» »

BsPlayer

BsPlayer

Tammih ::

Zdravo...
Po namestitvi xp-jev sem si naložil gonilnike za grafično nvidia 6600gt... Po zagonu me nvidia nastavitev vpraša, če display priključen na dvi podpira HDTV ter kakšno? Moj monitor je Samsung SyncMaster 931B (LCD). Dvi ima, za HDTV pa ne vem. FPoleg tega sem si naložil zadnje klite kodeke.
Po zagonu kakega divx filma mi katerikoli predvajalnik zmrzne.:'(
Je rpoblem v HDTV?

Tammih ::

Probou sm že vse reinstallirat (BsPlayer, codeke, gonilnike za grafo,...) pa še vedno isto sranje. Počasi že zgubljam živce, saj sem v dveh dvevih dvakrat formatirou comp pa skos nekaj serjejo tile xp-ji;((. Je možno, da je problem v tem, da nism ob nastavitvi gonilnikov za grafo nastavil, da podpira HDTV (nism nastavil, ker ne vem, če podpira, oz. kaj sploh je HDTV). Dejte mi prosm pomagat, ker drgač bo comp poletu iz četrtga štuka...
Hvala

Tammih ::

Aja, ne šteka samo, ko zaženem filme z diska, temveč tudi, ko gledam kaj prek neta (npr. youtube) vse zmrzne preden se špokaže slika....

netanyahu ::

Če gledaš filme na računalniku nima HDTV tukaj nobene veze ( HDTV @ Wikipedia).

Za predvajanje filmov preštudiraj članek Playing those damn videos on Windows, pa ne boš imel več nobenih težav. Znebi se BsPlayerja in Klite codec packa in uporabljaj kvalitetne odprtokodne rešitve, npr. ffdshow in Media Player Classic.

Če ti zmzujejo FLV filmi na Youtube, namesti zadnjo verzijo Flash playerja, dobiš jo na Adobovi strani.

Tammih ::

Problem ni v kodekih, saj sem ŠE ENKRAT;(( namestiu xp (drugo verzijo) namestil le gonilnike za zvočno in grafično ter restartal comp. Ko pridem v Windows me nvidia vpraša, če DVI podpira HDTV ter kakšnega (420i, 1080i).Ker ne vem:O , če podpira sem pač dau da ne podpira?! Potem sem zagnau en divx vendar pa mi comp zmrzne. Če bi biu problem v codekih, mi samo slike ali zvoka ne bi predvajalo, meni pa začne vse štekat, tudi ekran se mi ugaša za kakšno sec ter se nato spet prižge.
Prav gotovo je torej problem ravno v tistem HDTV8-O ...zato bi prosiu, če mi nekdo pove (glede na to da imam v prvem sporočilu napisano konfiguracijo) kakšno HDTV naj nastavim

zee ::

pregrevanje graficne kartice ali kaj podobnega mogoce? Kaksna je tocna konfiguracija?

sicer pa VLC in nikoli nobenih skrbi zaradi kodekov...preprosto dela!
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Tammih ::

Grafa se ne pregreva(do max 50 stopinj)...
Točna konfiguracija je:
ASRock K8Upgrade-1689 (4 PCI, 1 AGP, 1 Future CPU Port, 2 DDR DIMM, Audio, LAN)
AMD Sempron, 1800 MHz (9 x 200) 3000+
nVIDIA GeForce 6600 GT AGP(malce navita)
C-Media CMI8738/C3DX Audio Device
LCD Samsung SyncMaster 931BF

Drgač pa tut VLC enako zašteka... Pa zanimivo je, da tut video (npr. Youtube), čeprou sm namestu zadnji Flash Player

Tammih ::

Če uninstalliram gonilnike za grafično, mi v VLC filmi delajo..pol so problem gonilniki.. Samo ti so pa zadnji z uradne strani od Nvidia!!!??:\
Pa ko vžgem comp mi je zadnje čase čudn saj mi v dosu pred zagonom xpjev piše, da imam Nvidia 6600gt VGA BIOS XDN4:| , prej mi je pa pisal sm Nvidia 6600gt

zee ::

pojdi reklamirat graficno kartico.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

jan01 ::

Zakaj ne napišeš pravilnega imena matične? Če nimaš škatle, pa preberi iz npr everesta.
->A si posnel gonilnike za matično? Najnovejše najdeš na strani od proizvajalca nabora(če bi napisal pravo polno ime, bi ti lahko podal linke..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

PC na TV - splošni nasveti (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Zvok in slika
1963563514 (2843) anjica
»

Občasno štekanje pri predvajanju preko HDMI

Oddelek: Zvok in slika
473040 (1996) sejmon
»

HD predvajanje filma- zaostajanje zvoka!

Oddelek: Zvok in slika
293275 (2867) Golden eye
»

Test GeForce 7600 GS

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275855 (3293) conco
»

Strojno pospeševanje dekodiranja H.264 vsebin na Geforcih

Oddelek: Novice / Grafične kartice
294594 (3423) Senitel

Več podobnih tem