» »

Tomb Raider Legend

Tomb Raider Legend

Pirc ::

am jaz bi vpraso ce ma kdo kaksen vodic al pa kaj takega za igro Tnx
Ravnjak

SebaR ::

Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Tilen ::

Igra me kr preseneca. Z vsemi vklopljenimi bonboncki zgleda kr lepo dodelana.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

krho ::

Tilen ne vbem, na kakšni ločljivosti igraš. (Predvidevam, da igraš na sistemu, ki je v tvojem podpisu. Jaz bi razvijalce namreč postrelil. S vkloplejnim next-gen se na na 1204x768, s ali brez AA na A64 3000, 1G, 7800GT zatika.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

Mavrik ::

Next-gen zaradi nagravžne optimizacije baje niti ne deluje dobro na 7800GTX. Glede na to da so to v bistvu shaderji 3.0, katere lepo uporablja tudi Oblivion, je to lenoba razvijalcev.
The truth is rarely pure and never simple.

Tilen ::

Ne vem no, jaz sem igral na 1200x1024 z next gen pa ni blo panike =)

Mam pa drugace nalozene driverje za performance.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

dejanx ::

amm... pozna kdo kakšno težjo igro? ker to sem probrno v 2eh dneh lol :D

Michaelosz ::

Indiana Jones: The Emperors Tomb ;)

mtjz33 ::

Tilen, a si lahko glede teh driverjev malo bolj natančen. Sam imam isto grafo, toda ne prav dolgo. Pravtako sem prvič "pri zelenih".

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtjz33 ::

10x, bom vsekakor probal.

Tilen ::

Imas kaj vec FPS-jev? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtjz33 ::

Še nisem probal, ni bilo časa. Vidim da imaš ti tudi kar malo "nafrkano" grafo. A imaš kakšen extra hladilnik?

Tilen ::

Ne, je pa bla na teh nastavitvah v malo bolj extremnih razmerah. :P
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

mtjz33 ::

Ja, zadevo sem namestil. Na oko kakšne razlike ni opaziti, sicer sem ravnokar probal in še to le v eni igri. Kolk slikic na sekundo se je povečal....no če po pravici povem, to me ni nikoli zanimalo; če jih je npr. prej bilo 60, sedaj pa 70....so what? Če moje oko ne zana nobene spremembe, kaj mi bo podatek o FSP. Mogoče če bi bil mlajši, bi me verjetno zanimalo, če ne zaradi drugega, pa zaradi postavljanja pred npr. sošolci. OK pustimo to. Opazil sem pa povečano temperaturo. Malenkost je večja temp gr. procesorja, še večja pa ambienta. Torej gonilnike bom verjetno še pustil nekaj dni, nato pa jih bom po vsej verjetnosti zamenjal nazaj z originalnimi. Še prej pa bom še enkrat namestu TR Legend, da vidim kako se bo obneslo z nastavivijo next gen.

Tilen ::

Jaz jih nimam zato, da se kazem pred sosolci, ce si to mislil. Imam jih predvsem zaradi CSS-ja, ki ga aktivno igram in mi vsak FPS drop pomeni luknjo v betico. Ti si pac omenil, da ti malo steka in sem ti povedal kaksne gonilnike uporabljam jaz za boljsi performance. Temperatura se zaradi samih driverjev ne more povečat saj nič ne overclocka. Edina moćnost je, da ti novi narobe odčitavajo temperaturo (ali pa tvoji prejšnji, žal).
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

skysthelimit ::

zivjo,

jaz pa imam p4 3.2, 1gb ram pa gf 7900 gt. zadeva se zatika z vklopljenimi nextgen dodatki.

problem je v igrci in nvidiniih driverjih, z zadnjimi beta non-whql deluje bistveno bolje ampak se zmeraj ni to to. vceraj sem poinstalliral se nov patch in spet je malo bolje... vendar se zmeraj ni to to.

ravno kupil nov pece, pa sem si mislil.. "evo na tazadnja graficna, pa ze ne tece gladko" pa sem na moje veselje ugotovil po forumih, da je problem drugje :)


mam pa vse mozno vklopleno na 1440x900 - widescreen. vse ostale igrce tecejo k pr norcih, sam ta heca. quake 4 feels like "swooooosh"

;)

lp,

xabre ::

Ravnokar obrnil špil.:)

Dobra mešanica med akcijo in pustolovščino, sem čist noter padu.Različne uganke ne preveč težke, streljačinski del malo šepa, fajn pripomočki, oblekice... Pa zanimiv konec, ki obeta nadaljevanje.8-)

dustphoenix ::

Jaz pa igram z zadnjimi nVIDIa gonilnik (WHQL in ne beta), pa mi dela nextgen tekoče brez zatikanja (specifikacije v podpisu). Res pa je d a igram na 1024x768, ker mi več ni potrebno,... 8-)

dolenc ::

Mene je tud špil navdušu. Špilu sem 2jko prvič in mi je bla zlo huda, sploh ker takih špilov takrat ni blo. 3jka nekako še kar, sam počas nisem bil več zadovoljen z igralnostjo. 4ka in 5ka poden. 6ka se mi zdi da je bla Angel of darknes, zgledala je, da bo hudo dobra, grafika, zgodba... Ampak je mela saj zame poden igralnost, tko da mi je blo kar mal dolgčas. Med tem ko ta Legend poseka vse. Igralnost huda, ubistvu edini tomb rider ki se ga, da tko lepo igrat, po zasluki kombinacije miška + tipkovnica, grafika itak huda isto zvok. Po stopnjah se pa vrača na prvotne dele, grobnice, jame... Zakon špil :)

StratOS ::

Jup, vsak del TR je boljši
Glede zahtev ni tako zahtevna igra (Hardware)
Je pa enkratna, ima dosti miselnih ugank, in tipičnih boss akcij na koncu levelov.

Čeprav sem jo že obrnu pred mesecom komaj čakam na novo nadaljevanje !
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

PARTyZAN ::

Legend je res eden izmed najboljsih delov TR po igralnosti. Samo pa cudno, da noben od vas "strokovnjakov" ni opazil, da je ta del recimo ... 5x krajsi od ostalih legendarnih delov (TR4, 5). :P

To je edina hiba. Aja. Pa tut cist premal je ugank v primerjavi z prejsnjimi deli.

StratOS ::

Pozabil si na nekaj.
TR ima najboljši koncept upravljanja in kombinacij tipk pri upravljanju.
Res je, da je v primerjavi z ostalimi deli krajša.

Uganke so hoteli na nek način integrirati v samo igro, ne pa tako kot pri prejšnjih delih le na koncu stopnje.

Če ste opazili so pri tej igri so pri določenih delih uspeli narediti nelinearno povezavo (Več delnih možnosti za isto rešitev).

Sam se štejem med tiste, ki ne uporablja nobenih cheatov ali walktroughtov pri tem.
Le pri 5ki sem moral pri 2 zatikih malce poškiliti v rešitev.

Za tiste, ki igro igrajo od prvega dela je zelo vidno, kako se je igra razvijala, boljšala.

Je ena izmed malo iger, ki je dosegla toliko nadaljevanj.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
36962332 (13213) oo7
»

Tomb Raider Anniversary (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
639152 (1088) yayo
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100570 (75399) Klemzz
»

Fifa 08

Oddelek: Igre
413937 (2183) nejcpirc
»

Prvi rezultati boja konzol

Oddelek: Novice / Konzole
454890 (3130) G-man

Več podobnih tem