» »

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

Call of Duty serija - pomoč in nasveti.

DaVidQ ::

Če imaš NAT type na OPEN, potem si lahko host, če imaš pa naštelano na STRICT, pa ne moreš bit host...

xxxgeekxxx ::

Kaj pa bi naredil, da bi dal NAT na strict?
Sem že nekaj googlal, pa ni delovalo, kar sem poskusil :8)
Ke te češ

gapa17 ::

Pozdravljeni,

Sem ze napisal eno temo, ki pa jo je admin zaklenil in mi prilepil tole. Zato bom tukaj se enkrat napisal kar sem ze tam...
No mene pa zanima, če kdo od Vas ve, če bi se dalo v COD4 kaj "predelat" zvok. Sam bi namreč želel, da se moje puške oz. pušk na splošno (strelov) nebi slišalo tako zelo glasno a ob tem, bi lahko zelo dobro slisal premikanje ostalih igralcev. Torej znižal bi rad glasnost zvoka strelov, tako da bi lahko zvok se malce privil in okolico oz. hojo, skoke, plente... slišal bolje. Če kdo slučajno ve, naj prosim napiše. Hvala!!

LP Gašper

ttommy ::

Bi sredi prave vojne našel način,kako utišati strele iz orožja,da bi slišal premikanje sovražnikov?
Gamer

xxxgeekxxx ::

Call of Duty pa prava vojna pa je kar nekaj razlike ne samo v zvoku puške :P
Ke te češ

Mihcael ::

gaga17, to so nekateri delal v cs dokler niso onemogočili na serverjih. To je sicer cheatanje.

yyyeb ::

call of duty modern warfare 1. Malo sem že sit enih in istih map. zanima me,če je možno na kakšen način igrati kake druge mape? mogoče na drugih serverjih?
Najmanj si želimo zvedeti resnico, ki bi nam najbolj koristile.

nuclear ::

so nove mape, še posebi st.mere eglise (dawnville) za COD4 je tko kot COD1 in COD:UO, ampak ne verjamem da je kje kak server custom,...

COD4 itak backlot, crossfire, crash treniri peb, da ne boš nob.
Corsair 750D - VI Hero - i5 4670k - Corsair Dominator 32GB - 1080Ti - EVO 500GB
- Sabrent 1TB nVME - Corsair AX860i - Ducky Shine 3 Brown

warhero ::

Živjo, danes sem spet bo dolgem casu zelel malo zaigrati cod2 . Inštaliral sem igro ter tudi patha, 1.2 ter 1.3 . Problem se pojavi ko se povezem na katerikoli server, igra poteka okoli 30 sekund in potem me kickne PB.
restricted : disallowed program driver , error 80249.
Pb sm updatal. res ne vem kaj bi lahko bil problem.


Lp,
WarHero

alexmarsic ::

Updataj Punkbuster na uradni strani od punkbuster maš updater pol ga pobereš in določiš igro in ti začne updatat

warhero ::

to sem že naredil. Še vedno ne dela.


Lp,
WarHero

ffka ::

imam sledeči problem


kako odpravim te čudne avte , ki jih vidim samo jaz :/

lp

timek4 ::

Jaz imam pa tak problem:

Ko igram igro Call Of Duty 2 mi računanik kar naenkrat zmrzne tako da ga moram resetirat. Tudi če pritiskam Ctrl+Alt+Delete ne pomaga. Čudno se mi zdi ker to dela samo pri COD2. To se mi zgodi na vsakih 15min. Zamrzne mi tudi zvok (Pravzaprav dela: BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ). Poskusil sem tudi posodobiti driverje, a ne pomaga.
Temperature:
Procesor = 30°C-35°C
Grafična kartica = 25°C-30°C
Trdi disk = 25°C-30°C

To mi dela tudi ko grem v safe mode od COD2. Poskusil sem vse. Enako je in na dX7 in dX9.

Imam pa:
Matična plošča: Intel GIGABYTE X58-UD3R
Procesor: Intel Core i7 920
Grafična kartica: ATI Sapphire HD5870
Trdi disk: Western Digital 1,5TB
RAM: Kingston 8GB 1333mHz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: timek4 ()

cvetyyy ::

timek4 je izjavil:

Jaz imam pa tak problem:

Ko igram igro Call Of Duty 2 mi računanik kar naenkrat zmrzne tako da ga moram resetirat. Tudi če pritiskam Ctrl+Alt+Delete ne pomaga. Čudno se mi zdi ker to dela samo pri COD2. To se mi zgodi na vsakih 15min. Zamrzne mi tudi zvok (Pravzaprav dela: BZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ). Poskusil sem tudi posodobiti driverje, a ne pomaga.
Temperature:
Procesor = 30°C-35°C
Grafična kartica = 25°C-30°C
Trdi disk = 25°C-30°C

To mi dela tudi ko grem v safe mode od COD2. Poskusil sem vse. Enako je in na dX7 in dX9.

Imam pa:
Matična plošča: Intel GIGABYTE X58-UD3R
Procesor: Intel Core i7 920
Grafična kartica: ATI Sapphire HD5870
Trdi disk: Western Digital 1,5TB
RAM: Kingston 8GB 1333mHz


Jas imam popolnoma enak problem reinstalacija mi ne pomaga imam pa = podno kot ti razen grafke 5770 temparature so normal.

Engineer_SLO ::

svetetko je izjavil:

Zdravo!
Kolega ima problem s cod2: na starejšem računalniku (3500+, 7300gt) mu je delala normalno (ni bil ravno presežek fpsjev:)). Zdaj je nabavil novejši računalnik (rabljene komponente, razen diska, ki je nov). Tu pa mu cod2 na približno 10 sekund ''zapinga'', velikokrat mu piše connection interrupted. Vse sotale igre mu delujejo normalno, vključno s cod4 multiplayer. Doma ima 1mbit, v ljubljani pa 10; problem je enak. Konfiguracija: Q9300, maximus formula, 4gb, samsung f3 500 gb, gts 250 1gb, win7. Ne verjamem, da je problem v OS-u, sam imam namreč zelo podobno konfiguracijo na istem OS-u in mi dela normalno na 1 mbit. Se komu kaj sanja kaj bi lahko bil problem? LP


izklopi 2 ali pa kar 3 jedra ko zaženeš igro, nastaviš v task managerju ...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

Nejc1994 ::

PREKLETO!!!!

U modern warfare 2 so se mi kar savi za kampanjo zbrisal. Omfg

Kk jih dobim nazaj

Mislm save mam not u: Install directory/players Ampak ko pridm u igro kar ne morm loadat.

Se uceri sm loh pol je pa zacel treskat sm pa kabel iklopu namest d bi ugasnu pa je use slo v PM!!!

Pomagajte. K sm se res matru

69charger ::

COD MW2 ma enega najlažjih singleplayer campaignov. Pač veš za v drugo,ne vleči kablov kar iz vtičnic.

TABOR ::

Lep pozdrav.

Kakšne tri leta nazaj, ko je bil CoD2 na vrhuncu, sem bil tudi sam zvest igralec, posledično sem kupil tudi original cd key. Prijavljen sem bil na ClanBase, kjer moraš vpisati GUIDE (ki je v povezavi s tvojim cdkeyom). Zdaj, sem se spet spravil zgolj za zabavo, obujati stare ćase. Problem je takšen, da sem izgubil original CD-KEY.

Zanima me, če je kakšen naćin da z mojega GUIDa pridobim nazaj CD-KEY?

Mentalist ::

Lep pozdrav

Ko igram COD2 MP nasprotnika vidim čisto modrega, kaj bi lahko to bilo, driverje za grafično sem že inštaliral.



KeTeČeš
Lool.

Zgodovina sprememb…

jizzer ::

Jaz pa mam en problem včeraj se mi je začelo dogajat... Vsakega vidim čez steno nasprotnika ali ne nima veze...Probo sem updejtat driverje za grafiično ne pomaga... restarto compa...nič ne pomaga...Prosim pomagajte ker tut PB me skos ven meče iz neznanih razlogov napiše neki "Dissaloved program pa neke številke"....

HVALA!

ttommy ::

Ja Wallhack si dol zbriši.
Gamer

jizzer ::

kak pa? Pod dodaj ali odstrani programe tega ni?

ttommy ::

Vprašanje-zakaj si sploh inštaliral to??
Ne znam ti pomagat,ker nikoli nisem naložil kakšnih cheatov.
Igra s cheati je slepljenje samega sebe-kaj imaš od tega,to,da se delaš norca iz drugih in jim uničuješ užitek pri igranju.Kaj boš naredil,ko v realnem življenju pri neki stvari ne boš dober?
Gamer

jizzer ::

kaj? Če nič nisem intaliral? Kaj je sploh cheati?

erik_rojc ::

ko sem igro naložil iz prijateljevega usb ključka mi igra ne dela.
najbrž je nekaj narobe z porgramom directX povezava file:///C:/Program%20Files/Activision/Call%20of%20Duty%202/Docs/TechHelp/Tech%20Help/Information/DirectX.htm

pokaže se mi samo prva slika potem pa me vn vrže in mi da to povezavo

hvala za ODGOVORE.

Tr0n ::

Nalozil kako? Si samo skopiral datoteke?

erik_rojc ::

ne mislim da sm vse naredil tk ko je treba pa ne dela tudi na namizju mam ikono ampak se pokaže samo prva slika pol pa se pokaže to.
katere vse programe pa rabiš ??????????
file:///C:/Program%20Files/Activision/Call%20of%20Duty%202/Docs/TechHelp/Tech%20Help/Information/DirectX.htm

jizzer ::

install DX9

erik_rojc ::

mam pa ne dela cod2

še vedni čakam na kak pameten nasvet

Zgodovina sprememb…

thebaloh ::

No bom kar tukaj vprašal!
Ko se povežem z serverjem:26.team>|DHS|Account System + Cristams Mod |Sponsorired by A-COM.SI |
mi najprej zdownlouda mape in vse potrebno, vendar se mi nato pojavi tale slika ki je spodaj pripeta!


Drugače pa sem na tem serverju že igral, nekaj dni nazaj in mi je vse delalo normalno!

Slika :

DiaMonDer ::

No men so priporočali da naslednnje vprašanje zastavim kar tukaj:

Pozdravljeni! Že veliko časa igram cod2. Iščem pravi klan s katerim bi se razvijal bi igral fwje, cbje mogoče kakšne turnirje. Iščem resen klan. Imam 1300h in sem povprečen igralec. Zanima me če je kdo zainteresiran da me recruta ali pa da se nekaj ljudi dogovorimo da izdelamo svoj Cod2 clan. Prosim da odgovore.

thebaloh ::

thebaloh je izjavil:

No bom kar tukaj vprašal!
Ko se povežem z serverjem:26.team>|DHS|Account System + Cristams Mod |Sponsorired by A-COM.SI |
mi najprej zdownlouda mape in vse potrebno, vendar se mi nato pojavi tale slika ki je spodaj pripeta!


Drugače pa sem na tem serverju že igral, nekaj dni nazaj in mi je vse delalo normalno!

Slika :





No takole, napako sem odpravil kar sam, rešitvi sta dve, ali ponovno naložimo igro, ali pa iz mape main odstranimo vse mape ki niso originale (se razumemo - naj ostanejo samo tiste mape, ki so bile naložene ob prvi namestitvi)

ttommy ::

Sem prej igral na COD2 serverju For friends (moderno orožje) mi je igra šla full v redu,potem me pa kicknejo....
Mar folk res ne more sprejeti,da je nekdo boljši (hitrejši refleksi,vid in sluh..)??
Gamer

dzoole ::

Problem imam s fps-ji vi codu. na prejšni grafični kartici nvidia gts 250 sem imel na dx7 333fps konstant na operacijskem sistemu vista. Nato sem si kupil gafično kartico nvidia geforce gtx470 sem jo sprobal in sem imel na dx9 vse nastavitve na high 333fps konstant. Potem sem pa komp formatiral in naložiu use gonilnike. Zaženem cod in imam na low nastavitvah na dx7 komaj 200 fps. Mi lahko poveste kaj bi bilo lahko narobe? Ali sem mogoče kaj zajebou pri foramtiranju ker se ga prvič formatiral? Probal sem tudi na xp in na win7 in je isto.

hvala za za odgovore :)

thebaloh ::

dzoole je izjavil:

Problem imam s fps-ji vi codu. na prejšni grafični kartici nvidia gts 250 sem imel na dx7 333fps konstant na operacijskem sistemu vista. Nato sem si kupil gafično kartico nvidia geforce gtx470 sem jo sprobal in sem imel na dx9 vse nastavitve na high 333fps konstant. Potem sem pa komp formatiral in naložiu use gonilnike. Zaženem cod in imam na low nastavitvah na dx7 komaj 200 fps. Mi lahko poveste kaj bi bilo lahko narobe? Ali sem mogoče kaj zajebou pri foramtiranju ker se ga prvič formatiral? Probal sem tudi na xp in na win7 in je isto.

hvala za za odgovore :)

v Konzoli probi napisat tole:

\com_maxfps 250

dzoole ::

thebaloh je izjavil:

dzoole je izjavil:

Problem imam s fps-ji vi codu. na prejšni grafični kartici nvidia gts 250 sem imel na dx7 333fps konstant na operacijskem sistemu vista. Nato sem si kupil gafično kartico nvidia geforce gtx470 sem jo sprobal in sem imel na dx9 vse nastavitve na high 333fps konstant. Potem sem pa komp formatiral in naložiu use gonilnike. Zaženem cod in imam na low nastavitvah na dx7 komaj 200 fps. Mi lahko poveste kaj bi bilo lahko narobe? Ali sem mogoče kaj zajebou pri foramtiranju ker se ga prvič formatiral? Probal sem tudi na xp in na win7 in je isto.

hvala za za odgovore :)

v Konzoli probi napisat tole:

\com_maxfps 250


sej sm pa noče :s

jizzer ::

Sync ON?

dzoole ::

jizzer je izjavil:

Sync ON?


ne

turkx90 ::

Imam original cdkey za cod2, vendar ko se probam povezat na kakšen server mi napiše awaiting connection in spodaj awaiting key code autorization...

Na crackane serverje mi gre takoj, na original pa noče it. Ve kdo če se da kaj narediti?

dajoker ::

Je komu poznano?
Neglede na to, da nastavim grafiko na maximum, resolucijo na max, pa je vseeno tekst v meniju in med igro zrnat (neoster - kot 800x600).

Hvala za pomoč!
"Hacker" is a term of honour and respect. It is a term that describes
a skill, not an activity. K. Mitnick

marko21 ::

Lep pozdrav!
Po dolgem času, sem si na nov prenosni računalnik naložil COD2 in kar kmalu ugotovil, da mi po nekaj času igranja MP-ja, celoten računalnik zmrzne,edina rešitev je potem da računalnik resiteram.
Na računlniku imam preko 10 iger (tudi COD Modern Warfare 2 in Black Ops) in mi samo pri legendarni 2 računalnik zašteka/zmrzne :). in še to.... ko zašteka je v slušalkah nekakšen smešen zvok....zzzzzzzzzzzzzzzz(ne znam opisat).
Mimogrede da še povem, reinstalleral z drugim cd-jem oz. setupo sem že.

Če kdo ve kaj bi bilo lahko narobe, ga lepo prosim za pomoč.

Hvala ter lep pozdrav, Marko.

dbeong ::

gre se za wallhack

kako zahnati wallhack in potem igrati v wallhackom preko x-fireja

hvala

domen xD ::

Torej jaz imam sledeč problem. Včasih ko sem igral cod2 (call of duty 2) sem imel skoraj vedno pod 10 pinga, zdaj pa ga imam več kot 50, pa tudi z fpsji je enako. Včasih sem imel 333 čisto polno zdaj pa še 250 ne morem. Je kaj da se to porihta nazaj?

mr1two ::

Kar se pinga tiče je 50 čisto vredu, mogoče si vmes zamenjal internetnega ponudnika(na kablu je bil vedno ping nižji kot pri dsl-u). Glede fpsjev pa si mogoče kaj spreminjal grafične nastavitve? Mogoče laufaš kakšen proces več v ozadju, kar ti odžira procesorski čas ipd...

domen xD ::

Hvala ja grafiko sem spremenu vmes :)

bdoxx ::

mah pri cod2 je itak umetnost spravit fps na konstantno 250 al 333 al kolko pač rabiš :)

69charger ::

Lol js mam u COD2 fpsje vedno nad 300,tudi do 500. Samo frame limiter na 1000 pa grafiko zabit u nulo pa dx7.
How many guys from a tech forum does it take to change a lightbulb?

jpotocn0 ::

Imam naloženo igrico call of duty 2.Ko zaženem multiplayer(preko xfire) se mi pojavi oz.prikaže črn ekran za sekundo nato pa se mi pojavi tudi sporočilo v katerem piše:"zaradi težave je bilo ustavljeno pravilno delovanje programa.windows bo zaprl program in vas obvestil,če bo na voljo rešitev",nato se mi spet prikaže namizje.Zaženem tudi preko ikone in preko glavne mape v kateri je naložena igra.Rabim pomoč, že vnaprej se zahvaljujem.
lp,Jpotocn0

blaz87 ::

Kateri OS imaš, probaj priklopit mikrofon.

ttommy ::

Proti takim profesionalcem je res veselje igrat.....:

Gamer


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126858 (3819) Skyman
»

Call of Duty: Black Ops (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Igre
828158449 (2947) oo7
»

Call of duty 4 (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Igre
78869404 (11309) oo7
»

CoD Problemi (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6510575 (6548) hojnikb

Call of Duty 2 MultyPlayer

Oddelek: Igre
375725 (3928) Rotaidal

Več podobnih tem