» »

vista pomoč prosim !!!

vista pomoč prosim !!!

Alessio983 ::

hay , imam naloženo visto pa me zanima katere programe bi lahko izklopil oz. obstaja kakšen program da lahko to ugasnem s programom , in zanimam e še kje bi lahko izklopil tisto ko neki kopiram da me ne upraša 100 krat če želim , pa zakaj mi tako počasi kopira na XP-jih gre odst hitrej.

Imam pa X2 4200 + WD 500 G disk , x1650 ... 2 giga rama

Alessio983 ::

uglavnem sem hotu rečt kako se ta stvar pohitri ... ker obupn dela proti Xp

aiko ::

Izklopi Uac pa kak indexing.

bluefish ::

kot prvo si namesti vse popravke, idi tudi na MS update stran, kjer sta dva, ki bosta vključena v SP1 - nekaj v smislu performance and reliability. Potem izklopi Indexing Service,... Če te res motijo tista opozorila, potem izklopi UAC v Control Panel - seveda pa greš lahko potem mirno nazaj na XP.

Alessio983 ::

a mi lahko poveš kje je to index ... oz . kje se izklopi tisto vem kje se izklopi da ti ne jamra a res želiš ... ITD to pa nisem našel , in kje usposobim vreme ... stranska vrstico skos mi teži da storitev ni na voljo ...

čav

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Run > services.msc > indexing Service [dvoklik] in izberi Disable.
Za vreme pa je finta v tem, da storitev ne podpira slovenije. Obstaja pa menda nek postopek, ki to omogoči. Žal pa stvari ne poznam, ker veselo ostajam na XP.

Spc ::

Izklopi Uac

Ta UAC je noter za otrokece da jih 100x vpraša če so sigurni da bi to radi zagnali.
:)
 

opeter ::

V vreme gadget moraš vpisati kako večje slovensko mesto... potem deluje. Npr. Ljubljana, Maribor itn. Pač mesta, kjer imajo vremenske merilne postaje.

Alessio983 ::

poskusil sem vpisati vsa SLO večja mesta pa ne gre kr isto piše da storitev ni na voljo ...

opeter ::

A ti požarni zid slučajno blokira storitev? :|

bluefish ::

tole sem našel na ST preko googla:

Weather Gadget zaenkrat deluje le, če imaš "regional settings" nastavljen na Angleške (oz. stvar ne dela, če imaš izbran Slovenski reg. settings).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264465 (64057) Seljak
»

mshtml.dll error (persistent little bastard:(

Oddelek: Programska oprema
10884 (776) M-XXXX
»

Windows 7 zbral največ prednaročil v zgodovini Amazon.co.uk (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
16214716 (9627) nekikr
»

Windowsi se mi ne zaženejo????

Oddelek: Programska oprema
311564 (1165) sonceeek
»

Analiza pobeglega Service packa za Visto

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
274414 (2450) wooted

Več podobnih tem