» »

povezava dlancnika z visto

povezava dlancnika z visto

jurre ::

imam eno grozno tezavo, ce bi imel kdo se kaksno idejo...
imam dlacnik asus p535 in visto business.
Dlancnik hocem sinhronizirat z racunalnikom, kar mi nikakor ne uspe. Na prilozenem CDju so gonilniki za windows XP, za visto obstaja nova verzija programa mobile device center, ki sem jo nalozil tukaj
Po nekaj zacetnih mukah se mi program odpre (od zacetka so se mi samo nastavitve programa), ko vklopim asusa na usb mi ga v windowsih delno prepozna (naredi spodaj ikono da je nekaj priklopljeno na usb - asus PDA), vendar mi ga ne prepozna mobile device center. Nastavljeno imam na USB v programu, na PDAju nimam kaj nastavljat..program bi moral sam zaznat telefon, meni ko ga odprem pise connecting, potem pa cez 2min error, ali pa samo napise not connected (enako je, ce telefon sploh ni priklopljen na PC, se pravi ga sploh ne zazna )
probal sem ze odinstalirat in instalirat program, ker mi nekaj casa sploh ni hotelo programa odpret, vendar nic ne pomaga...
imam visto business, frendu zadeva deluje normalno, tudi ce moj PDA priklopim k njemu (isti PDA, isti mobile device center, vendar ima visto ultimate).
Tudi ce na PDA funkcijo usb nastavim na card reader mi zazna novo opremo - unknown device, isce driverje po windows update, po disku, na koncu ne najde nic..tisti s prilozenega CDja mi ne pomagajo. Zadevo bi moralo zaznati kot usb key in narediti novo crko...
Ima kdo kak predlog kaj lahko se naredim, se mogoce tepe s kaksno drugo napravo? Ali je ta vista res tako cudna z gonilniki;((
p.s. tudi graficno mi se vedno onemogoci, ce imam omogocen dual core - tale problem. Nalozil sem se neki update, ki je nekaterim pomagal, vendar meni ne...zadeva mi je v ultimate visti delala? Ocitno je business slabse podprta?
p.p.s. dobil sem idejo in instaliral MS virtual pc, ter nalozil XPje, vendar mi ne pomaga ker se ne da emulirati usb kljucev in naprav v virtual PC:\

jurre ::

uspelo mi je...vista je toliko pametna da isce driverje za brezveze, ko pokazes pod na windows\system32 pa zadevo cudezno najde... sinhronizacija deluje v parih sekundah:\
v glavnem, ce vam kakrsne koli gonilnike ne najde, izberite da zeli rocno iskati na racunalniku in pod napisite windows\system32, ker drugace se driverjev za usb kjucek ne najde.;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Mode iščem nasvet uporabnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
101032 (644) The Player
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122089 (30915) Kunte
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264596 (64188) Seljak
»

Računalnik ne zazna dlančnika ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
7976 (875) deyanchek

Več podobnih tem