» »

Katastrofalni servisi

Katastrofalni servisi

1
2
»

aljazh ::

IMO je problem v neenakoemrni osvetlitvi. Imel sem podoben problem z novim NEC 1970NX, vendar je uvoznik brez težav zamenjal.

Raw ::

Zelo verjetno imaš prav. Monitor se tudi najbolj greje prav ob vrhu, kjer je najvidnejša senca. Baje so ob vrhu in dnu luči za osvetlitev - je pa vseskupaj zelo neenakomerno in do nedavnega teh senc ni bilo.
Bomo še vidl kaj bo iz te štorije, trenutno se še dogovarjamo. Samega servisa ne bi omenjal in blatil, če bo le zadeva popravljena, kot je treba.
:'(
I am what I am and I do what I can

Mr.B ::

Vse te elektronske zadeve se dajo lepo zakuriti na način, kjer se ničesar ne vidi...Pa lepo reklamiraj...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Raw ::

Mi je zopet zavrelo. ;((
Najprej dobim mail, da nameravajo zaračunat pošiljko, če še enkrat pošljem; urco za tem mi druga oseba pošlje mail, da pride serviser pogledat in poštimat, seveda se vljudno zahvalim za pomoč; čez 3 ure dobim od iste osebe še en mail, da se je zmotil in mail ni bil namenjen meni! PA NE ME MET ZA NORCA god dammit!

Pa kakšn je ratal ta svet, da s prijaznostjo ne prideš nikamor več, morm res za vsako stvar težit ko budalo? So vsi pr tej Vicoma tolk nesposobni? Nevem, ampak stvari bomo prišli do dna.
I am what I am and I do what I can

zcetrt ::

Tudi jaz sem že počasi nejevoljen...

Ker sem bil sit težav z Gericom prenosnikom, sem se odločil, da kupim prenosnik ugledne znamke v izogib težavam in nategovanju.

Kupil sem HP. Po treh mesecih se je pokadilo iz njega. Zato sem ga nesel na prvi pooblaščeni servis s spiska na garancijskem listu. Pričakovani datum popravila je bil naveden na servisnem listu in sicer 7 dni po prevzemu.

Danes teče devetnajsti dan. Vmes sem sicer 2x klical in tako dosegel, da so po dvanajstih dneh ugotovili, da se računalnik dejansko ne prižge in me vprašali, kje se je pokadilo iz njega.

Vmes se je začelo novo študijsko leto, planirano je bilo snemanje v studiu, nekaj vaj in seveda ostala opravila, ki bi jih človek v 19h dneh le počel z zmogljivim računalnikom, pa čeprav za čisto osebno zabavo.


Res pa me zanima, ali je odnos do vseh strank enak. Dvomim, da bi oseba, za katero je prenosnik službeno neobhodno potreben, tako dolgo čakalno dobo tolerirala.
4.

Mr.B ::

Pri HP-ju imaš ti. Buisnes prensonike. Te morajo popraviti Next day.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zcetrt ::

Imam HP 6715b. To naj bi bil poslovni računalnik. Tvoja trditev se mi sicer zdi nekoliko neverjetna. Če pa je resnična, mi znaš povedati, na koga se dejansko lahko obrnem?
4.

Mr.B ::

Na pooblaščeni HP servis. Priporočena pritožba na HP Slovenija. Lahko pa ga kak BBM prodaja, tako na drugačen način, zaradi cene.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zheegec ::

Zcetrt: a to Birotehna? Zadnje leto problemov z njimi ni bilo, mogoče so se namesto menjave (neumno) odločili zadevo popravljati in čakajo rezervni del.
Mi zaupaš S/N prenosnika?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bojevnik ::

Kateri modeli so klasificirani pod "buissness"?

Mr.B ::

Večina, Presario ni.
Če greš na www.hp.com, in izbereš spodaj levo home & office, to ponavadi ni buisnes roba.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

imagodei ::

OT

Kako si zapomniti spelling besede BUSINESS ;) ?

Business je izpeljanka iz pridevnika BUSY. Samostalnik (v pomenu posel, podjetje, delo...) tvorimo tako, da na koncu besede dodamo končnico -NESS. Pri tem se črka "y" spremeni v "i".

Torej BUSY + NESS = BUSINESS

Podobno tudi:
Lonely + ness = loneliness
Ugly + ness = ugliness
...

/OT
- Hoc est qui sumus -

ant ::

zame so ugledne znamke Toshiba, Ibm, Sony, Dell. v tem vrstnem redu. še nove acerje bi prej kupil kot pa kakšnega HPja.

LP

Zheegec ::

HP je definitivno med boljšimi znamkami, sploh pa je daleč pred Toshibo.
Izstopajo Sony in pa mogoče IBM/Lenovo, potem sta pa HP in Dell.

Glede na to, da je HP najbolj prodajana znamka trenutno, boš pa pač lažje našel pokvarjenega HPja kot pa pokvarjenega IBMa.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

ant ::

lahko govoriš kar hočeš, vendar HPji nikoli niso bili najboljši laptopi in nikoli ne bodo. poglej si samo hpje izpred parih let, plastika poka na vseh koncih, na bolhi je hpjev v okvari skoraj več kot gericomov, ki so res poden.

če se jih največ kupi še ne pomeni, da so najboljši. po tvoji logiki je clio najboljši avto, seveda pa vsi vemo, da je toyota yaris glede na kvaliteto veliko boljša.

zadnje čase se sicer hp laptopi nekoliko izboljšujejo, vendar je pri HP veliko preveč serijskih napak, samo poglejte zadnjo serijo 6715, katerim neprestano na max deluje ventilator, veliko pa je bilo tudi napak pri pavilionih npr. serij zv6000 in zv7000.

za ceno okoli 1000€ pa si pred kratkim dobil toshibo tecro, ki je imela že v osnovi 3 leta garancije, hkrati pa tudi vrnitev kupnine, če se v enem letu karkoli pokvari.

LP

zcetrt ::

Računalnik kot kaže spada med poslovne (HP 6715b). Torej... Tramvaj komanda? Ali se mi splača poslati kakšen tužno/prijazni mail :\
4.

michel ::

Ma kakšen email, pot pod noge. :)

zcetrt ::

Jutri bo preteklo že polnih 28 dni. Čakajo na novo matično ploščo.

Ko sem prinesel prenosnik na servis, je imel popolnoma prazno baterijo. Če je niso napolnili, je definitivno utrpela kakšno škodo. Tole bo še zabavno.

Tisto glede business prenosnikov so prazne besede. Imam sicer pravico do nadomestnega prenosnika, ki mi sicer ni bil ponujen, zahteval pa ga tudi nisem, saj sem pričakoval popravilo v enem tednu. Neposredne ekonomske škode pa tudi ni oz. jo je nemogoče dokazovati.

Preostane le jamranje in smiljenje samemu sebi.
4.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sistem ena d.o.o. servis !!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20652009 (11975) Han
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639315 (14840) Furbo
»

Vprašanje o reklamaciji

Oddelek: Loža
344675 (3550) St235
»

Garancija pri spletnem trgovcu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11513847 (11519) kratos
»

Mimovrste garancija (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
529245 (7642) St235

Več podobnih tem