» »

Računalnik ne zazna dlančnika ?

Računalnik ne zazna dlančnika ?

deyanchek ::

Zdravo,
Imam Hp ipaq hw6815,na računalniku pa naložen program Windows mobile device center vendar mi računalnik, ko priključim dlančnik preko usb-a nanj le ta ne zazna povezave, oz jo ampak napiše da naprava USB ni prepoznavna ?
Zanima me kaj je narobe in kaj moram naredit da bo zadeva delovala..
lp, dejan

deyanchek ::

zamenjal sem usb kabel..čeprav tud prejšni dela na drugih napravah (na tej pač ne) in zdaj zadeva deluje :)

Pyr0Beast ::

Tudi kabli so različne kvalitete. Je pa zelo vrjetno, da je sam Windows neki zafrknil.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

krneki0001 ::

Ne, ne, so kr kabli krivi.
Sam sem jih tut že ogromno zamenjal, zdej sem pa kupil malo bolj kvalitetne (še malo dražji od originala) in lahko na en kabel priklapljam vse naprave s takim konektorjem. Tukaj se kvaliteta še najbolj pozna.

deyanchek ::

Hja..tud sam sem se razveselil ko je ob menjavi kabla delovalo..vendar kot vidim je blo to zarad tega kr sem naredil hard reset..kasneje sem s5 priklopil in ni šlo..ko pa naredim ponovn hard reset pa s5 gre..nič mi ni jasno :S

buneech ::

Probaj v Windows Mobile Device Center izbrisati vse možne naprave, saj se pri hard resetu iz dlančnika izbrišejo nastavitve za ActiveSync, na PC-ju se pa ne.

20sdfj093f ::

Drugače pa je dostikrat problem v tem, da je potrebno z Microsofta povleči zadnjo verzijo WMDCja (mislim da je 6.1) in PDA postane magično zaznan.

Verzija, ki je shipala z Visto, namreč ni final. ;)

LPD

Zgodovina sprememb…

deyanchek ::

imam verzijo 6.1 pa tud ne deluje..nevem kako naj spravim podatke na comp, kr tud spominska mi ne paše v reže prek bluetootha pa tud nikjer ne najdem da bi šlo..iz compa na hp ja obratno pa ne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP Mode iščem nasvet uporabnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
101029 (641) The Player
»

Samsung Omnia problemčki in nasveti?!? (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
1227122027 (30853) Kunte
»

Hp Ipaq 614c, prenosnik in internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
401843 (1472) Bence
»

problem win. mobile

Oddelek: Mobilne tehnologije
161263 (1107) jonynho

Več podobnih tem