» »

Kvazi Članek: "Hekanje" Amino 103

Kvazi Članek: "Hekanje" Amino 103

1 2 3
4
»

OmegaBlue ::

Ponavadi so dobri obtežilniki za papir.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

staher ::

OmegaBlue
Daj se mal ..... ok.

Karthum ::

OmegaBlue je izjavil:

Ponavadi so dobri obtežilniki za papir.


Tudi jaz ga že nekaj let ne uporabljam za kaj drugega, kot za obtežilnik za papir.
Bi bil vesel, kakšne pomoči v tej temi, da bi bil moj Amino uporaben, kot je prikazal MChip.

Please help MChip, BoterPS2 :)

Karthum ::

Sem pričakoval pomoč na tem forumu, ampak očitno drugega kot duhovitih komentarjev ne bo.

OmegaBlue ::

Ne se delat užaljenega zdaj, tema zahteva dokaj specifično znanje, amino ni igrača, ki bi jo lahko kdorkoli uspešno krotil. Če iz prvega posta ne dobiš dovolj informacij, da bi ti bilo jasno kako dosežt tisto, kar bi rad potem pač ni zate.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Karthum ::

Mislim da to ni stvar zaradi katere bi bil lahko užaljen. Me pa očitno primerjaš z kakšnim otrokom, ko govoriš, da amino ni igrača. Res pa, da nimam dovolj specifičnega znanja, da bi zadevo speljal, kot je to prikazal Mchip.
Ti ga očitno imaš, ampak žal tega nisi pripravljen delit z drugimi.
Verjetno si do tega znanja prišel sam od sebe in nisi nikoli potreboval kakšne pomoči na forumih. Če bi se vsi obnašali tako kot ti, verjetno tudi ti nebi imel toliko znanja.

Glede prvega posta, pa sem zadevo na omenjen način sprobal že pred leti (po tvojih navodilih), vendar je zaradi preklapljanja med kanali z mouse pointerjem uporaba televizije zelo nepraktična. Mchipov video posnetek prikazuje pa povsem drugo zgodbo a ne ?

Pa še enkrat, nisem se delal užaljenega, temveč sem samo izrazil svoje mnenje za kar mislim, da so med drugim tudi forumi namenjeni.

Še lep dan naprej

cevlj ::

OmegaBlue je izjavil:

jaz mam skompajlan ftp client na aminu za prenašanje stvari gor in dol. (iz busybox strani)




.... bi lahko pripomogel kako, oziroma ne najdem načina za compil-at busybox file tftp v verziji 0.60.3.

vsakakršn vsaj nasvet mi bo vreden. Iskal sem celo file ... pa ga nikjer ni dobiti.


Hvala.
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siol TV <-> client za PC, etc... (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
380105134 (21501) jurre
»

Stream iz pc na stb -t2

Oddelek: Omrežja in internet
356247 (2772) Freaxx
»

IPTV na PC: STB vs. VLC (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Omrežja in internet
483121632 (45832) Looooooka
»

IP Tv

Oddelek: Programska oprema
141324 (1080) Patricks
»

Amino STB in VLC preko lokalne mreze

Oddelek: Omrežja in internet
132900 (2521) Loki

Več podobnih tem