» »

Ali je možno....

Ali je možno....

ALes20 ::

Pozdravljeni ali ji možno da mi igra Test Drive Unlimited steka zaradi operacijskega sisitema Windows VISTA !!! Sicer imam P4 2.4 (2.7) ter RAM 1.5GB in ATI Radeon X1600PRO 256MB.Zato ker imam lahka vse na full ali low kljub spreminjanju reso. 1150X....ali 1200X... 800X..... se slabse 640X..... povsod mi enako steka ni vazno kaksne dam funkcije none, 2x ,4x. lp Hvala

Bethrezen ::

mam enak problem z igro urban terror. men se zdi da je kriva vista, k na xp je lepo delal, na visti pa ne več. pa na manših resolucijah in detajlih še bl šteka8-O

Mavrik ::

Glede na to, da TDU šteka na konkretno boljših sistemih kot je tvoj, je verjetno razlog za tvoje štekanje definitvno prešvoh računalnik.
The truth is rarely pure and never simple.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mavrik ()

Zheegec ::

Prepričaj se da je HDR izklopljen, pa uporabi najnovejše gonilnike s spleta.
Performance v Visti so res malo slabše kot v XP (stanje se počasi izboljšuje z novimi gonilniki), ogromne razlike pa ne sme biti.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Bethrezen ::

ja in jst mam zdj 150 pinga, prej sm meu pa zmer okol 40-60. vista smrdi, jutr gre xp nazaj gor;((

Hammer123 ::

pinga?

dzinks63 ::

:)) Test Drive Unlimited je zelo zahtevna igra in rabi res dober računalnik. Tako, da že na srednje dobrih ni tisto pravo. Na tvojem (P4 2.4 (2.7) ter RAM 1.5GB in ATI Radeon X1600PRO 256MB) je normalno da šteka in se tu ni nič za čudit. Razmišljaj o nadgradnji oziroma kar o drugem novem računalniku do konca leta , saj prihajajo ubitačno požrešne igre kot (Crysis in podobne)

ALes20 ::

HEHEHEHEHE sam WIN VISTA JE KRIVA
igra mi dela vse na FULL z 4x :) z 1100X....... resolucijo tko da kišta še ni za stran :) hvala vsejen. LP

gunserman ::

ja čudn da ti šteka, sam ni vista kriva ampak tvoj komp...... ne moreš met tak komp za visto pa še za špile, al mej sam visto al pa xp-je pa špile igrej.

ALes20 ::

Stari pa če mi ne steka več špili mi delajo vsi na full izto Ultimate test drive na full na 4x sam Vista je bla kriva :)

Klemzz ::

kako za vraga ti dela TDU use na high na tvoji mašini?! najbrž z 20FPS...na moji mašini je treba potweakat zadeve da dela lepo :\ pa mam kr bolšo k ti.

ALes20 ::

Hehe jah procesor pa grafa nista lih po tovarniskih nastavitvah ne :) Sicer pa VISTA lol brez besed ja drogace mi dela spil vse na high res x4 sam brez unga NDR al kj je če pa hočem da imam HDR vklopjen morm dat pa na medium potem da mi igra lepo teče!! Tko da visti se dont manjka....

gunserman ::

ja vem da ti v xp-jih ne šteka, fora je sam da tvoj procesor ne more poganjat visto pa še test drive unlimited naenkrat, vsaj pomoje...

Tr0n ::

Problem so ATI gonilniki v Visti, ne sam sistem. :)

Zheegec ::

X1600 ti poganja TDU na 4x AA in vse high? Pri kateri ločljivosti pa?
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Klemzz ::

jst mam tut lepo navit sistem, pa pa če hočm igrat na 1360*768 morm met +4×aa +high -HDR -cam motion, da dobim solidn fps.

frudi ::

Problem so ATI gonilniki v Visti, ne sam sistem. :)

ne bi o tem, kdo ima bolj fucked up gonilnike za Visto...
meni recimo na 7900GTO pod visto TDU dela dobesedno polovico počasneje. 1920x1200, low detail, brez hdr in fsaa ni igralno (20-30 fps). pod XPji ista resolucija, medium detail in 2xfsaa - 40+ fps.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Zadnji nVidia gonilniki za 8800 so ze precej cool. Razlika v igrah je minimalna, tudi 3DMark06 je ze skoraj XP quality (XP - 10341, Vista - 9986).

Tako da, nVidia se trudi. :)

frudi ::

aja, da se trudijo? zato so zadnji gonilniki za 7 serijo za XPje stari več kot pol leta? in zao pod 64-bitnimi XPji polovica njihovega softwara ne deluje?
resno, kdorkoli še hvali nvidijine gonilnike, je hudo zaslepljen...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Aja, 7 serija.

Kdo se te to sploh uporablja. :P

frudi ::

wau, blazn car si ker imaš 8800gts 320mb... letim lih zdaj v trgovino, da bom tako ql ko ti! :\

sem se že s to 7900tko in dvema nforce ploščama nategnil, pa so vsi hvalili kako da so superiorni gonilniki. ni najmanjše šanse, da kupim kak kos hardwara od nvidie, za katerega še trume fanov trdijo, da ima slabe gonilnike...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

Kaj pa ce probas kaksne beta/3rd party gonilnike? Na Guru3d imajo 160.xxx serijo, pa se ene par novejsih za 7xxx serijo, ce se ne motim.

frudi ::

sem opazil ja, da so se pred par dnevi pojavili novi gonilniki za XPje, celo dvojni (94.xx za 32-bitne, 158.xx za 32/64-bitne), ampak dokler se ne pojavijo v nvidijinem download centru, jih ne tikam.
po par hudih nategih z nforce gonilniki sem namreč postal hudo konzervativen do eksperimentiranja z nvidijinim softwarem. ne pretiravam, če rečem, da so mi pri menjavi nforce gonilnikov ti v kakih 50% sesuli windows. hvala bogu za system restore...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

detroit ::

glih zdele gledam k se neki pente tuki
jst mam 3.0 amd pa 1gig rama pa 7600gs 256 pa mi dela bp max sicer na 1024* ne na 1600 ampak ok:D
Skero

Tr0n ::

Frudi: cudno, jaz nisem imel nikoli tezav z nVidia karticami in gonilniki, pa jih uporabljam ze od 4 generacije naprej. :)

frudi ::

Tr0n - si kdaj uporabljal 64-bitne XPje? dva monitorja?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

64 - ne, vec monitorjev - da.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Test drive unlimited (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
44545680 (895) DejchSLO
»

Colin mcrae DIRT (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
16117252 (8359) Klemzz
»

DX 10 ali DX 9 grafa? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Kaj kupiti
80137296 (21515) macgajver
»

xfx 8800gts in slotech (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
867048 (3869) cole-22
»

Nova anketa: nadgradnja vaše strojne opreme zaradi Viste? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
545989 (5045) Looooooka

Več podobnih tem