» »

mshtml.dll error (persistent little bastard:(

mshtml.dll error (persistent little bastard:(

M-XXXX ::

Z zgoraj omenjeno težavo se srečujem že kašna 2 meseca. Vse se je začelo, ko je msn začel javljat da ne najde omenjene datoteke, vendar si z dost vztrajnim klikanjem na OK zadevo "čudežno" rešil:D. Programa nisem mogel ne inštalirat, ne popravit, še unistal ni deloval, vendar dokler je delalo se nisem kaj veliko sekiral. Danes pa mi MSN zateži, da se mora posodobiti, drugače se vpiše... Sem poskusil iz drugega PC-ja prenest omenjeno datoteko ter jo prekopirati v system32, vendar nič ne pomaga. Poskusil sem z izbrisom, pa je spet isti problem. Ima kdo kašno rešitev, nasvet?

amigo_no1 ::

Uporabljaš win7 ali visto x64 ?

Za win 7 x64 ti lahko fajl pošljem, velikost fajla je: 5,68 MB (5.958.656 bajtov), verzije 8.0.7600.16444

skopirat moraš v C:\Windows\SysWOW64\

istoimenski fajl iz C:\Windows\System32\ ni enak onemu iz SysWOW64 (verzija je sicer ista, velikost ni)


What does mshtml.dll do?
http://www.ieinfosite.co.uk/tip_view.as...

Mogoče bi pomagal tudi reinstal IE-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

M-XXXX ::

Windows 7 64 bit

Hvala za opozorilo, sem kopiral omenjeno datoteko, zdaj jo moram samo še nekako spravit v tisto mapo. Kje hudiča se izklopi VSE security omejitve? Zdajle že pol ure pravice nastavljam, pa kot administrator še zdaj nič ne morem:(

amigo_no1 ::

Izklopi UAC , restart osja, potem mora delat.

M-XXXX ::

Izklopi UAC , restart osja, potem mora delat.

Hehe, UAC je izklopljen od prvega zagona po namestitvi OS-ja:D

Mavrik ::

Potem pa ni čudno da ti kritične datoteke operacijskega sistema izginjajo.
The truth is rarely pure and never simple.

M-XXXX ::

Potem pa ni čudno da ti kritične datoteke operacijskega sistema izginjajo.

Toliko o zaupanju in vse kar spada zraven:D V vednosti se lahko zagovarjam, da v 5 letih nisem imel niti enega sranja na svojem računalniku tako, da to ni krivo. Poleg tega je sistem že od prve bete Win7, potem pa je bil upgreadan na vsako novejšo verzijo, ki je prišla ven. Vendar nisem tega spraševal:)

amigo_no1 ::

@Mavrik
Meni je na win xp, particija formatirana v NTFS 3x v dveh mesecih šel v maloro fajl SYSTEM (iz mape %windir%\system32\config\ ) ker je nepričakovano zmanjkalo elektrike (sredni dneva, jasno sončno vreme zunaj). Chkdsk ga ni re[il, tako da sem vsakič naredil reinstall .


Lahko da je tako tudi v primeru M-XXXX. Ali pa ima težave z diskom.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

NazgulRR ::

Probaj:
http://www.blogsdna.com/2173/add-take-o...

Meni je uspelo s tem zbrisat folder, katerega nikakor nisem mogel prej.

zerx ::

Lp, za to problem imaš več rešitev;

1. START -> ALL PROGRAMS -> WINDOWS UPDATE -> se ti odpre SYSTEM in MAINTENANCE-WINDOWS UPDATE pa inštaliraš updejt.

2. Lahko greš na stran od IE pa ti bo že sama stran generiarala za tvojo državo pa inštaliraj novo verzijo -> klikni tu

3. Opcija je tudi da greš system restore: Start ->Control Panel-> System and Maintenance-Back up and Restore-Repair Windows using System Restore.

4. Lahko pogledas za kak Registry Cleaner online program, oz sam da ga poskeniras.

5. Če slučanjo upadte ne dela, lahko še zmeraj vstavis not CD od viste in ko se ti odpre okno das REPAIR ! NE INŠTALIRAŠ

6. Na tej strani imaš repair tools, klikni tu

Upam da sem ti lahko pomagal

Lp, Alen

Hej PC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zerx ()

M-XXXX ::

Probaj:
http://www.blogsdna.com/2173/add-take-o...

Meni je uspelo s tem zbrisat folder, katerega nikakor nisem mogel prej.

Hvala tole je pomagalo:D

Zerx hvala tudi tebi, sam žal ni pomagal ne update, ne cleanerji ne tisti repair tools (ki ga je potrebno ob enem še nabaviti).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zadnji Flash Player patch za Internet Explorer 11?

Oddelek: Programska oprema
11831 (731) futune
»

Skritpta delte files

Oddelek: Programiranje
6952 (738) Roadkill
»

Android emulator - POMOČ

Oddelek: Pomoč in nasveti
111109 (947) Adam7
»

Undo za ComboFix

Oddelek: Pomoč in nasveti
181615 (1380) MrStein
»

Pomoč! Urgentno - sistem okužen, sesuva se na 10 - 20 min BSOD

Oddelek: Pomoč in nasveti
82101 (1823) ___

Več podobnih tem