» »

Težave pri igranju iger

Težave pri igranju iger

buick ::

Eno vprašanje: Pri igranju iger se mi v zadnjem času dogaja sledeče - Igre, ki sem jih prej igral na istem računalniku takorekoč brez kakršnih koli težav se mi v zadnjem času slika pošteno "zatika". Ko začnem igrati igro mi recimo 15 minut slika v igri teče normalno, nato pa začne zatikati - najprej komaj opazno, nato pa se to stopnjuje in postane tako moteče, da igre več ni možno normalno igrati (torej slika med igro več ni normalno hitra in tekoča ampak kot bi se število kadrov zmanjševalo in zato zatika - preskakuje posamezne sličice - upam, da razumete). To se mi dogaja pri več igrah in ne le eni. Prej teh težav ni bilo(le tu in tam, a komaj opazno in nemoteče)
Kaj bi lahko bil vzrok temu in kako zadevo odpravim???
Hvala za pomoč.

Mavrik ::

To zelo spominja na pregrevanje, saj kot se temperatura zvišuje, se hardware zaradi varnosti upočasni. Ko se začne resno zatikati, zaključi igro, nato pa v driverjih od grafične poglej temperaturo, s pomočjo SpeedFana ali nečesa podobnega pa poglej temperaturo procesorja in nam jo sporoči.

Prav verjetno je, da so se zaprašila rebra ali pa je kar ventilator odpovedal.
The truth is rarely pure and never simple.

billgates ::

Druga možnost pa je, da na enakem sitemu že lep čas igraš igre in imaš preslab hardware in ti s tem upadejo sličice na sekundo. Če je pod 25, potem ti igra ne deluje več tekoče.

Rešitev:Igraj starejše igre, očisti računalnik ali pa nadgradi hardware.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 3 (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
26518599 (3585) Nyana
»

YouTube podpira 60 sličic na sekundo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10028516 (24982) m0LN4r
»

'FPS-ji' so pomembni (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Igre
15013922 (10784) MrStein
»

Tomb Raider Legend

Oddelek: Igre
221599 (923) StratOS
»

HALO in Bungie Software (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
584952 (4428) ABX

Več podobnih tem