ilegalno samo kompresirati avtorsko zascitene produkte, isto pri DivXu.

Nauk zgodbe: ce ste tako proti DivX filmom, morate podobno ukrepati v primerih mp3 povprasevanjih na teh forumih.

Gandalfar ::

podnapisi so avtorsko delo imho .. podobno kot scenarij.

povprasevanje po mp3jih .. res? Potem sem pa jaz nekaj zgresil. Daj pokazimi kje se to dogaja..

muc` ::

Mas jih na http://divx.si-gov.org Verjetn mas tist problem, da ti za prvi cd delajo, za drugi ti pa sploh noce zloadat jih. V glavnem mas na sajtu gor fixane.
Whiskas p@wer

Pisk ::

[popravljena izživljanja]
Ti bom jaz enkrat zapiskal!!!!!!!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Gandalfar ::

6. člen

Prepovedano je nelegalno iskanje ali oglaševanje pridobivanja avtorsko zaščitene intelektualne lastnine.

---------------------

subtitli so avtorska lastnina. Pika.

pisk .. pojdi kam drugam piskat ^_^

Wolverine ::

gandalf: prosim, da zaklenes ta topic, ker ne bi rad, da kdo zaradi mene dobi kaksen naslov.:8)
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

muc` ::

gandalf, mas prau, ampak velik oseb podnapise sami spisejo, kar pa noben ne more recti da je nelegalno. Res je to da ne morete(smete) podpirati wareza, sam ce se podnapisi tak problem, potem bi moru tud vse poste kjer pise o downloadanju, snemanju filmov, ... vse brisat.
Kot drugo...
2. člen

Prepovedano je žaljenje in/ali nadlegovanje drugih uporabnikov, žaljenje drugih ras, nacij in narodnostnih manjšin, ali kakršnakoli druga diskriminacija.
Ce ze tok spostujes te clene, spostuj se tega in ta ti govori da moras povsod kje kdo koga zali, brisat ali celo removat userja. Sicer pa se tukaj brise tisto kar komu pase in ne kar je po pravilih.
Whiskas p@wer

Gandalfar ::

muc`: se trudim. Nazalost sem pa samo clovek. Veliko lazje je moderirat warez kot pa to kar si ti povedal. Seveda pa brisem poste, ki so zelo ocitno zaljivi in nicesar novega ne prispevajo.

Pogosto se pa dogaja, da clovek rece v prvi vrsti, da je tisti pred njim kreten nakar v naslednjih 10 vrsticah napise utemeljeno razlago zakaj on nima prav. Cisto vseh postov pa ne morem popravljat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[divXvid] Hyundai predvajalniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
13639081 (11130) JanezC
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924030 (11106) Alessio983
»

Kateri DVD + Divx predvajalnik do 15K SIT? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
14724305 (8919) bizi72
»

seminarska - pomoč Bs Player ......

Oddelek: Šola
194082 (3536) bobby
»

Kvaliteta filmov, ki jih gledate

Oddelek: Loža
102213 (424) BlackHole

Več podobnih tem