» »

ET:QW - beta key

ET:QW - beta key

Orchestra ::

Zanima me, če bi mi lahko kdo zrihtal ET:QW beta key, ki ga lahko dobijo samo fileplanet naročniki.Dam par € :D

lp
  • zaklenil: Mavrik ()

TechBeats ::

A ni fora, da samo clan memberji dobijo cdkey oz. če imaš svoj clan ti ga potem dodelijo, vsaj tako sem jaz zasledil.
AciD TriP

Orchestra ::

Po moje, da je res tko ;((

ERGY ::

Key se generira med instalacijo. Noben ti ga ne more dat kr tko.

Orchestra ::

ERGY:Si videl zadevo od blizu?

TechBeats ::

Key se generira med instalacijo. Noben ti ga ne more dat kr tko.

Cdkey ti dodeli stran, na kateri lahko dobiš beta špil, podobno kot je bilo pri Stalkerju MP beta testu (meni so cdkey posebej po emailu poslali). In za ta špil pomoje, da ni nč drugač. Zato ker sem si ga jst tud hotu posnet, sam nisem mogel dobiti cdkey, ker bi mogel imeti svoj clan vsaj 4 igralce, da bi ga lahko dobil.
AciD TriP

Orchestra ::

A pa je možn, da je več folka na enmu računu?Če se dobr spovnem, sm prec nazaj stalkerja beta špilov na private.

Orchestra ::

A bete pa nben nima?

ERGY ::

Jst jo igram.

ERGY ::

Kr preberte si... QUAKE WARS PUBLIC BETA

Orchestra ::

Če kdo dobi key, ga kupim za 5€...ubijal bi za ta špil..

DOOM_er ::

čak tole se bo še dobil al je že zun
Robots will steal your job. But that's OK

Tr0n ::

Tukaj bi naj bil na voljo beta client, ampak ga trenutno se ni.

Orchestra ::

Če je kdo FilePlanet naročnik bi lahko client fajle dobil...ampak to ni problem, problem bo kodo dobit.V glavnem, če kdo dubi kodo pa rab 5€ nej me kontaktira...

TechBeats ::

Ja če hočš dobit kodo, moraš plačat naročnino 3.33$ na mesec wdf, vsaj za enkrat, če hočš igrat mal pred drugimi, pomoje jih bojo začel kmal talat, 60.000 jih baje imajo na razpolago. Pejt na file planet pa se naroč tm QW beta, da te obvestijo prek maila ko se bo začelo talanje cdkeyev.

Hehe jst mam že posnet beta client sam še cdkey čakam,>:D sam fora pa je, da je čist neuporabna špilka brez cdkey tud na offline ne morš špilat.;((
AciD TriP

Orchestra ::

Jah client fajl mam jst tud, sam kwa mi nuca to brez kode...lohk sam kurac drkam

glede talanja kod; misneš da bo 1 koda na mejl?

Zgodovina sprememb…

Pesimist ::

mah zakaj bi te placeval za taki shit ko je fileplanet. Da lahko downloadam demote. Wow nikol in se takrat ne. Reje kako drugo narocnino na igro nabavim te ali pa internet paket.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ERGY ::

Odprt je nov kanal na quakenet omrezju. kanal: #etqwbeta
Vsake tolko oddajo kljuc tistemu, ki pravilno odgovori na zastavljeno vprasanje :) V prihodnjih dneh pa bodo dali cdkeye se ostalim uporabnikom, ki niso placljivi uporabniki fileplaneta.

LP

Tr0n ::

Pesimist ::

Kaj za ta spil ze tudi police brises? :D

mich ::

tole bo zakon,po mojem bo to prvi spil po parih letih, k ne bo na vrtu zrastu, ampak ga bom v Bangu kupil.......
mich

Soldier ::

Kako tole na fileplanetu zgleda talanje key-ev? A to bo ob 10i uri po njihovem času tam ko piše announched se kej spremenil al kako?

mich ::

Ja jaz tudu cakam.Sem placal tistih 20$, da sem se registriral na fileplanet, pa je en kurc pomagalo. Pise da zacnejo danes, torej dan 3 posiljat kljuce spet samo narocnikim. Zacel naj bi ob 1800 pa centralnem evropskem casu, kva je to, pol ob 1900 po nasem.....
mich

matter ::

Jaz sem dobil key že 19.6 (pred prvim uradnim izdajanjem ključev) pa sem dal 7$ za registracijo fileplanet 1 mesec.

Sicer je zadeva kar ok, ampak laufa bolj slabo, razno zatikanje mi ni všeč, je pa kul igrat sploh zato, ker lahko z mašinko sesuješ tank, kar pomen da niso tanki preveč trdi.

Kr kul uglavnem.
Grem basket pa bom neloke metal

Soldier ::

Ma kdo kakšen key viška al pa se je naveliču, se mu priporočam zanj.

Mavrik ::

Premaknite to vse sem.
The truth is rarely pure and never simple.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hellgate: London

Oddelek: Igre
312164 (132) BoLhCa
»

Enemy Territory: Quake Wars (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1179979 (4702) Kenpachi
»

Stranglehold (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
553815 (2549) AapocalypseE
»

Tabula Rasa beta event

Oddelek: Igre
5901 (832) WTF?
»

[MMORPG] 2Moons

Oddelek: Igre
81686 (1434) Tr0n

Več podobnih tem