» »

Majhni avti so IN

Majhni avti so IN

««
14 / 14
»
»»

djordjevic ::

če bi imel 3v 7 centi manj prostora na zadnjih sedežih, ne bi imel več nič prostora :)

Rotfl.

Tear_DR0P ::

"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

dzinks63 ::

Res hudo, a mu je počilo nekaj z volanskim mehanizmom, ali guma, ali celo infarkt voznika, zgleda kot sabotaža, ... , vprašanje kaj se je v resnici zgodilo. V takem primeru, da se na avtocesti v trenutku, brez možnosti občutnega zmanjšanja hitrosti zaletiš v stoječo več tonsko gmoto, povrhu vsega še gorečo, res nimaš šans za preživetje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dzinks63 ()

Utk ::

heh, tist tovornjak pa kar naprej peljal, boli ga briga.

Tear_DR0P ::

v bistvu po ponovnem ogledu filmčka vidim da se ta link prilepil v povsem napačno temo - bolj bi spadalo k temi o velikih avtih in pa v vsako temo s super šoferji s slovenskih cest - prav lepo se vidi, kako je BMW x5 pripeljal osebnemu vozilu čisto za rit, tik preden je tovornjak odnesel oba
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Pyr0Beast ::

Ni varijante, da bi lahko ročno model tako na hitro zavil. Jaz glasujem, da mu je odpovedalo nekaj s krmiljenjem, mogoče tudi zablokiral servo.
... kolikor se vidi, je model nekako tudi uspel poravnati kabino.


Sem pa danes našel tegale modela.

Ni zgledalo, da bi ga kaj zadelo .. [:D]
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Zgodovina sprememb…

Tear_DR0P ::

saj kaj se je zgoilo s tistim tovornjakarjem, mi je vseeno (kolikor kruto se to sliši) - bolj bistven v mojem prispevku je pogled na varnost v cestnem prometu - majhen avto ne more naredit takšne škode, kot jo lahko tovorno vozilo in čeprav sem sicer zagovornik tovornega prevoza po cestah, ker je ekonomsko bolj upravičen, sem ob ogledu tega prispevka dobil malce drugačno mnenje
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Grey ::

Izgleda, da so ljudje sposobni voziti bolj hitro kot to predvidevajo zakoni - poglejte varnostne razdalje in zamik med zaviranjem in reagiranjem voznikov. Skoraj v trenutku.

Samo tist debo v džipu je pa tud en magarac. Če je vozil 1m za ritjo onega, ki ga je potem speštal, je veliko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Grey ()
««
14 / 14
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj je velik avto pravilna izbira? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15127608 (24639) knesz
»

Prometna kultura in vozniki dolocenih vozil (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23520668 (15356) lexios
»

Varnost v prometu v odnosu do dimenzij prevoznih sredstev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14510026 (7720) BluPhenix
»

NCAP - Crash testi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12214913 (12979) Fizikalko

Več podobnih tem